Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą, też macie flashbacki z Wieśka 3 jak czytacie o upgrade'ach zbroi czy różnych buildach postaci?

 

Przy okazji HZD też się mówiło mocno o inspiracjach Więskiem 3. Nawet niektóre misje próbowały być takie jak w W3 pod kątem próby wprowadzenia do nich równoległej narracji. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, LiŚciu napisał:

Przy okazji HZD też się mówiło mocno o inspiracjach Więskiem 3. Nawet niektóre misje próbowały być takie jak w W3 pod kątem próby wprowadzenia do nich równoległej narracji. 


No dla mnie HZD to był właśnie taki "Wiesiek Light" - podobna konstrukcja gry, questy poboczne, które starały się być interesujące (a że słabo im to wychodziło...), wiedźmiński zmysł, sympatyczna, twarda bohaterka z poczuciem humoru, często sarkastycznie komentująca sytuację...
Oczywiście gameplayowo to liga wyżej niż produkcja CDPR (i na odwrót jeśli chodzi o questy), ale całościowo przygody Aloy to był dla mnie idealny klin na kaca po skończeniu W3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:


No dla mnie HZD to był właśnie taki "Wiesiek Light" - podobna konstrukcja gry, questy poboczne, które starały się być interesujące (a że słabo im to wychodziło...), wiedźmiński zmysł, sympatyczna, twarda bohaterka z poczuciem humoru, często sarkastycznie komentująca sytuację...
Oczywiście gameplayowo to liga wyżej niż produkcja CDPR (i na odwrót jeśli chodzi o questy), ale całościowo przygody Aloy to był dla mnie idealny klin na kaca po skończeniu W3.

20170410081106.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cóż, w najgorszym przypadku wróci się do 4K/30, ale pewnie będzie jak mówisz - GG są absolutną czołówką jeśli chodzi o technikalia. Cóż, nie ukrywam, że mocno mi hype skoczył po tych ostatnich screenach które zdają się tętnić życiem, gdzie w jedynce bardzo często towarzyszyło mi uczucie, że te miasta to bardziej makiety z NPCami.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Stawiam na 4k30 i 1440p60 z bardzo podobną jakością grafiki, a różnice wyłapie jedynie Digital Foundry robiąc 400% zoomu. ;)

Rozdzielczość 1440p zupełnie by wystarczyła gdyby nie ucięli przy okazji poziomu detali całej sceny. Liczę mocno, że GG da radę.

Teraz, messer88 napisał:

jak to wyglada technicznie skoro ps5 nie obsługuje 1440?

Rozciągają do 4k z szachownicą itp.

Odnośnik do komentarza

To nie jest tak, że konsola generuje obraz w 1440p, potem upscalling do 4K i elo? Coś jak XOS gdzie rozdzielczość wyjściowa to 4K chociaż obraz zdecydowanie w takiej nie jest, ale tam jest jakiś potężnie zaawansowany układ do tego.

Odnośnik do komentarza

@messer88A nie downscale z 4k/4k CB? PS4 Pro miało taką opcję

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie jest tak, że konsola generuje obraz w 1440p, potem upscalling do 4K i elo? Coś jak XOS gdzie rozdzielczość wyjściowa to 4K chociaż obraz zdecydowanie w takiej nie jest, ale tam jest jakiś potężnie zaawansowany układ do tego.

Jak mówisz o 4k CB to tam jest rozdzielczość 1920 x 2160 i z tego jest upscaling do 4k, jak jest jakiś dobry algorytm to efekty są eleganckie.

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...