Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To wygląda za dobrze. Nie trolluję, jaranko mocno, ale jak oni mają zamiar tak złożony świat przeportować na PS4 to ja nie wiem.

Przy każdej premierze exa na ps4 każdy się dziwił jak to możliwe że gra tak wygląda i działa na tak słabym sprzęcie. No magicy od Sony to nie legendy a fakty.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Przy każdej premierze exa na ps4 każdy się dziwił jak to możliwe że gra tak wygląda i działa na tak słabym sprzęcie. No magicy od Sony to nie legendy a fakty.

 

Jest też limit starych konsol i może skończyć się to casusem Horizona 5 gdzie wersja na XOS wygląda IMO gorzej niż Horza Horizon 4 na tym samym sprzęcie. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To wygląda za dobrze. Nie trolluję, jaranko mocno, ale jak oni mają zamiar tak złożony świat przeportować na PS4 to ja nie wiem.

Framerate na 30fps, mniejsza rozdzielczość (jak będzie 1440p lub 1800p CB na Pro to będę zaskoczony), ograniczyć roślinność i draw distance i będzie działało. Jedynka już wyglądała bardzo dobrze, a te 5 lat od jej premiery to jednak szmat czasu.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, YETI napisał:

 

Pokazano kilku nowych przeciwników, ten wielki wąż :obama:

Ależ będzie grane. :banderas: Dowalili do pieca z designem maszyn, coś czuję, że ta anakonda będzie przerąbana jak kret z HZD. :obama:

A jak Aloy skoczyła w stronę tych pterodaktylów to już myślałem, że dosiądzie któregoś i będzie latać. :D

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mario10 napisał:

To racja, ale po tych zwiastunach gra wygląda po prostu świetnie i czy takie bazowe ps4 udźwignie pewnie dopiero się przekonamy po premierze.

Co jak co, ale to nie bethesda ani CD projekt, oni nie po to reklamują tę grę na ps4 żeby po premierze były jęki zawodów. Może być odwrotnie, ludzie nie będą mogli się nadziwić jak mało obcięto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, SlimShady napisał:

Jakoś jestem dziwnie spokojny, oprócz TLG nie kojarzę sytuacji, żeby gry first party jakoś mocno nie domagały, nawet na podstawce. Raczej zawsze chodziły i wyglądały tak dobrze, że nie można było uwierzyć.

z days gone były fukcupy przy premierze

Odnośnik do komentarza

Myślę, że można się spodziewać różnic jak pomiędzy Halo Infinity na Xbox One i Series X - np. w przypadku złożoności terenu. Jeśli przypadku Horizona będzie podobnie, to będzie to spora różnica. Wiem, że pewnie filmik był w temacie Halo, ale jest to dobry wyznacznik róznic w cross genie, szczegolnie 8:07.

 

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...