Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również w końcu muszę się zabrać za jedynkę, tym bardziej że dwójka zaczyna zachwycać nieprawdopodobnie.

Ciekawe czy ludzie którzy polubili grę w wersji PC będą spokojnie czekać rok,dwa w niepewności na port na PC w pełnej cenie widząc te trailery i prawdopodobnie wysokie oceny w pismach. Bo czuję że ruch sony w te spóżnione porty zacznie przynosić zyski, problem w tym że nadal konsol brak. Identyczna sytuacja będzie z Uncharted i Gow.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rtooj napisał:

Ciekawe czy ludzie którzy polubili grę w wersji PC będą spokojnie czekać rok,dwa w niepewności na port na PC w pełnej cenie widząc te trailery i prawdopodobnie wysokie oceny w pismach.

 

Myślę, że będą czekać i mam przeczucie, że port pojawi się max po roku.

 

 

Szkoda, że gra nie wychodzi w styczniu. Skończyłem po raz kolejny jedynkę (tym razem na PC), a przed końcem roku dojdzie do tego dodatek Frozen Wilds. Fajnie byłoby od razu wskoczyć w nową przygodę. ;) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bigby napisał:

 

Myślę, że będą czekać i mam przeczucie, że port pojawi się max po roku.

 

 

Szkoda, że gra nie wychodzi w styczniu. Skończyłem po raz kolejny jedynkę (tym razem na PC), a przed końcem roku dojdzie do tego dodatek Frozen Wilds. Fajnie byłoby od razu wskoczyć w nową przygodę. ;) 

No właśnie, przeczucia i nadzieje. Nie ma nawet zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, balon napisał:

Z ciekawości skąd te przeczucie? Bo patrząc po okresie w jakim wychodzą porty lub w ogóle nie wychodzą to dość optymistyczne nastawienie. 
 

 

HFW pojawił się w bazie danych Nvidii, która póki co sprawdza się niemal w 100%, a do tego Alex Battaglia z Digital Foundry podał, że gra wyjdzie na PC szybciej niż się wszyscy spodziewają. Dlatego nie zdziwię się, jak wiosną 2023 zobaczymy ją na PC. ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...