Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

53 minuty temu, ASX napisał:

być może dostanie mi się za to co napiszę, ale wygląda jak jedynka na sterydach 

Myślę, że jak już to odpalimy na PS5 to zobaczymy różnice gołym okiem w różnych aspektach, rewolucji tu nie będzie w grafice, bo na to za wcześnie ale nie mam wątpliwości, że gra pokaże pazur, w końcu to usprawniona Decima.

Odnośnik do komentarza

Włączyłem te gameplay'e z FW po kilkunastu godzinach na świeżo w jedynce,i tak jak wcześniej wydawało mi się że wygląda to podobnie, tak teraz uważam że poprawili chyba wszystko. Mimika twarzy, woda, walka z ludźmi, postać samej Aloy to inny poziom.

Jak będzie można zbierać roślinki podczas biegu to będzie idealnie. Ciężko nawet wskazać co tutaj mogłoby być ładniejsze, w jedynce chyba podwodnych sekcji nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę, że będzie w końcu dobre drzewko skilli - z tego cytatu wychodzi, że będzie 20-30 skilli na ścieżkę, więc może da się jakoś swoją postać kształtować. Większość drzewek umiejętności w tych gierkach AAA to śmiech na sali, więc może Guerilla zrobi to chociaż trochę lepiej.

 

A co poprawek w questach i mimice postaci, to już w Frozen Wilds był spory postęp więc jak utrzymają poziom to będzie dobrze. :)

 

Cytat

Guerrilla has completely revamped the skill tree to give players more options to play how they want. It now features six different playstyles: warrior (melee), trapper (placing/disarming traps), hunter (ranged weapons), survivor (health/resource), infiltrator (stealth), and machine master (hacking). It appears each specialization has approximately 20-30 skills.

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...