Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2021 o 21:43, mozi napisał:

Dobrze czytam że zeldowato jest trochę i to w pięknym starym stylu? 

Nie wiem, jak z tym starym stylem, ale biegasz po świecie, eksplorujesz zakamarki, rozwiązujesz zagadki środowiskowe, walczysz, bawisz się z tymi przeuroczymi kulkami, słuchasz świetnego OST i oglądasz cut-scenki jak z filmu Disneya. Ile w tym starej Zeldy to nie wiem szczerze mówiąc.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

W Yakuze z miliardami liter tekstu można grać bez PL, gierkę z „kilkoma” literami na krzyż już nie.

Witajcie w świecie CezaregoPL i jego własnych ograniczeń. 

W Yakuzie przynajmniej wiem, że niedogodności związane z ślęczeniem nad słownikiem są wynagradzane przyjemnością z poznawania genialnej fabuły. Poza tym to niszowa seria i jestem w stanie (choć z trudem)  zrozumieć i wybaczyć to, że nie ma choćby napisów w PL. Poza tym angielski w Yakuzie jest w sumie dość przystępny, w porównaniu np z takim Control.

Dziwne, że Sony nie wsparło Ember Lab w procesie lokalizacyjnym, wszak jest to czasowy konsolowy ekskluzif. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

Nie grałem w Kenę, ale podejrzewam, że angielskiemu w niej jest bliżej do Mario Bross niż mega zawiłego Control. 

Tu bardziej chodzi o pokazanie wydawcy/wydawcom, że decyzja o braku wersji PL była z ich strony błędem, żeby to się odbiło na wynikach sprzedaży i dało im do myślenia.

  • Haha 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
No to im pokazałeś. Po wstępnych opiniach wnioskuję, że Ty więcej tracisz nie grając w ten tytuł, niż oni, że go nie kupisz, ale dobra xd
Nie wydaje mnie się. Po prostu twórcy tej gry oferują towar, który nie jest dla mnie i na tym poprzestanę w tej kwestii.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...