Skocz do zawartości

Crysis Remastered Trilogy


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze domagałem się tych trzech trylogii - Mass Effect, Crysis i właśnie Dead Space - mam nadzieję, że przeczucie Cię nie myli :ohboy:
ME na razie nie kupiłem, ale jak Crysis wyjdzie w wersji pudełkowej to biorę - uwielbiam wszystkie trzy części (trójkę chyba najbardziej) i w każdej mam platynkę - chętnie powtórzę ten wyczyn w ładniejszych wersjach.

Odnośnik do komentarza

Tylko Bioware istnieje, Crytek istnieje, a Visceral niestety nie. Oczywiście, to nie jest nie wiadomo jaka robota, nasz polski QLOC mógłby takie coś spokojnie ogarnąć, ale jednak podchodzę do tego z dystansem. No i wypadałoby wyrobić się przed duchowym następcą tj. The Callisto Protocol(wstępnie 2022), bo później nikt się nawet na to nie wysra.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
5 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Zgaduję, że #CrysisNikogo.

 

Dzisiaj premiera odświeżonej trylogii. Kusi kupić na płytkach, bo gierkę wspominam zacnie, ale dwie bomby to za dużo. Poczekam, aż cena zleci do 100 zł. 

 

Ciekawi mnie jak to wygląda i działa na PS4. 

 

Mnie bardzo i na pewno kupię - od dawna marzyła mi się taka zremasterowana trylogia, żebym mógł znowu wbić 100% w każdej części mojej ulubionej serii FPSów.

Ale wyszła za późno, już next geny na rynku, więc na PS4 nie kupię, poczekam aż będę miał PS5.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Zgaduję, że #CrysisNikogo.

 

Dzisiaj premiera odświeżonej trylogii. Kusi kupić na płytkach, bo gierkę wspominam zacnie, ale dwie bomby to za dużo. Poczekam, aż cena zleci do 100 zł. 

 

Ciekawi mnie jak to wygląda i działa na PS4. 

 


Mam podobnie, jak kolega @Wredny :drinks: Mnie także podoba się seria Crysis. Może nie uważam jej za coś wybitnego w gatunku FPS, czy gier w ogóle, ale przeszedłem wszystkie części i bawiłem się (bardzo) dobrze. :good2:

Powracając do zadanego pytania, jak na ośmioletnia konsolę, to :lapka: PS4 oferuje bowiem całkiem przyjemną dla oczu oprawę hulającą przy tym w 1080p i stałych 30 k/s. Taki klatkaż oferuje też One S/X oraz Pro. Natomiast konsole obecnej generacji, to już stałe 60 k/s, zatem jeżeli ktoś ma taką sposobność, to powinien tymi wersjami się zainteresować.

Odnośnik do komentarza

Niestety widać jak jedynka się zestarzała. Ograłem trochę na PS5 i większego wrażenia nie robi. W oczy rzuca się dość mało zróżnicowana roślinność. Owszem, wszędzie jej pełno, ale brakuje większej ilość róznorodnych assettów. Taki Far Cry 6 bije te gre na głowę. Do tego widać, że tekstury są sprzed 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lukas_AT napisał:

Niestety widać jak jedynka się zestarzała. Ograłem trochę na PS5 i większego wrażenia nie robi. W oczy rzuca się dość mało zróżnicowana roślinność. Owszem, wszędzie jej pełno, ale brakuje większej ilość róznorodnych assettów. Taki Far Cry 6 bije te gre na głowę. Do tego widać, że tekstury są sprzed 10 lat. 

Serio nowy Far Cry ma lepszą roslinność? No kto by się spodziewał. A ma miliard znaczników i bezsensownych aktywności na mapie? Bo jak tak to biere.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza

przestańcie gloryfikować te średniaki.

 

Crysis jedynka robił wrażenie bo palił ówczesne kopjutery na wjur. I tyle. Reszta to był meh.

Dwójka to już fps na szynach, który również był średniakiem na 7/10, z całą tą monotonnością fpsów, które robiło się w tamtych czasach. Jedyne to zapamiętałem, co menu music, które robił sam miszcz Hans Zimmer.

Trójka to jeszcze gorzej niż poprzednik i recykling wszystkiego co było w dwójce.

 

Najlepszy FPS na szynach, który grałem to Titanfall 2. I w to powinno inwestować EA, bo to tak silna marka, że dziwi stagnacja jaka została tam wprowadzona.

Edytowane przez oFi
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

przestańcie gloryfikować te średniaki.

 

Crysis jedynka robił wrażenie bo palił ówczesne kopjutery na wjur. I tyle. Reszta to był meh.

Dwójka to już fps na szynach, który również był średniakiem na 7/10, z całą tą monotonnością fpsów, które robiło się w tamtych czasach. Jedyne to zapamiętałem, co menu music, które robił sam miszcz Hans Zimmer.

Trójka to jeszcze gorzej niż poprzednik i recykling wszystkiego co było w dwójce.

 

Najlepszy FPS na szynach, który grałem to Titanfall 2. I w to powinno inwestować EA, bo to tak silna marka, że dziwi stagnacja jaka została tam wprowadzona.

No jedynka Crisis to sredniaczek, ale nastepne części to miodzio nie tylko graficzne. A najlepszy FPS na szynach to Half Life 2 i mogę stoczyć o to bój konny lub pieszy.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Crysis już nawet na PS3 trącił myszką.
Ale teraz ogrywam pierwszego Far Cry i widzę, jak te gry są bardzo do siebie podobne.
Przez to też nabrałem ochoty na ponowne przejście pierwszego Crysisa - tylko pamiętam, że wkurzał mnie ten niby zajebisty nano-suit, w którym ginąłeś od dwóch strzałów z pistoletu (w trybie Armor).
Ale to pewnie wina C2, od którego zaczynałem i tam naprawdę strój chronił przed obrażeniami.

Odnośnik do komentarza

Mnie jedynka ominęła, 2 grałem w okolicach premiery i bardzo dobrze się bawiłem, lubię takie klimaty rozjebanego miasta, 3 zacząłem ale już mnie nudziła i rzuciłem w kąt. Z tą serią jest jak z serious samem, gra ma swoich fanów (w tym mnie :pawel:) ale jest w sumie giga średniakiem którą robi graficzką na swoje czasy

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem w jakie wy Crysisy graliście, pod względem gameplayu zjada wszystkie nowsze fpsy na śniadanie (wszystkie szynowe i oskryptowane Cody, Bfy itd.), a grafika (przynajmniej w wersji na PC) spokojnie może stanąć obok tytułów z 2021 roku (jedynka zarówno gameplayowo jak i graficznie wypada najsłabiej, ale i tak się trzyma). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.