Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem dalej, bo gra chociaż kupiona na premierę, to dawno puszczona w dalszy obieg. A że jest free weekend to znowu popykałem i zdałem sobie sprawę, jaka ta gra jest ładna graficznie i dopracowana technicznie. Nie jestem jakimś maniakiem graficznym, ale ten tytuł robi wrażenie.

Co z tego jednak, jak szybko człowiek odczuwa znudzenie, bo całość jakby posklejana z fragmentów innych gier ubi :/

Ewentualna opcja, to codziennie po godzince, albo jako przerywnik do gry właściwej aktualnie ogrywanej.

 

Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia. Ściągnąłem aby zobaczyć jak to wygląda i się rusza na TV. 
No mega to się prezentuje, detale, roślinność, ostrość, płynność. Tylko czemu to jest takie durne? :whyyy:

No a najgorsze to te respawny posterunków. Ja je bie.

 

Oj dużo bym dał, aby na tym silniku, responsywności  zrobić np. jakieś dobre średniowieczne aRPG, z dobrą fabułą, questami.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, balon napisał:

No mega to się prezentuje, detale, roślinność, ostrość, płynność

 

U mnie dochodzi jeszcze jeden bodziec: aktualnie ogrywam Elex 2, który w powyższych kwestiach jest mocnym średniakiem (ale lepszy jeżeli chodzi o historię i sporo mechanik). Więc dostrzegam te różnice i doświadczam ich na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Boomcio napisał:

 

U mnie dochodzi jeszcze jeden bodziec: aktualnie ogrywam Elex 2, który w powyższych kwestiach jest mocnym średniakiem (ale lepszy jeżeli chodzi o historię i sporo mechanik). Więc dostrzegam te różnice i doświadczam ich na własnej skórze.

No to sobie choćby wyobraź takiego Elexa drugiego, z takim wykonaniem… 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, balon napisał:

 Tylko czemu to jest takie durne? :whyyy:

 

Ta seria ogólnie słynie z takiej durnowatości :kaz:

Tutaj masz choćby

Spoiler

Zbieranie jajek i walkę z nakoksowanymi kogutami :chicken:

Myślę, że takie gry też są potrzebne dla totalnego odstresowania się ;)

Za to oprawa graficzna i płynność to naprawdę wysoki poziom.

A i @Boomcio, nie jesteś tu jedynym fanem tej gry :drinks:

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Ta seria ogólnie słynie z takiej durnowatości :kaz:

Tutaj masz choćby

  Ukryj zawartość

Zbieranie jajek i walkę z nakoksowanymi kogutami :chicken:

Myślę, że takie gry też są potrzebne dla totalnego odstresowania się ;)

Za to oprawa graficzna i płynność to naprawdę wysoki poziom.

A i @Boomcio, nie jesteś tu jedynym fanem tej gry :drinks:

No akurat do czwórki chyba było w miarę ok. Z tego co widzę, to od piątki zrobił jakiś odjazd. 
 

Jak chcę się odstresować do włączam np Mario Odyssey, a nie generyka z wiecznym respawnem. Dla mnie takie rzeczy to właśnie zaprzeczenie totalnego odstresowania. No ale każdy lubi coś innego…

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.03.2022 o 14:56, balon napisał:

Mam podobne odczucia. Ściągnąłem aby zobaczyć jak to wygląda i się rusza na TV. 
No mega to się prezentuje, detale, roślinność, ostrość, płynność. Tylko czemu to jest takie durne? :whyyy:

No a najgorsze to te respawny posterunków. Ja je bie.

 

Oj dużo bym dał, aby na tym silniku, responsywności  zrobić np. jakieś dobre średniowieczne aRPG, z dobrą fabułą, questami.  

:rofl:

The best ever z tym....

You may my day xDDDD

W dniu 27.03.2022 o 12:15, Paolo1986 napisał:

Ta seria ogólnie słynie z takiej durnowatości :kaz:

Tutaj masz choćby

  Ukryj zawartość

Zbieranie jajek i walkę z nakoksowanymi kogutami :chicken:

Myślę, że takie gry też są potrzebne dla totalnego odstresowania się ;)

Za to oprawa graficzna i płynność to naprawdę wysoki poziom.

A i @Boomcio, nie jesteś tu jedynym fanem tej gry :drinks:


Mam inne gry na odstresowanie od tego typu... To jest ostra jazda bez trzymanka w stylu SADO MASO xDDD
Co kto lubi, ale ja bym cisnął padem, przy każdej tej serii.. xd Jak nie zrozumiem CS GO i Fortliny tak i tej serii nie skumam, ale cóż:unknown:

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

FC 4 było guanem, FC 5 było pustą wydmuszką. FC 6 jest tym samym co dwie poprzednie części. Pograłem godzinę,ale widzę ubi to ubi,nie zmienia się nic. Śmieszne jest to silenie się na jakąś tam fabułę i ukazywanie tego głównego złego. Robią to tak samo od trzech części,a jest to zwyczajnie miałkie i płytkie. Uciekam po dachach z jakimś lachonem chowając się w cieniu,czasem sprintujac. Moja postać ciągle mówi do lachona "uważaj" , "kryj się", odwracam się za siebie ,a lachona za mną nie ma :yao:. Poczekałem chwilę,zdążyłem fajkę spalić,a lachona jak nie było tak nie ma za to moja postać nadal do niej mówi :reggie:. Nic to uciekam dalej. Docieram do łodzi, w scence lachon się już zjawia. Dramatyzm sceny na łodzi sprawił,że żałowałem już iż ten syf zainstalowałem. Ale mówię,nowa generacja,chce grafikę zobaczyć. Dotarłem do obozu partyzantów i nie widziałem grafiki,za to na plaży na której lachon musiał umrzeć by moja postać posiadła telefon,trupy randomow to jakość PS2 tylko w ciut wyższej rozdzielczosci. Uwolniłem jakiegoś typa z baru z krokodylem i uciekłem z nimi do partyzantów. Po drodze jakiś posterunek oszabrowalem i co mi się w oczy rzuciło. Połowa żołnierzy którym maczetę wbijałem w łopatkę i gardło była kobietami :notbad:....mógłbym dalej pisać,ale zastosuje miiiilowy skrót myślowy. Jak powstanie FC7 to będzie lgbtxyz,trendy i dżezi oraz tak poprawne politycznie, że normalni ludzie się potopią w swoich wymiocinach. 

Omijać szerokim łukiem. może sama gra jest dobra,ma mechaniki ciekawe. Lecz nie dla mnie. Wszystko na jedno kopyto już od ponad dekady. Ubi niech zmieni barwy na te z pod znaku szesciokolorowej flagi(tęcza ma siedem kolorów). 

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
FC 4 było guanem, FC 5 było pustą wydmuszką. FC 6 jest tym samym co dwie poprzednie części. Pograłem godzinę,ale widzę ubi to ubi,nie zmienia się nic. Śmieszne jest to silenie się na jakąś tam fabułę i ukazywanie tego głównego złego. Robią to tak samo od trzech części,a jest to zwyczajnie miałkie i płytkie. Uciekam po dachach z jakimś lachonem chowając się w cieniu,czasem sprintujac. Moja postać ciągle mówi do lachona "uważaj" , "kryj się", odwracam się za siebie ,a lachona za mną nie ma :yao:. Poczekałem chwilę,zdążyłem fajkę spalić,a lachona jak nie było tak nie ma za to moja postać nadal do niej mówi :reggie:. Nic to uciekam dalej. Docieram do łodzi, w scence lachon się już zjawia. Dramatyzm sceny na łodzi sprawił,że żałowałem już iż ten syf zainstalowałem. Ale mówię,nowa generacja,chce grafikę zobaczyć. Dotarłem do obozu partyzantów i nie widziałem grafiki,za to na plaży na której lachon musiał umrzeć by moja postać posiadła telefon,trupy randomow to jakość PS2 tylko w ciut wyższej rozdzielczosci. Uwolniłem jakiegoś typa z baru z krokodylem i uciekłem z nimi do partyzantów. Po drodze jakiś posterunek oszabrowalem i co mi się w oczy rzuciło. Połowa żołnierzy którym maczetę wbijałem w łopatkę i gardło była kobietami :notbad:....mógłbym dalej pisać,ale zastosuje miiiilowy skrót myślowy. Jak powstanie FC7 to będzie lgbtxyz,trendy i dżezi oraz tak poprawne politycznie, że normalni ludzie się potopią w swoich wymiocinach. 
Omijać szerokim łukiem. może sama gra jest dobra,ma mechaniki ciekawe. Lecz nie dla mnie. Wszystko na jedno kopyto już od ponad dekady. Ubi niech zmieni barwy na te z pod znaku szesciokolorowej flagi(tęcza ma siedem kolorów). 
To widać że dalej nie grałeś bo jest tam lbtgitp w ilościach hurtowych i same strong female protagonists...
W sumie miałem to w pompce ale sama gra to taki odpowiednik żarcia z budy na dworcu. No jest i bebech napełnisz ale jakby nie istniał to bys nie zauważył
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tak właśnie ogrywam FC6 dzięki darmowemu weekendowi, i ogólnie wrażenia mieszane. Niby grafika ładna, strzelanie przyjemne, eksploracja też, typowy klimat far cryowy też jest, ale właśnie znowu uczucie deja vu. Z jednej strony korci kupienie tego za stówkę na obecnej przecenie przejście i wywalenie, ale jak już teraz wolę odpalić w międzyczasie coś innego, to nie wróży to dobrze.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Metoda napisał:

Tak właśnie ogrywam FC6 dzięki darmowemu weekendowi, i ogólnie wrażenia mieszane. Niby grafika ładna, strzelanie przyjemne, eksploracja też, typowy klimat far cryowy też jest, ale właśnie znowu uczucie deja vu. Z jednej strony korci kupienie tego za stówkę na obecnej przecenie przejście i wywalenie, ale jak już teraz wolę odpalić w międzyczasie coś innego, to nie wróży to dobrze.

Gry ubi kupuje się tylko w promocji za max 100 zeta albo w abonamencie, to raz.

A dwa, między kolejnymi należy za zachować rozsądny dystans czasowy.

I wtedy w ramach growego cheat-day można pograć :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Stary, dobry Far Cry. Tyle tylko, że to nie jest komplement, bowiem Ubisoft coraz bardziej leci w kulki. Mamy praktycznie to samo co w poprzednich częściach, tyle tylko, że w nieco innych realiach. Z nowości na pewno na plus wreszcie bohater, który się odzywa, do tego pełnoprawne cutscenki (dodajmy, nie zawsze, bo przy niektórych zadaniach mamy suche gadanie zleceniodawcy). Fabuła? No jest, ale motyw zerżnięty z Valhalli czy Mafii, czyli najpierw zawiąż sojusze, a potem atakujemy głównego złego.

 

No właśnie, Anton Castillo... Niby zły, ale kompletnie źle przedstawiony, ani nie wzbudza złości, ani nie powoduje, że go lubisz/rozumiesz. Przeszkadzał mi trochę jajcarski klimat, uważam, że nie tędy droga. Na plus świetny soundtrack, można usłyszeć znane utwory, podobnie wygląda sprawa z kwestią wizualną. Generalnie powiem tak: lubisz Far Cry, wiesz czego się spodziewać i ci to nie przeszkadza? Spoko, kupuj i graj. W innym przypadku odpuść, ew. zagraj sobie w genialną trójkę, która nadal jest IMO najlepszą częścią serii. 

 

Miałem wersję z DLC, ale mimo tego, że gramy złymi z poprzednich części to i tak sobie odpuściłem, bo zaproponowany system gry kompletnie mnie nie rusza. Szkoda, że poszli na jedno kopyto i nie zaproponowali jakiegoś normalnego dodatku do tej części. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...