Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, kanabis napisał:

Gdyby, bylby, gdyby, bylby.

 

Gdyby Lewandowski strzelil karnego gralibysmy o pietruszke z argentyna, gdyby Lewandowski strzelil na 3:0 z arabia albo gdybysmy wygrali 5:0 bo byl slupek i poprzeczka bysmy sobie grali w dziadka z messim i spolka.

 

Z calym szacunkiem Panie Kmiot ale niepowazne jest troche takie gdybanie.

Awansowalismy i tyle. Nie ma sie czym podniecac bo jestesmy zwyklym sredniakiem europejskim i nie mamy szans z francja ale jakas narracja jakbysmy grali slabiej od kataru tez jest malo obiektywna. 

Ja wiem ze majac 4 gwiazdki w pro evo , zielinskiego i lewandowskiego z overall 91 w symulacji stac nas na cwiercfinal ale w rzeczywistosci z gowna bata nie ukreci. Tym bardziej zmieniajac co trzy miesiace trenerow.

Rzecz tylko w tym, że GDYBY nie awans, to nikt nie potrafiłby wskazać żadnej zalety wczorajszego meczu po naszej stronie. No, może poza Szczęsnym, który znowu obronił karnego. Poza tym bezsilność i żadnego GDYBY na naszą korzyść. Nie było żadnego "gdyby Lewy wykorzystał sytuację", bo nie było żadnych sytuacji do wykorzystania.

A tak to wszyscy skupiają się na "chujowo zagraliśmy, ale mamy awans". Spoko, można i tak podchodzić, ale ja wolałbym, aby oglądanie reprezentacji nie było masochizmem. Co kto woli.

Odnośnik do komentarza

Kocham futbol właśnie za takie sytuacje - awansowaliśmy do kolejnej rundy, a graliśmy najgorszy futbol w historii naszych startów na imprezach w XXI. Do tej pory zawsze widziałem jakieś szanse w kolejnych spotkaniach czy to mundialu czy euro no bo zawsze szansa na kontrę, jakiś sprint na skrzydle ale trzeba uczciwie przyznać, że tym razem my prawie NIC, naprawdę nic nie robimy w ofensywie. I to nie jest standardowe narzekanie Polaczka, bo jak wspominałem, na poprzednich imprezach zawsze był jakiś pomysł, a teraz poważnie my mamy problem, żeby mieć okazję do wywalczenia rzutu rożnego w meczu. I przyznaję - pierwszy raz nie myślę o spotkaniu z silnym przeciwnikiem na zasadzie: "Jesteśmy słabsi ale jest pomysł, może coś strzelimy po tych kilku kontrach na mecz, może karny, w futbolu wszystko jest możliwe". Po meczach z Meksykiem i Argentyną mam poważne wątpliwości, czy wyjdziemy z własnej połowy skoro tylko do tyłu podajemy.

Pierwszy raz nas na tej imprezie naprawdę nie powinno być, ale rosyjski kołchoz zrobił nam prezent. Przed barażami twierdziłem, że do nich awansujemy ale dwóm teamom z naszej półki na raz nie damy rady. W tym jednemu na wyjeździe. W każdym razie jesteśmy i gramy z Francją w 1/8 więc i też jest ok.

Co do opinii publicznej, co z tego że ktoś się z nas śmieje? Robisz swoje i jedziesz dalej :D Wynik idzie w świat, bo na Mundial przyjeżdża się po wynik. Ja też miałem wczoraj bekę  z tego kuriozum ale to też magia systemu grupowego ms, nie pierwszy raz takie jazzy. Grecja w 2004 to jednak defensywa plus pomysł na to jak te kilka sytuacji w meczu zamienić na bramkę. My nie atakujemy. Naprawdę tym razem nie ma nadziei. Trzeba to sobie uczciwie przyznać.

Tak, też uważam że Sousa robił dobrą robotę, coś sensownego się tam tliło na ostatnim Euro, szkoda, że tak się to potoczyło.

Na następny Mundial też nie będzie wcale tak łatwo, bo będą tylko 3 dodatkowe miejsca dla Europy. Chociaż drugie miejsce w grupie pewnie da bezpośredni awans. Nam wystarczy.



 

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Tak, bardziej emocjonujące od zerkania na mecz było wczorajsze łóżkowe oglądanie japońskiego Alice in Borderland na Netflixie i masowanie stópek narzeczonej :D

No ale jednak oglądałem patrząc jak ich piłka parzy w nogi przy każdym kontakcie. Zupełnie jakby kopali gorący kartofel lub rozpalony do czerwoności kawał żelaza i chcieli się go pozbyć. Po przemyśleniach uważam jednak, że ten ostatni mecz z Argentyną to była zasłona dymna aby w fazie kick-off wszystkich zaskoczyć!

Zastanawiam się na kogo nasi trafią w ćwierfinale jak już rozjadą żabojadów :cool2:

Seba racjonalizuj jak chcesz ale cysie>stopki zawsze !

Odnośnik do komentarza

Ciężko może w to uwierzyć, bo to może być poza zdolnościami Najmana, ale on tutaj na 100% używa saerkazmu, bez uśmieszku na końcu. Jego prosty umysł nie pozwala mu mówić dobrze o Czesławie, bo ten jest chrzestnym dziecka Stanowskiego. A jak wiadomo, nawet imię Krzysztof dla Najmana jest najgorsze na świecie.

Potwierdza to filmik na jego kanale o tym.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Zieliński:

"Tak trudnego meczu w reprezentacji jeszcze nie grałem. Argentyńczycy zabrali nam sprzęt, czyli piłkę, więc musieliśmy tylko biegać... W niedzielę trzeba iść rano do kościoła, pomodlić się, a potem usiąść przed telewizorem i ściskać kciuki"

 

No, nie powiem po tych słowach czuje się spokojny przed meczem z Francją.:reggie:

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, tedi007 said:

Zieliński:

"Tak trudnego meczu w reprezentacji jeszcze nie grałem. Argentyńczycy zabrali nam sprzęt, czyli piłkę, więc musieliśmy tylko biegać... W niedzielę trzeba iść rano do kościoła, pomodlić się, a potem usiąść przed telewizorem i ściskać kciuki"

 

No, nie powiem po tych słowach czuje się spokojny przed meczem z Francją.:reggie:

link

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Mejm said:

Jak Czesio zostanie na kolejne 18 miesiecy z ta swoja taktyka, to PZPN bedzie musial wzorem Katarczykow dowozic kibicow statystow zeby zapelnic narodowy. Bo nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie placil za ogladanie 11 chlopa stojacych na swojej polowie przez 85min.

 

Dobrze, że narodowy zamknięty to będą mogli na mniejszych grać :kekw: I podobno się szybko nie naprawi, bo wszystkie firmy które go budowały już nie istnieją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...