Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Czoperrr napisał:

A jeszcze pytanko, czy da się u kurierów płacić kartą? Zawsze miałem opłacone zamówienia, a gotówką ostatnio płaciłem 20 lat temu z kieszonkowego

 

Zależy od kuriera, często musisz wyraźnie zaznaczyć że chcesz zapłacić w ten sposób. Radziłbym to gdzieś uwzględnić żeby na pewno miał przy sobie terminal. 

Odnośnik do komentarza

Nic nie wiadomo, w dupie mają, proszą o cierpliwość od dwóch dni, bo już za chwileczkę, już za momencik dostaniesz maila, że jak zapłaciłeś hajs to mają cię na głębokości trzech palców i bujaj się konsumencie. A na infolinii to zależy na kogo trafisz to dowiesz się, że będzie można odebrać, nie będzie można odebrać, można odebrać dzisiaj bo jeszcze otwarte, zmienią na kuriera, nie zmienią na kuriera, możesz sam sobie zmienić, nie ma możliwości zmiany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, iluck85 napisał:

Za rogiem lockdown, niepewna przyszłość, a tutaj dramaty czy konsoleczka będzie :yao:

 

Ja tam już jaja wywiesiłem, będzie 10- spoko, będzie 12? Trudno. Będzie później, tez trudno. Są poważniejsze problemy w życiu....

Ja tez już odpuściłem z parciem na premierę bo dopiero wczoraj zdobyłem na tyle kasy zeby sobie Xa kupić przez korka właśnie ale kuźwa mamy prawo jarać sie jak dziecko z powodu nowej konsoli. Przynajmniej dzięki temu niemyślimy o korku lokdałnach niepewnej przyszłosci i reszcie tej zjebanej rzeczywistości w której musimy egzystować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie kumam sensu spinania pośladów. 
Sytauacja jaka jest w kraju i na świecie każdy widzi. Gospodarka na zakręcie, a rzad zamyka sklepy. Pomijając to, to trzeba brać pod uwagę ze to nie jest codzienna sytuacja. 
Sklepy do końca nie wiedza czy zamkną czy nie zamkną. Musza to ogarnąć, a wy tu oczekujecie cudów od sieciówki. To nie osiedlowy sklepik gdzie Tomeczek wie ze będzie miał 10sztuk i wyda na zapleczu.

 

Calm down. Będzie to będzie. 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, iluck85 napisał:

Nie kumam sensu spinania pośladów. 
Sytauacja jaka jest w kraju i na świecie każdy widzi. Gospodarka na zakręcie, a rzad zamyka sklepy. Pomijając to, to trzeba brać pod uwagę ze to nie jest codzienna sytuacja. 
Sklepy do końca nie wiedza czy zamkną czy nie zamkną. Musza to ogarnąć, a wy tu oczekujecie cudów od sieciówki. To nie osiedlowy sklepik gdzie Tomeczek wie ze będzie miał 10sztuk i wyda na zapleczu.

 

Calm down. Będzie to będzie. 

 

Konsola była m.in. dla mnie po to, by nie nudzić się w domu i dłużej w nim po prostu siedzieć w związku z covidem. Wymieniłem sobie cały setup multimedialny w zeszłym miesiącu pod to. Odbiór 10/11 i święto 11/11 tym bardziej potęguje podjarkę na premierę ze względu na ilość wolnego czasu wtedy.

 

A tak? wy(pipi)ongo, nie jestem w grupie ryzyka i będę szukał sobie innych rozrywek. A w domu nie ma ich za wiele :).

Odnośnik do komentarza

Chociaż tyle przyjemności w tym jakże spier.dolonym 2020 roku, że sobie wyciągniemy z pudełka nową zabaweczkę. 

 

Ja ten moment będę celebrować. Posprzątam w pokoju, podleję kwiatki, rozłożę świąteczny obrus i samą konsolkę będę rozpakowywać z dobre 2 godziny. 

Oby do wtorku drodzy Koledzy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...