Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Moldar napisał:

Cóż wczoraj też miałem zapewnienie że będzie dzisiaj, a wyszło widzę jak wyszło. reggie.png


0a6d5480b8c009df5a9c60d97dde7ed5.jpg

 

Tu jest lipa, bo nie ta godzina. Aczkolwiek jest kilka grubych wiórów w kraju gdzie do 18 można zamawiać i paczka jest na 2 dzień.

 

 

18 minut temu, kislawa napisał:

U mnie wczoraj wysłane do paczkomatu z Allegro narazie ma status przyjęta w oddziale co jest o tyle dziwne że paczki u mnie trafiają o 5-6 do kuriera i o 8-9 są już w paczkomacie. Więc nie wiem o co chodzi. 

 

Przyjedzie drugim rzutem. Też teraz jedną paczkę już mam do odbioru, a druga w oddziale. Najczęściej koło 10 pobrana i popołudniu mam do odbioru.

 

2 minuty temu, Gomlin napisał:

U mnie wczoraj kurier odebrał paczkę z MM i o 19 była w sortowni w Poznaniu (żabi skok do mnie). Dziś rano patrzę a o 2 w nocy paczka w sortowni w Koninie to już ponad 2x dalej wtf xd

 

124608983_2734310093449853_5581157711333

 

 

A to jest tak zwane- pojechała się przewietrzyć. 

A skąd jesteś? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na moje ten sklep nie ogarnął tej nawałnicy zamówień. 

Anulacja przesyłki jest możliwa. W inspocie jak paczka już wyjedzie, to nie można zmienić paczkomatu np. Paczka musi wrócić do nadawcy i on musi nadać nową etykietę z nowym nr paczkomatu. Dziwne, bo takie coś powinno się ogarniać w locie i na jakimś magazynie powinno się przekleić etykietę z nowym numerem. Ale to zapewne wina automatyzacji w sortowni. 

 

Ja zamówiłem w euro i DHL 

 

Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Przewidywane godziny doręczenia: 10:00-12:00.

 

 

:xboss:

Odnośnik do komentarza

z tymi aktualizacjami statusów u kurierów to bardzo różnie bywa, wiele razy miałem tak, że nic się tam nie działo, a za pół godziny kurier pukał do drzwi i na stronce pojawiało się od razu kilka wpisów (nie mówię o anulacji tylko o bezsensie oglądania statusów)

 

@benito82pl - to akurat proste - nie dostaniesz konsoli bez kodu. Idź se kupić kratę browarów na nerwy ;-)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, iluck85 napisał:

Na moje ten sklep nie ogarnął tej nawałnicy zamówień. 

 

No jak rzucili ludzie się na cebule w postaci -100zł to w sumie nic dziwnego, dostali mniej towaru niż mogą obsłużyć zamówień a w innych sklepach pewnie te Xboxy będą leżeć na półkach do usranej 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...