Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kavka napisał:

A to dopiero 7 dni przed dniem premiery dostaniemy maila od nich z danymi do przelewu z kwotą do zapłaty pomniejszoną o tą kaucje min 100 polskich cebul złocistych.

Pytam, bo laska dzwoniąca z przypomnieniem o konieczności zapłaty twierdziła, że wiadomość przyjdzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Pytam, bo laska dzwoniąca z przypomnieniem o konieczności zapłaty twierdziła, że wiadomość przyjdzie dzisiaj.

A ja właśnie nie odebrałem tego telefonu i dopiero po sprawdzeniu kto dzwonił i wejściu na ten temat na forum dowiedziałem się że to z media markt z przypomnieniem o płatności. Dzwoniłem potem do nich a potem jeszcze napisałem aby nie anulowali mi zamówienia bo go opłace jak tylko przyjdzie ten email z danymi. W każdym razje do mnie żaden taki mail nie przyszedł póki co.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

Ponad dwa kapcie wysyłać po zapewnieniu babki na infolinii? To ja jednak poczekam ten tydzień :kaz:

No ale z drugiej strony jak się nie wyrobią anulujesz i hajs ci zwracają za kilka dni (mi w euro na drugi dzień od anulowania oddali cały hajs). Do amber gold przecież tego się nie wpłaca. 

Odnośnik do komentarza

Nie, no spoko, po prostu wolę mieć podkład na piśmie (czy w tym wypadku ekranie), że ktoś mi podał ten konkretny numer konta do wpłacenia hajsu w wypadku, gdy trzeba będzie robić dymy. Kilka dni czekać na zwrot, gdy świeżutki Devil będzie płakać za mną na serwerach? Nie jestem nieludzkim potworem, żeby tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, balon napisał:

No ale z drugiej strony jak się nie wyrobią anulujesz i hajs ci zwracają za kilka dni (mi w euro na drugi dzień od anulowania oddali cały hajs). Do amber gold przecież tego się nie wpłaca. 

MM tak sprawnie nie dziala. Po zlozeniu zamowienia, oplaceniu, a po godzinie anulowaniu, otrzymalem zwrot po dokladnie 2 tygodniach. Kurly :sapek:

Odnośnik do komentarza

Mi gostek powiedział na tele, że można wpłacić na to samo konto i jak 3 razy zapytałem, czy na 100%, bo poprzednia babka na infolinii mówiła, że może być inny nr konta, to powiedział, żebym chwilę poczekał, bo pójdzie zapytać i jak wrócił to było "wie pan co, jeden z góry mówi tak, drugi inaczej, niech pan poczeka na maila z nr konta". No więc poczekam, bo wiadomo - pieniądze nie przepadną, ale przez takie nieścisłości można stracić miejsce i potem dostać w marcu xD. Pewnie tak źle nie będzie, bo iksów jest więcej niż PS5, ale ja tam wolę czuć się pewnie i oczekiwać na 10-ty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogłoszenie parafialne.

 

Czy ktoś chce "przejąć" moje nieopłacone zamówienie, złożone w x-kom na XSX? Wykorzystana zniżka 100 zł, więc konsola wychodzi za 2149 zł. Pytałem i można przepisać na inną osobę. Zamiast anulować, mogę komuś oddać. Nieodpłatnie :nosacz3:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
18 hours ago, Bzduras said:

Ponad dwa kapcie wysyłać po zapewnieniu babki na infolinii? To ja jednak poczekam ten tydzień :kaz:

 

Wczoraj opłaciłem resztę należności, dziś na stronie MM status płatności mojego zamówienia zmienił się z nieopłacone na opłacone. A kasę przelałem dokładnie na to samo konto co kaucja gwarancyjna.  Tak więc to prawda z tym że można przelać na to samo konto bez konieczności oczekiwania aż wyślą wam powiadomienie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, creatinfreak napisał:

Kurierzy będą działać. Po żywności nawet na lockdawnie można iść do sklepu. Mam paczkomat pod lidem. Ja tam pogram 10. Mam przynajmniej taką nadzieję :dog:

A co tam pan ma? Ja? Eee no bułki? Tak bułki? Pan pokaże. I cyk mandacik 500 zeta. No ale nextgen będzie. 

11 minut temu, balon napisał:

W 1980 w stanie wojennym nawet kurierzy nie działali! 
 

 

Ale chociaż transport był za free. Sru na pakę do Nysy. Tylko potem ścieżka zdrowia jeszcze była. :)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, HiS napisał:

Niech robią lockdown będziecie jedli te folie z pudełka konsoli, podsmażone na patelni.

Zawsze będziemy mieli o tę folię więcej do żarcia niż HiS 

 

@funditto do RTV na Piłsudskiego gdzie ustawiłem odbiór mam 3,8km heheh ale u nas jak będzie ld to jak w marcu, bez jakiś wytycznych co do km. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...