Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, blantman said:

Mediamarkt odpisał mi na maila. Mają procedurę przygotowana w razie zamknięcia elektromarketow. Powiedzieli że będzie możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym. Po prostu sprzedawca będzie wydawać opłacony wcześniej towar pod marketem xD a jak ktoś będzie wolał np paczkomat to po tym jak rząd ogłosił lockdown za darmo zmienia opcje dostawy. 

I to jest pełna kultura konsolowości. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, blantman napisał:

Mediamarkt odpisał mi na maila. Mają procedurę przygotowana w razie zamknięcia elektromarketow. Powiedzieli że będzie możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym. Po prostu sprzedawca będzie wydawać opłacony wcześniej towar pod marketem xD a jak ktoś będzie wolał np paczkomat to po tym jak rząd ogłosił lockdown za darmo zmienia opcje dostawy. 

No nie mają innej opcji, ponieważ ludzie zaczęliby kasować preordery. Trzeba zamykać sprzedaż jak się da, szczególnie w tych dziwnych czasach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2020 o 14:53, eX4cT_PL napisał:

 

 

To chyba potwierdzenie że Xbox już w Europie jest.

Co tu było? Ja nie mam szajby odnośnie premiery nowych konsol. Mam XOX i PS4Pro z GamePassem i gigantycznym backlogiem na tej drugiej. Jakichś killerów na premierę nie ma, a jakość grafiki na moim Oledzie C9 jest dla mnie więcej niż wystarczająca. Po kolejne - nie mam miejsca na nowe skrzynki pod tv - PS5 się na pewno nie zmieści a Xklocka musiałbym wciskać do półki na siłę. Póki nie będzie jakichś koszących exów albo różnica w grafice nie będzie jakaś powalająca (np. przez RT) lub nowy VR nie będzie tego wart, zostanę tu gdzie jestem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, marbel007 napisał:

Co tu było? Ja nie mam szajby odnośnie premiery nowych konsol. Mam XOX i PS4Pro z GamePassem i gigantycznym backlogiem na tej drugiej. Jakichś killerów na premierę nie ma, a jakość grafiki na moim Oledzie C9 jest dla mnie więcej niż wystarczająca. Po kolejne - nie mam miejsca na nowe skrzynki pod tv - PS5 się na pewno nie zmieści a Xklocka musiałbym wciskać do półki na siłę. Póki nie będzie jakichś koszących exów albo różnica w grafice nie będzie jakaś powalająca (np. przez RT) lub nowy VR nie będzie tego wart, zostanę tu gdzie jestem.

fotka z instagrama z paleta Xboxów na której była dodana lokalizacja UK.

Odnośnik do komentarza

XBoxy Series X i S wjechały do Polskich Media Markt.

 

Właśnie dzwoniła do mnie uprzejma pani z infolinii z przypomnieniem o złożonym preorderze i oczekującej płatności ponieważ  zapłaciłem to 100 zl kaucji gwarancyjnej. I chciala mi przypomnieć o płatności. Dopytałem się też o termin dostaw to mi powiedziała ze powiadamiają ludzi którzy złożyli preordery w tej formie aby opłacali zamowienia bo konsole są już wysyłane do marketów i chcą mieć pewność odbiorów. :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
XBoxy Series X i S wjechały do Polskich Media Markt.
 
Właśnie dzwoniła do mnie uprzejma pani z infolinii z przypomnieniem o złożonym preorderze i oczekującej płatności ponieważ  zapłaciłem to 100 zl kaucji gwarancyjnej. I chciala mi przypomnieć o płatności. Dopytałem się też o termin dostaw to mi powiedziała ze powiadamiają ludzi którzy złożyli preordery w tej formie aby opłacali zamowienia bo konsole są już wysyłane do marketów i chcą mieć pewność odbiorów. :obama:
Raczej myślę że szanowna Pani wprowadziła cię w błąd .Oczywiście obym się mylił .

Od poniedziałku duże firmy z branży nie związanej ze spożywka wykonują dziwne ruchy .Tak jak by coś wiedziały co za kilka dni się wydarzy .

Prośby o Opłacanie zamówień w całości przedpremierowych ,zamawianie konwojów na zbiór kapusty że wszystkich sklepów stacjonarnych itd itd ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

X-kom rozsyła maile:

 

Witamy serdecznie,    Pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy od dystrybutora szczegółowe informacje dotyczące dostępności konsoli Xbox Series X.    Pula konsol premierowych została zarezerwowana dla osób, które wprowadziły zaliczkę na poczet zamówienia przedpremierowego w kwocie minimalnej 100 zł. Druga pula produktów pojawi się w połowie listopada i dalsze zamówienia będą realizowane chronologicznie.    Aby otrzymać zamówioną konsolę jak najszybciej, prosimy o przesłanie zaliczki na poniższy numer konta bankowego wpisując w tytule numer zamówienia. W przypadku braku zaliczki, zamówienia na konsolę realizowane będą od połowy listopada, aż do grudnia.    Dane do przesłania zaliczki:  x-kom sp. z o.o.  ul. Bojemskiego 25  42-202 Częstochowa  25 1050 1142 1000 0090 6674 7867    Informujemy również, iż potwierdzeniem możliwości odbioru zamówienia będzie otrzymanie stosownej wiadomości sms oraz email.    W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.

Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, BatataPl said:

Raczej myślę że szanowna Pani wprowadziła cię w błąd .Oczywiście obym się mylił .

Od poniedziałku duże firmy z branży nie związanej ze spożywka wykonują dziwne ruchy .Tak jak by coś wiedziały co za kilka dni się wydarzy .

Prośby o Opłacanie zamówień w całości przedpremierowych ,zamawianie konwojów na zbiór kapusty że wszystkich sklepów stacjonarnych itd itd ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

To mogą być działania przed 1 listopada. Rząd podobno chce wprowadzić pełny lock down od soboty. Ale na premiere XBoxa nie będzie to miec większego znaczenia. Kto zamowil konsole będzie mieć zagwarantowany odbior. Markety jakos sobie z tym poradza.

 

Zadowolenie klienta > pandemia. 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Ke? Było napisane na stronach w dniu preordera, że stówka zaliczki jest gwarantem konsoli w dniu premiery i jak nie zapłacisz to lecisz na ryzyku.

 Jesteś pewien ze o xkom chodzi? Bo nic takiego sobie nie przypominam

 

Tutaj nic o tym nie ma

 

https://lp.x-kom.pl/a/konsole-nowej-generacji/

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, u55r napisał:

To mogą być działania przed 1 listopada. Rząd podobno chce wprowadzić pełny lock down od soboty. Ale na premiere XBoxa nie będzie to miec większego znaczenia. Kto zamowil konsole będzie mieć zagwarantowany odbior. Markety jakos sobie z tym poradza.

 

Zadowolenie klienta > pandemia. 


optymista :-)

jak rząd wprowadzi to markety nie będą miały nic do gadania, będzie szansa może na wysyłkę ale to tez nie wiadomo bo przecież ktoś do magazynów musi dojechać i pracować a to nie jest essential...

w Anglii ludzie dostają mandaty jak kupują chipsy i wino a działy z ubraniami są pozamykane bo „to nie jest essential”

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.