Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Euro 

Tylko Preorder umożliwia dostępność konsoli na dzień premiery!
 
 
Aby zapewnić sobie możliwość nabycia konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S w dniu premiery powinieneś:
  1. Dodać do koszyka produkt, który oglądasz - Preorder.
  2. Opłacić zamówienie.
  3. Właśnie zapewniłeś sobie możliwość nabycia konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S w dniu premiery.
  1. Na Twoje Konto Klienta zostanie dostarczony unikalny numer Preorderu, który jest jednocześnie kodem rabatowym.
  2. Kod jest jeszcze nieaktywny, ale nie przejmuj się tym :)
  3. Otrzymany Preorder-kod rabatowy zostanie aktywowany najpóźniej do 4 listopada 2020, czyli na tydzień przed premierą, o czym przekażemy informację drogą mailową.
  4. Po aktywowaniu (najpóźniej 4 listopada) Preordera-kodu rabatowego, złóż zamówienie na konsolę. Wprowadź otrzymany Preorder-kod rabatowy w trakcie składania zamówienia, a cena konsoli zostanie obniżona o 100zł. Będziesz mógł wybrać dogodną dla siebie formę zapłaty, miejsce i termin dostawy w Polsce lub ofertę ratalną.
Zamówienia z wykorzystaniem Preordera- kodu rabatowego będą miały pierwszeństwo w realizacji.
W związku z ograniczoną dostępnością konsol na dzień premiery, dla satysfakcji jak największej ilości klientów, Preorder-kod rabatowy na konsolę będzie można wykorzystać jednorazowo i na zakup jednej konsoli. Kody zakupione w większej ilości niż 1, przez tego samego klienta nie zostaną aktywowane.
Wykorzystaj Preorder-kod rabatowy w ciągu 7 dni od premiery konsoli. Po upływie tego terminu będziesz mógł nadal wykorzystać Preorder-kod rabatowy, ale konsole dostarczymy w miarę dostępności. Po upływie tego terminu możemy tez zwrócić Ci pieniądze, poinformuj nas o chęci zwrotu z wykorzystaniem formularza reklamacji w Koncie Moje Euro.
 
 
 
Czuję, że konsola będzie grubo po 10 u mnie. 
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shen napisał:

Taka promka mi wyskoczyła na fejsie, tv i tak musze zmienic, opłaca sie to?

Cena 55 cali:

7 885

Gx to ten sam model co cx. Procz glosnikow i gadania do pilota :)

55cx kupisz za 5600zl. Wiec sam sobie oblicz ile wyniesie cie konsola:) 

 

Nie oplaca sie z niczym co po odliczeniu da 5600zl. A i cx na neonecie sa po 5200.

 

No i jeszcze ta smierdzaca promka ze pierwsze 400 rejestracji na konsole. Haha

 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, funditto napisał:

Czy ktoś z Was brał zaliczkowo w Media Markt i wie do kiedy i jak trzeba dopłacić resztę ?

Dostaniesz maila z numerem konta na tydzień przed premierą, wszystko jest opisane w regulaminie na stronie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś zamawiał z odbiorem w media markt albo innym markecie? Ja przez sytuację w kraju i to co teraz się dzieje chciałem zmienić zamówienie do media na zamówienie do paczkomatu. Pan na infolinii powiedział że się nie da. Zamówienie opłacone 22.09 i teraz mam ciepło. Jeżeli rząd zamknie w ciągu najbliższych 3 tygodni elektro markety papa Xbox :frog:

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, blantman said:

Ktoś zamawiał z odbiorem w media markt albo innym markecie? Ja przez sytuację w kraju i to co teraz się dzieje chciałem zmienić zamówienie do media na zamówienie do paczkomatu. Pan na infolinii powiedział że się nie da. Zamówienie opłacone 22.09 i teraz mam ciepło. Jeżeli rząd zamknie w ciągu najbliższych 3 tygodni elektro markety papa Xbox :frog:

 

Też mam zamówienie w MMarkt, z odbiorem w sklepie ale nie boję się oto czy dostanę 10 w dniu premiery konsoli czy przykładowo 30 listopada. Ważne że zaklepałem konsolę po koszmarze pre-orderów PS5 i Series X ostatecznie stanie w moim salonie :) 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, blantman napisał:

Ktoś zamawiał z odbiorem w media markt albo innym markecie? Ja przez sytuację w kraju i to co teraz się dzieje chciałem zmienić zamówienie do media na zamówienie do paczkomatu. Pan na infolinii powiedział że się nie da. Zamówienie opłacone 22.09 i teraz mam ciepło. Jeżeli rząd zamknie w ciągu najbliższych 3 tygodni elektro markety papa Xbox :frog:

Nie zamkną. Spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Z tego co widzę wszędzie jeszcze na luzie można zamówić X/S. Nie spodziewam się, że nagle dla kogoś zabraknie. W takim Komputroniku podają, że mają jeszcze z 200 sztuk z 600 dostępne.

 

 

Nic z tego nie wynika :) Sklep na allegro miał 500 sztuk jak ruszyło, teraz kupiło ponad 500 i jest chyba 1000 sztuk. 

Ta liczba o niczym nie świadczy. Komputronik się tak wyłożył przy którymś iphone. Dostali mniej i klops. 

 

 @blantman Chillout, nie zamkną, bo nie mają kasy, a większość tym razem padnie jak będzie lockdown. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, blantman napisał:

Ktoś zamawiał z odbiorem w media markt albo innym markecie? Ja przez sytuację w kraju i to co teraz się dzieje chciałem zmienić zamówienie do media na zamówienie do paczkomatu. Pan na infolinii powiedział że się nie da. Zamówienie opłacone 22.09 i teraz mam ciepło. Jeżeli rząd zamknie w ciągu najbliższych 3 tygodni elektro markety papa Xbox :frog:

Nie zamkną, a nawet jakby to jak był lockdown w marcu  to miałem preorder nieopłaconego na switcha limitowanego z AC, nie dało się go przerzucić na kuriera i kazali anulować i zamówić ponownie xdd i mówili ze nie maja procedury narazie. Sprawę olalem no konsole zamówiłem gdzie indziej, po jakimś czasie dzwonili do mnie czy mi wysłać kurierem. Także myśle, że będzie taka opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...