Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Ma_niek said:

Jak mieszkasz w Polsce to sobie weźmiesz z półki w dniu premiery bez cudowania z jakimiś preorderami.

Tak. W Polsce. Wolę pójść do sklepu, bo jednak wzięcie z półki, podejście do kasy i zapłacenie po pierwsze daje o wielę większa frajdę kiedy można wrócić do domu i od razu nacieszyć się sprzętem ;) a dwa przejście przez cały ten proces potwierdzi, że na pewno chcę dokonać zakupu, a nie odklikać w internecie przez blik...

Odnośnik do komentarza

Miałem dziś opłacić swoje zamówienie jako że wczoraj udało się wypchnąć PS4, tyle że z racji przeglądania allegro/olx natrafiałem na Xbox One X w całkiem rozsądnych cenach, około 1 tyś zł.

Jest sens w to się pchać? Sam nie jestem przekonany na 100 procent, XSX to fajna zabawka ale zacząłem mieć wątpliwości czy warto płacić drugie tyle co za XOX teraz?

Tak siedzę i kminię i coraz trudniej mi uzasadnić wydatek 2200 na nowego klocka.

Z jednej strony mam tylko TV 1080p 50 Hz, więc trochę mocy pójdzie w komin, a z drugiej jednak kusi nowa zabawka.

Tylko czy jest kupować teraz

używanegopewnie z dwa lata one x? Ktoś coś może podpowiedzieć?

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Series S odpada, na kij mi konsola bez napędu.

Kasa niby odłożona, ale ostatnio nam zlecenia padły i tydzień w chacie siedzę a to pewnie jeszcze potrwa.

Nie miałem styczności z xboxem, dlatego tak mi ostatnio wpadł w oko One X a z ceny spadają. Jednak chyba nie będę się ładował w używany sprzęt. Może to po prostu zniecierpliwienie w oczekiwaniu na premierę. Chyba trzeba się z tym przespać do jutra 

Edytowane przez Dalhi
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak.

Zawsze powtarzam, jak nie masz kasy na to co byś chciał mieć, to nie kupuj półśrodków, odłóż zakup, dozbieraj kasę i kup w pełni funkcjonalny Next Gen. Na teraz na już Series S to może i ten model wystarczy ale co zrobisz za pół roku? Sprzedasz Series S i kupisz Series X? Kto ci odkupi eSkę? W przypadku Playstation 5 i wersji Digital no to rozumiem, ta sama konsola ale tańsza w zakupie jednak droższa przy zakupie gier. W przypadku Xboxa tak samo już nie jest. 

Odnośnik do komentarza

Myślałem nad używką One X, to Series S to ktoś mi tu tylko zaproponował jednak nie biorę tego pod uwagę.

RTV Euro AGD chyba wyczuło moje niepewności i dzwonił do mnie konsultant. 

Aktywowali mój kod i przypisali do konsoli, czeka na opłacenie. Po sprzedaży PS4 dołożyć muszę tylko 1500, w zasadzie sam nie wiem czemu się waham. 

Biorę i hooy.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, HiS napisał:

Brak napędu, dysk 500GB a realnie na gry z 350 nie więcej. To jest wtopa 1300zl. Lepiej raz a porządnie kupić nawet jak tv starszy. Z czasem się wymieni ale konsola już będzie. 

 

Dla mnie brak napędu to nie problem, bo jednak w zdecydowanej większości biorę cyfrówki, ale rozumiem, że dla innych może to być jakaś niedogodność. Z dyskiem natomiast się nie zgodzę. W razie potrzeby wystarczy podpiąć pierwszy lepszy na USB, z którego można dowolnie przenosić gierki na wewnętrzne SSD i w drugą stronę, co trwa 5-10 minut.

Myślę, że nie jedna osoba wykorzysta takie rozwiązanie. A później może doczekamy się tańszych rozszerzeń pamięci od Seagate i innych producentów.

 

Dalej obstaję przy tym, że to bardzo ciekawe urządzenie warte 1300 zł. A już na pewno dla osób, które głównie będą korzystać z Game Passa i grać w Forzy, Gearsy, Halo itd.

Jest to też fajna opcja dla kogoś, kto jako pierwszy system bierze PS5, a jednak chce też nadrobić obecne i nadchodzące exy MS jak najmniejszym kosztem.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...