Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, u55r napisał:

To mogą być działania przed 1 listopada. Rząd podobno chce wprowadzić pełny lock down od soboty. Ale na premiere XBoxa nie będzie to miec większego znaczenia. Kto zamowil konsole będzie mieć zagwarantowany odbior. Markety jakos sobie z tym poradza.

 

Zadowolenie klienta > pandemia. 

 

To byłoby ciekawe w kontekście tego, co mówili o tym, że nie stać nas na kolejny pełny lock down. Tego co było na wiosnę raczej nie mogą powtórzyć, bo gospodarka się wysypie. Swoją drogą dobry okres na premierę konsoli i kasowanie klientów po 369 zł za grę. Najlepiej w wersji cyfrowej ;)

 

up:

pewnie jak ktoś się kręci to mają prawo wylegitymować i spytać po co łazi po dworze jak jest nakaz siedzieć w domu. W Polsce na początku roku miało być podobnie ale nie słyszałem o mandatach.

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza

Bylem kilka dni temu w salonie X-kom u siebie z zapytaniem, czy musze cos wplacac, by zaklepac egzemplarz dla siebie na premiere. Gosc potwierdzil, ze na poczatku nie wolali zadatku w postaci 100, ale pozniej to zmienili. Nie byl pewny jak to ostatecznie bedzie wygladac, wiec na wszelki wypadek wydrukowal mi zlozone zamowienie w postaci proformy wraz z nr konta na ktore przelalem 149 zeta i 2000 platne przy odbiorze. 

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem właśnie do Xkom i kobieta powiedziała mi, że mam konsolę zagwarantowaną na dzień premiery bo realizują zamówienia chronologicznie. Moje jest z 24 września - nic nie wpłacałem i odbiór mam w salonie. Obecnie proszą o wpłacenie 100zł przy nowych zamówieniach aby zagwarantować sobie odbiór w pierwszej puli.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, messer88 napisał:

 

z ciekawości spytam ale co stoją przy kasie i patrzą co ludzie kupują czy zaglądają do siatki? 

Regały są przykryte folia ale niektórzy widocznie ta folie zrywają.

 

https://uknews.pl/walijczykom-zabrania-sie-kupowania-nieistotnych-produktow-w-supermarketach/?fbclid=IwAR3fyRhrLDp2HjAwVH_aXnvBailSRBxf0Cn0LaJwqCgXmFwVqoN1E8hRCWg

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Premier i prezydent apelują aby 1 listopada we wszystkich świętych zamiast łazić po cmentarzach to zostać w domach. Ale wygląda na to że im sam apel nie wystarczy i ma pomóc ten lock down. 

O ile go wprowadzą to wydaje mi się że nie może trwać dłużej jak cały tydzień od soboty 31 października do maksymalnie następnego poniedziałku 9 Listopada. A premiera w sklepach akurat 10. Chyba że faktycznie jak piszę eX4cT jestem optymistą :rotfl:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe kto te wrzuty robi o pełnym lockdownie? 

IMO jeżeli sytuacja jakoś dramatycznie nie pogorszy się np. do poziomu 20 tys. dziennie to sklepów nie pozamykają. Mówili już, że u nas tak ok. 10 tys. dziennie max może być bo powyżej to padaka jeżeli chodzi o służbę zdrowia. 

Odnośnik do komentarza

Patrząc na to jak to wszystko działa obstawiam że za tydzień będzie po 30tyś przypadków dziennie, ludzie którzy mają potwierdzonego covida rpzez badanie w szpitalu czekają dwa dni na teleporadę która skieruje jego sprawę do sanepidu lub nie a wtym czasie "jak pan może to proszę siedzieć w domu"  Autentyk, nie Ja :) 

Teraz pytanie z innej beczki :

Zamówiłem Sexa z Euro 16.10, co prawda nie płaciłem preodera tego 100zł tylko odrazu całą sumę, później czytam że zapłacenie 100zł gwarantuje konsole, ale płacisz np teraz całość...Trochę to głupie...dostawę niby mam na 10.11.. 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, u55r napisał:

Premier i prezydent apelują aby 1 listopada we wszystkich świętych zamiast łazić po cmentarzach to zostać w domach. Ale wygląda na to że im sam apel nie wystarczy i ma pomóc ten lock down. 

O ile go wprowadzą to wydaje mi się że nie może trwać dłużej jak cały tydzień od soboty 31 października do maksymalnie następnego poniedziałku 9 Listopada. A premiera w sklepach akurat 10. Chyba że faktycznie jak piszę eX4cT jestem optymistą :rotfl:


w Irlandii wprowadzili lockdown na 6 tygodni, tyle ze teraz to lockdown lockdownowi nie równy wiec nie wiadomo co zrobią w Polsce.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, eX4cT_PL napisał:


w Irlandii wprowadzili lockdown na 6 tygodni, tyle ze teraz to lockdown lockdownowi nie równy wiec nie wiadomo co zrobią w Polsce.

Ale taki pełny to Irlandia i Czechy czy ktoś jeszcze w EU się załapał? 

Coś tam gadają o Francji bo tam też lekki dramat i 50 tys. już mają. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Ciekawe kto te wrzuty robi o pełnym lockdownie? 

IMO jeżeli sytuacja jakoś dramatycznie nie pogorszy się np. do poziomu 20 tys. dziennie to sklepów nie pozamykają. Mówili już, że u nas tak ok. 10 tys. dziennie max może być bo powyżej to padaka jeżeli chodzi o służbę zdrowia. 

 

Ale wiesz, że już prawie od tygodnia jest > 10k? Nawet przez weekend nie spadło poniżej 5 cyfr, a generalnie póki co tylko wypłaszcza się w pionie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SG1-ZIELU napisał:

Czy wy już całkiem w paranoje nie wpadacie ? Jak zrobią lockdown to najwyżej w podróży między województwami by się nie przemieszczać na większe odległości .
Radzę wyłączyć tv i odetchnąć świeżym powietrzem.

Faktycznie ludzie zaczynają panikować jakby co najmniej stan wojenny wprowadzali. :)

Odnośnik do komentarza

Gadka o lockdownie się przewija odkąd kobiety wyszły na ulice- to takie zamknięcie mordy na krótko. Ot co... Jak zrobią lockdown to większość interesów się może pozamykać. Fryzjerka mi już mówiła tydzień temu, jak zrobią powtórkę z rozrywki, to już nie wstanie.

Obserwujcie kościół. Jak zamkną ten przybytek, to wtedy będzie coś na rzeczy. 

A jak ktoś ma odbiór osobisty, a faktycznie zamkną, to wtedy centralny magazyn danego sklepu (sieciówki) będzie wysyłać kurierem/inpostem. 

Ja mam kuriera, pytanie czy sklep będzie miał tyle konsol i czy dostanę 10.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...