Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Red_ napisał:

Ja mam 1.5 tygodnia do urlopu. Ciekawe czy zdążę przejść, czy potem na tydzień będę musiał zostawić w najciekawszym miejscu i zapomnieć jak się w to gralo.

Tu nie ma co zapominać, bo gra się sama przechodzi, nawet jak zginiesz przez przypadek przy walce z bossem, to się odradzasz w tym samym miejscu z wszystkimi eliksirami.

  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jesteś jakoś na połowie. Czyli jeszcze masz sporo grania przed sobą i same najlepsze boss fighty. Szykuj zwieracze :bella:

Cytat

Tu nie ma co zapominać, bo gra się sama przechodzi, nawet jak zginiesz przez przypadek przy walce z bossem, to się odradzasz w tym samym miejscu z wszystkimi eliksirami.

 

No serio, dodatkowo jeśli zabrałeś połowę hp bossowi, to kontynuujesz dalej w tym samym momencie po śmierci

Zginąłem tylko raz na huncie i mnie wywaliło do najbliższego kryształu. Boss miał HP od nowa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Josh said:

Jesteś jakoś na połowie. Czyli jeszcze masz sporo grania przed sobą i same najlepsze boss fighty. Szykuj zwieracze :bella:

Zginąłem tylko raz na huncie i mnie wywaliło do najbliższego kryształu. Boss miał HP od nowa. 

Ale rozumiesz ze "Hunt" to nie "Boss"? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Killabien napisał:

Wczoraj pierwszy raz zginalem w walce z bossem i sie zdziwilem jak zaczalem walke w zasadzie od polowy i ze wszystkimi potionami. Taki easy mode ale wsio, gramy dalej

Troche lipa, zwłaszcza, że można to było łatwo załatwić dodaniem trybu 'hard' od samego początku. Dziwna decyzja.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten tatuś mode jest w to mi graj.

 

Ja mam pytanie jedno - czy wilk w ogóle to leczy? Wlaczam to leczenie podczas walki a moj pasek w ogóle się nie regeneruje. Probowalem trzymać też przycisk i nic to nie daje. Jest ta animacjq wilczka, że wyje i leci ta obręcz od niego i nic sie nie dzieję :dunno:

 

Nie mam na sobie założonych żadnych wspomagaczy jak coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...