Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Czyli jednak goty? @Donatello1991

 

Fajnie, że progres przechodzi do pełnej ogram po urlopie, ile to trwa 30 minut czy więcej?

Ponad 30 to samych filmików xd

Ja dopiero na pierwszej konkretnej " misji " po wprowadzeniu. Wieczorem będę grał dalej. Myślę, że koło 3h będzie. Na początku pisze, że to kilka rozdziałów z pierwszego aktu, czy coś takiego. 

Powiem tak. GOTY może być. Tu widać mega potencjał. Po początku myślę sobie no kurwa tak epicko to GoW nie było.

Fabularnie też grubo i intrygująco się zapowiada. Czuć te postacie, że są charakterne. Ajjjjjj będzie jazda.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Czekam na pierwsze opinie wyjadaczy.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ile zajmuję przejście demka?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Wieczorem zagram, to moze cos skrobne

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

 

Co do długosci

Cytat

What to expect from FF16 Demo

You should expect not one, but two demos. The first one features the Prologue of Final Fantasy 16, and you should finish it in around 2 hours. Thanks to it you will be able to learn about main protagonist’s backstory. Good news is that the progress will carry over to the full game. So, if you don’t want to, you will not need to go through this segment again on release.

The second demo is concentrated on the combat system. It will unlock after completing the first trial version, and it also takes around 2-2,5 hours. Sadly, the progress will not carry over. Nevertheless, it is a good opportunity to check if the fights are your cup of tea.

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Grafika i animacja trochę nie domaga. Oczywiście nie dotyczy to przerywników filmowych, szkoda, że to tak nie wygląda. W trybie „klatkaż” jest jakieś dziwne rwanie obrazu. Na pewno wejście robi wrazenie intensywnością. Zobaczymy co dalej.

System walki satysfakcjonujący, widać, że siedział przy tym  gość od DMC

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...