Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, YETI napisał:

Gra ma fajną opcje, w każdym momencie, nawet podczas scenek przerywnikowych, wciskasz pauzę i masz opisane kto obecnie znajduje się na ekranie, opis lokacji itp.

Wciskasz kółka w momencie ataku wroga i parujesz cios, jedna z lepszych umiejętności w demie.

Dokladnie, za ten ficzer mają moje błogosławieństwo 

 

https://www.google.com/amp/s/www.polygon.com/platform/amp/23729201/final-fantasy-16-active-time-lore-naoki-yoshida

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, YETI said:

Gra ma fajną opcje, w każdym momencie, nawet podczas scenek przerywnikowych, wciskasz pauzę i masz opisane kto obecnie znajduje się na ekranie, opis lokacji itp.

Wciskasz kółka w momencie ataku wroga i parujesz cios, jedna z lepszych umiejętności w demie.

 

3 hours ago, Kalel said:

 

jeśli dobrze pamiętam - jak odpalisz w dobrym momencie to się robi parry, zamiast tych uników pod R1.

Pre-order anulowany, ale poczekam sobie na jakieś pierwsze obniżki. Mocno mnie odrzuciła ta "misja na bagnach' i tamtejszy boss, ale w tych wyzwaniach Eikonów no już sporo lepiej się grało.

 Dzięki za cynk chłopaki, dam więc jej szansę ponownie. O dziwo do tych nowych technik nie było tutoriala i już się człowiek pogubił :) Limit Break odkryłem przez przypadek, bo jego slot w drzewie umiejętności jest zablokowany, więc myślałem że go nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Ale piękne to demo :banderas: Jak byłem zajarany już po zwiastunach, tak po demku wprost serce mnie boli że 23.06 muszę wyjechać na cały weekend, bo bym grał jak zły.

To co mnie naprawdę zaskoczyło to naprawdę dobra reżyseria cut-scenek, świetny angielski dubbing i w ogóle writing będzie jednym z najlepszych w całej serii, bo tu nawet trzecioplanowe postacie mają swoje fajne momenty (te dwa ziomki co się było z nimi na misji z goblinami).

 

Graficznie jest świetnie, muzyka rozpie.rdala, jest pięknie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, smoo napisał:

Insajderzy mówią, że to może być najbardziej kultowa część od czasów FF7, także delux już zamówiony :szekle:

 

U mnie pre order na zwykłą, ale jak się okaże, że square przez przypadek zrobił grę generacji to zamówię kolekcjonerkę.

 

Przynajmniej nie jest gumowa hehe :leo:

Odnośnik do komentarza

Yebałem grę od zapowiedzi, że slaher Fantasy May Cry,  że z Finala to tylko tytuł został, ograłem demko i odszczekałem wszystko xD system walki bardzo fajny, a po tej abominacji z FF 15 to już w ogóle coś pięknego. Grafika miodek, a muzyka to coś zayebistego :banderas: demko ograne i jak zlewałem na grę tak poszedł preorderek u pana Dejwa i teraz tylko czekać na paczuche :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja tez jakoś byłem średnio nastawiony... ale po demku... chyba będzie ogień.

Graficznie trochę nierówno - momentami opad szczęki, a momentami tylko OK. Czasem widać, że brakło im czasu (checi? funduszy?) na dopracowanie oświetlenia w niektórych miejscach (indirect lighting). Sama geometria postaci i otoczenia to bardzo wysoka półka (tylko dziwny design twarzy i słaby shader skóry kłuje trochę w oczy... przynajmniej na początku), a efekty już dawno w Finalach nie robiły takiego wrażenia. 

Obok remake(ów) FFVII to pewnie będzie pierwszy Final od czasu i tak już przeciętnej XIII, którego ogram.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Emet napisał:

Ja tez jakoś byłem średnio nastawiony... ale po demku... chyba będzie ogień.

Graficznie trochę nierówno - momentami opar szczęki, a .momentami tylko OK. Czasem widać, że brakło im czasu (checi? funduszy?) na dopracowanie oświetlenia w niektórych miejscach (indirect lighting). Sama gemetria postaci i otoczenia to bardzo wysoka półka (tylko dziwny design twarzy i słaby shader skóry kłuje trochę w oczy... przynajmniej na początku), a efekty już dawno w Finalach nie robiły takiego wrażenia. 

Obok remake(ów) FFVII to pewnie będzie pierwszy Final od czasu i tak już przeciętnej XIII, którego ogram.

Czemu chyba xD? Ktoś po ograniu demka jeszcze ma wątpliwości? 

 

Odnośnik do komentarza

No mi sie demo bardzo podobalo. Podoba mi sie ze jest calkiem brutalnie, nie ma pierdolenia sie w ladne slowa czy moc przyjazni. Koncowka pierwszej czesci dema tez mocna. Muzyka kopie dupe ale o tym juz mowilem wczesniej bo Soken to dla mnie drugi Uematsu.

Graficznie czasami tak slabo to wygladalo, a czasami tak mocno ze mi szczeka opadala. Modele postaci mi przypominaly FF 12.

System walki dobry, pozwoli na wlasne buildy wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja juz zlozylem pre-order na gre, pada i  wymienne platy. Teraz tylko czekac do czwartku

Odnośnik do komentarza

To ja dodam swoje 3 groszę, jako wierny fan Finali (no nie wszystkich). Ja wiem, że to tylko demo, ale gra wydaje się prosta, za prosta. Oczywiście ani razu nie sprawdziłem tych "pierścieni', bo to w ogóle już samograj będzie.

Czy jest jakieś info, że będzie do wyboru trudniejszy poziom trudności, albo że demko ma niski poziom trudności?

 

Potestowałem japoński voice acting i polskie napisy, trudno mi się przestawić do polskiego tłumaczenia, nazw lokacji, przedmiotów itp. Jak dla mnie trochę to niegrywalne po polsku, no ale zawsze to plus, że ktoś ma wybór.

To co wyżej wspominaliście "Weźcie furgonetkę" mnie zabiło, albo tekst "Ty chuju" - ciekawy jestem co tam jest w oryginale. Cierpię na brak Fajnala więc wleci preoder u Dejwa, mam nadzieję, że nie będę żałować.

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, czy tu będzie jakaś głębia systemu, rozwój postaci, kombinowanie z eq i skillami?
Ja to lubie w tych grach jak wchodzę do nowej lokacji, a tam miasto npce inn sklepik z broniami akcesoriami itd.
W tym demku nic takiego nie uświadczyłem a walka to spamowanie 4 przycisków.
Uber bossy, farmienie, zdobywanie najlepszego eq i rozwój postaci.
Zobaczcie jak to poszło do tyłu od takiej X.
Przecież ten spherw grid to byla miazga, raj dla grindziarzy ale i były nagrody i fun z pokonywania bossow na arenie.
Ciekaw jestem co ten FF będzie miał do zaoferowania.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Schranz1985 napisał:

No właśnie, czy tu będzie jakaś głębia systemu, rozwój postaci, kombinowanie z eq i skillami?
Ja to lubie w tych grach jak wchodzę do nowej lokacji, a tam miasto npce inn sklepik z broniami akcesoriami itd.
W tym demku nic takiego nie uświadczyłem a walka to spamowanie 4 przycisków.
Uber bossy, farmienie, zdobywanie najlepszego eq i rozwój postaci.
Zobaczcie jak to poszło do tyłu od takiej X.
Przecież ten spherw grid to byla miazga, raj dla grindziarzy ale i były nagrody i fun z pokonywania bossow na arenie.
Ciekaw jestem co ten FF będzie miał do zaoferowania.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Może tylko te oceny, które dostajesz za pokonanie bossów? Im lepsza ocena, tym dostajesz lepszy drop? Tego też mi mega brakuje, że będzie się szło jak przecinak wsadzać tylko nowy gear nawet nie sprawdzając co daje.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Schranz1985 napisał:

No właśnie, czy tu będzie jakaś głębia systemu, rozwój postaci, kombinowanie z eq i skillami?
Ja to lubie w tych grach jak wchodzę do nowej lokacji, a tam miasto npce inn sklepik z broniami akcesoriami itd.
W tym demku nic takiego nie uświadczyłem a walka to spamowanie 4 przycisków.
Uber bossy, farmienie, zdobywanie najlepszego eq i rozwój postaci.
Zobaczcie jak to poszło do tyłu od takiej X.
Przecież ten spherw grid to byla miazga, raj dla grindziarzy ale i były nagrody i fun z pokonywania bossow na arenie.
Ciekaw jestem co ten FF będzie miał do zaoferowania.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Przeciez to jest tylko demo. Ma być i ng+ od premiery, ma być arcade mode, i jakiś jego podrasowany twór ultimaniac mode. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

No właśnie, czy tu będzie jakaś głębia systemu, rozwój postaci, kombinowanie z eq i skillami?
Ja to lubie w tych grach jak wchodzę do nowej lokacji, a tam miasto npce inn sklepik z broniami akcesoriami itd.
W tym demku nic takiego nie uświadczyłem a walka to spamowanie 4 przycisków.
Uber bossy, farmienie, zdobywanie najlepszego eq i rozwój postaci.
Zobaczcie jak to poszło do tyłu od takiej X.
Przecież ten spherw grid to byla miazga, raj dla grindziarzy ale i były nagrody i fun z pokonywania bossow na arenie.
Ciekaw jestem co ten FF będzie miał do zaoferowania.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Idź puknij do Hugo ze szczurów.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...