Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czuję, że czegoś nie rozumiem z tymi ich wszystkimi bandlami, szczerze mówiąc.

 

PS5 na stronie Sony - 550 euro

God of War Ragnarok w największych sklepach - 55-70 euro

 

Bundle PS5 z kodem na God of War Ragnarok - 620 euro

 

Tu chodzi o to, że dodaną atrakcją jest to, że na pudle z konsolą jest też obrazek z gry?

 

Nintendo jak zrobiło ostatnio bundle z kodem na Mario Odyssey to on jest po 300 euro, tyle samo co oficjalna cena za samą konsolę. Mario Odyssey stara gra, ale nówki nadal chodzą po ponad 50 euro, używki zresztą też nadal niedarmowe. Widzę jakiś tam sens, czemu istnieje taki produkt.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pełno preview wleciało do sieci. Dość liniowa, dużo cutscenki, mix god of war + gra o tron jeśli chodzi o klimat i brutalność, walka mix dmc i dragons dogma. Graficznie walki summonow wybijają się nad resztą, dotychczasowi fani serii będą zaskoczeni zmianami w tej części ale każdy powinien to sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Daffy napisał:

Pełno preview wleciało do sieci. Dość liniowa, dużo cutscenki, mix god of war + gra o tron jeśli chodzi o klimat i brutalność, walka mix dmc i dragons dogma. Graficznie walki summonow wybijają się nad resztą, dotychczasowi fani serii będą zaskoczeni zmianami w tej części ale każdy powinien to sprawdzić 

Kilka GOTY Zeldzie pewnie odpali. 

 

“Guided linear experience”
“On-rails”
“Cinematic rollercoaster”

Z innych ciekawostek, podobno preview ludzie grali w trybie 60 w walce, 30 poza, nowa konsolowa jakość next-gen jeżeli chodzi o perf mode :D ? 

Odnośnik do komentarza

Nigdy w życiu nie grałem w żadnego Finala, bo japońskie RPG przypada mi do gustu tak samo jak sushi, po którymi mam problemy gastryczne. Jednak jak zobaczyłem gameplay FF XVI, i to w jaki sposób głównym bohater wywija mieczem, to morda mi się uśmiechnęła i zastanawiałem się dlaczego Dante ma czarne włosy, i dlaczego jest główny bohaterem w grze Finał Fantasy. :) Poza tym w końcu mamy  powazniejsze klimaty, grafikę i design. Porzucenie landrynkow-cukierkowej oprawy to strzał w dziesiątkę. W to mi graj, na pewno ogram demo. Mam nadzieje, ze sprosta moim oczekiwaniom. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Basior napisał:

Nie dało się Dantego ustawiać na planszy i wydawać mu poleceń w ATB.

Że chłop ma przygarbiony gust to żadna nowość ale o jakiego fajnala on niby walczył. Chyba jakiś narracyjny symulator chodzenia. Widziałem w gameplayach przeciskanie się przez szczeliny więc nie powinien marudzić:CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza

Walka wyglada przyjemnie. Za open worldem z FF15 który niewiele oferował w ogóle nie tęsknie.

Pisałem chyba wcześniej, że raczej nie wezme day1, poczekam na edycje kompletną, bo nie mam w zwyczaju wracać do gier po czasie, a coś czuje, że jakies fabularne epizody wjadą.

Odnośnik do komentarza
Mnie troche zastanawia czemu pomimo za(pipi)istej grafiki to mordy postaci wyglądają dużo gorzej niż w takim ff7 remake na ps4. No takie ryjce jakby je wycieli kopiuj wklej z ff14 mmo.
To jest właśnie dziwne, bo do tej pory SE robił średnie gry pod względem grafiki, ale potem wypuścili 7R, gdzie modele postaci były w końcu porządne, a sama gra graficzne zaliczała się do topki, a tu w 16 znów twarze postaci jak z PS3....
Odnośnik do komentarza

7R jest wg mnie nierówny graficznie. Niektóre lokacje wyglądają mocno mehhh, gdy niektóre+ reżyseria scenek to wręcz epicki poziom cgi np początek, pierwszy reaktor, pająk i pierwsze wyjście na midgar.

 

Twarze npc w 16 to wręcz przypomina mi się ffx xddd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Walka wyglada przyjemnie. Za open worldem z FF15 który niewiele oferował w ogóle nie tęsknie.

Pisałem chyba wcześniej, że raczej nie wezme day1, poczekam na edycje kompletną, bo nie mam w zwyczaju wracać do gier po czasie, a coś czuje, że jakies fabularne epizody wjadą.

Mam to samo. Mialem brac pleja z ff16, ale jest ryzyko, ze znowu odpierdola ff15, gdzie dopiero te epizody dawaly ogromnego kopa do fabuly ziomeczkow i zloczyncy, wiec pewnie kupie konsole dla ff7r2 i wtedy 16 wjedzie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daffy napisał:

7R jest wg mnie nierówny graficznie. Niektóre lokacje wyglądają mocno mehhh, gdy niektóre+ reżyseria scenek to wręcz epicki poziom cgi np początek, pierwszy reaktor, pająk i pierwsze wyjście na midgar.

 

Twarze npc w 16 to wręcz przypomina mi się ffx xddd

W XVI twarze upgrejdu nie zaliczą xD. Na szczęście dobra gierka to nie tylko ładne twarze.

2 minuty temu, Soban napisał:

Mam to samo. Mialem brac pleja z ff16, ale jest ryzyko, ze znowu odpierdola ff15, gdzie dopiero te epizody dawaly ogromnego kopa do fabuly ziomeczkow i zloczyncy, wiec pewnie kupie konsole dla ff7r2 i wtedy 16 wjedzie

Nie sądzę, XVI to będzie raczej zamknięta całość. A już na pewno nie odwalą maniany jak w XV. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...