Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to (pipi)e, bez kubka nie zagram. Obraziłem się. :kratoswoke:
 
Wszędzie błędy. Dostałem dzisiaj przeprosiny na sms, że doślą kubek, ale nie wiedzą kiedy, bo wkradł się błąd. W mailu przepraszającym napisali, że zamawiałem COLLECTORS EDITION, więc nawet pomylili nazwę produktu ( ZWYKŁA EDYCJA). Porażka. Dodatkowo kubek jest za 1 zł, więc oczywiście jak nie doślą, to dostanę ekwiwalent w wysokości 1 zł xDD.
 
Co do gry: dzisiaj może odpalę...   ME niech się smażą w piekle. 

Ja dostałem kubek , daj se spokoj z nim, umyłem go i cała grafika która była na nim odleciała w moment
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Banan91PL napisał:


Ja dostałem kubek , daj se spokoj z nim, umyłem go i cała grafika która była na nim odleciała w moment

Najważniejsze, że gra z płyty działa :D. Tzn. chyba, bo dopiero zainstalowałem i popatchowałem, wieczorem zasiądę wreszcie i sprawdzę. Ale cała ta premiera (problemy z wersjami językowymi, kodami w wersjach kolekcjonerskich, dodatkami do preorderów itp.) to dystrybucyjna porażka.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po 6 godzinach :) No cudo, więcej i lepiej ale niektóre widoki robią wrażenie i ten dźwięk, serio to chyba najlepszy punkt - Audio.

 

Fabularnie też jest ciekawie i dość nie przewidywalnie jak na razie. Starcia z większymi przeciwnikami dalej ociekają brutalnością co cieszy :) 

 

Spoiler

Granie Atreusem to również mocny punkt, podoba mi się jego zwinność w walce i serio oby wiecej tych sekwencji się pojawiało :) 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rozi napisał:

Czaicie grać z polskim dubbingiem i nie usłyszeć głosu Durlina?

 

W ogóle te fragmenty to mocno hobbitowski vibe mają :banderas:

Dwójka ma zajebisty polski dubbing, ale fakt nie mam porównania do eng, bo jedynkę też tak kończyłem. Te kłótnie krasnali są zajebiste. Zwykle gram z eng dubbingiem, ale tu, ze względu na to, że GOW kończyłem niedawno, od razu wleciał polski dubbing. Było by mi smutno jakby go nie było :(

Odnośnik do komentarza

Mi sie nie podoba to ze Kratos zostal obdarty z umiejetnosci. To co mamy w arsenale to jest zart. Grajac z pierwszym bossem wygladamy jak jakis pomiotek a nie bog wojny w skorze Kratosa. Gosc z taka przeszloscia powinien stawiac duzy opor i podziw, tymczasem troszke latal po tej arenie :yao: -  to tak na szybko imo, bo jak gra dziala i wyglada nie wymaga mojego komentarza. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, MEVEK said:

Mi sie nie podoba to ze Kratos zostal obdarty z umiejetnosci. To co mamy w arsenale to jest zart. Grajac z pierwszym bossem wygladamy jak jakis pomiotek a nie bog wojny w skorze Kratosa. Gosc z taka przeszloscia powinien stawiac duzy opor i podziw, tymczasem troszke latal po tej arenie :yao: -  to tak na szybko imo, bo jak gra dziala i wyglada nie wymaga mojego komentarza. 

Poproszę w spoilerze o informację w jaki sposób Kratos wyzerował swoje umiejętności, dzięki.

Odnośnik do komentarza

Te dialogi między Mimirem, Brokiem i Sindrim, swietnie się tego słucha. Ogólnie pod tym względem gra trzyma bardzo wysoki poziom, nawet czytam wszelkie notatniki, co w innych grach zazwyczaj skipuje. Ogólnie język względem jedynki jest ostrzejszy. Przy mocnych potyczkach padają często bluzgi (pierwsza walka z bossem).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Co było, a teraz nie ma? Bifrost mamy, dłuto mamy, umiejętności te same praktycznie od początku (i nowe są), nic tu nie zostało stracone "poza kamerami". Tracimy rzeczy w trakcie, jak już coś.

Nie ma zadnych power upow ktore zdobylismy wczesniej. Mamy topor ale wszystko trzeba wykupic od nowa. Mozesz nim rzucic i tyle, agdzie reszta. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MEVEK napisał:

Grajac z pierwszym bossem wygladamy jak jakis pomiotek a nie bog wojny w skorze Kratosa. Gosc z taka przeszloscia powinien stawiac duzy opor i podziw, tymczasem troszke latal po tej arenie :yao:

 

A to akurat da się wytłumaczyć. Sam Thor mówi, żeby przestał się hamować, że chce zobaczyć prawdziwego Boga Wojny.

Odnośnik do komentarza

Svartalfheim to było to, czego potrzebowałem, żeby zobaczyć wreszcie oprawę, która robi wrażenie :obama:
Ile tu jest pobocznych miejscówek i poukrywanych bonusów - uwielbiam takie coś w gierkach :fsg:
No i Atreus niesamowicie się rozwinął, w tej części lubie gnojka (podobnie jak Hugo w drugiej Pladze), aż mnie wkurza to milczenie/mruczenie Kratosa, mimo tego, co mu Mimir doradził na początku, żeby trochę pochodził z synem, jak nie chce, by ten odszedłod niego.
Świetnie napisane dialogi, nie raz śmiechłem, a pierwsza rozmowa w łódce, jak młody parodiuje łysego - złoto :D

No i po raz kolejny - karny kutas za brak trybu foto w tak pięknej grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...