Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Square napisał:

Było sporo łatek, chyba codziennie coś wychodziło i przydomek God of Patch nie wziął się znikąd, ale tak technicznie nie ma raczej do czego się przyczepić.

Racja, ale to były łatki typu aktualizacja PS4, nikt za bardzo nie wiedział co wprowadzaja/naprawiają. Gra od dnia premiery chodziła dobrze i nie miała większych bugów. Osobiście nie pamiętam żadnych, grałem bezproblemowo. 

7 minut temu, mario10 napisał:

Thor wygląda kozacko, jest gruby to fakt, ale taki jest zamysł twórców i mi się podoba :)

To nie zamysł autorów gry, tylko Thor jest tak opisywany w mitologii. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to nie rozumie tego jączenia. Nawet pomijając mitologie. Thor gruby i czarna laska, no i co z tego? Przecież to jest grą, ktoś to sobie tak wymyślił i to jest jego wizja. Ellie homoseksualna-źle, Aloy dość brzydka i do tego ma teraz bardziej zaokrągloną buzię- źle. Nie zawsze muszą latać heteroseksualne  białe i ładne laski pokroju Lary. Mi tam designe postaci zaprezentowanych się podoba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ja to nie rozumie tego jączenia. Nawet pomijając mitologie. Thor gruby i czarna laska, no i co z tego? Przecież to jest grą, ktoś to sobie tak wymyślił i to jest jego wizja. Ellie homoseksualna-źle, Aloy dość brzydka i do tego ma teraz bardziej zaokrągloną buzię- źle. Nie zawsze muszą latać heteroseksualne  białe i ładne laski pokroju Lary. Mi tam designe postaci zaprezentowanych się podoba.

Chodzi o wp.ierdalanie tego na siłę gdzie nie ma takiej potrzeby np. nikt nie ma problemu do Ripley z Aliena czy Morfeusza z Matrixa, ale jak pod wpływem ryku kilku niedoyebów zmieniają to co oczywiste, to robi się "zabawnie".

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Ja to nie rozumie tego jączenia. Nawet pomijając mitologie. Thor gruby i czarna laska, no i co z tego? Przecież to jest grą, ktoś to sobie tak wymyślił i to jest jego wizja. Ellie homoseksualna-źle, Aloy dość brzydka i do tego ma teraz bardziej zaokrągloną buzię- źle. Nie zawsze muszą latać heteroseksualne  białe i ładne laski pokroju Lary. Mi tam designe postaci zaprezentowanych się podoba.

Thor jest gruby, bo taki jest przedstawiony w mitologii. Murzyni byli w mitologii nordyckiej?

Odnośnik do komentarza

Niestety takie czasy. 

W poprzedniej grze jest niebieski ludek i nikomu to nie przeszkadzało. A teraz nagle afroamerykanka kłuje w oczy. Jedyne co znalazłem o jej wyglądzie to ten wpis że zdjęcia. Do tego rodzi wilki i węże tak więc nie spodziewałbyn się aby wyglądała jak typowa nordka :notbad: 

Screenshot_20210911-205131.jpg

6 minut temu, Rozi napisał:

Thor jest gruby, bo taki jest przedstawiony w mitologii. Murzyni byli w mitologii nordyckiej?

A w mitologi nordyckiej był łysy wkurwiony drwal, który wyjebał całe greckie bóstwo? No bicie piany o murzynkę dla zasady.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gierki to grając w AC vallhalle to właśnie fenrir I spotkanie z odynem to najlepszy momentem bo generalnie ten mitologiczny wątek ssał w assassinie. Ciekawe czy kratos zmieni ragnarok bo normalnie w tej mitologii to on chyba jest cykliczny. Co ciekawe w gow 2018 waz świata wspominal mimirowi, że ten kojarzy arteusa i kiedyś się musieli spotkać a ten w praktyce powinien być właśnie jego ojcem :dynia: trzy I pół bomby to im w zębach przyniose:obama: potem poproszę faktycznie Egipt choć o tej mitologii nie wiem zupełnie nic to design tych bóstw egipskich jest mega ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak rozwiążą motyw dzieci Lokiego, bo w poprzedniej części pojawił się już serpent, ale wg mitu w trakcie walki Thor walnął go młotem tak mocno że cofnął go w czasie, co miałoby ręce i nogi :D 

 

Pojedynek z Thorem będzie epicki, z Freya pewnie tez. Bardzo wyczekuje Fenrira bo jeżeli to ma być Ragnarok to jego obecność jest obowiązkowa. 
 

Z reszta, scenarzyści zgrabnie zmieniają mity żeby włączyć je do swojej narracji wiec Fenrir wcale nie musi okazać się dzieckiem Lokiego. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figuś napisał:

Obstawiam że będą przeskoki w czasie, a to co zobaczyliśmy to jest głównie początek gry.

Po tym jak powiedzieli, że to ostatnia część w tej mitologii I ragnarok będzie z przytupem to mam wrażenie, że gow 2018 to był ledwie prolog i demo. Ma to sens bo zbudowai szkielet gry od zera to teraz mogli się już skupić na upychaniu zawartości w tej części.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Po tym jak powiedzieli, że to ostatnia część w tej mitologii I ragnarok będzie z przytupem to mam wrażenie, że gow 2018 to był ledwie prolog i demo. Ma to sens bo zbudowai szkielet gry od zera to teraz mogli się już skupić na upychaniu zawartości w tej części.

 tego sie trochę boje, w pierwszej czesci pod koniec bylem juz trochę wynudzony, wiec jesli teraz gameplay pozostanie bez wiekszych zmian a gra bedzie 2 lub 3 razy obszerniejsza to obawiam się, że zrobi się z tego taka valhalla. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, szurubur napisał:

 tego sie trochę boje, w pierwszej czesci pod koniec bylem juz trochę wynudzony, wiec jesli teraz gameplay pozostanie bez wiekszych zmian a gra bedzie 2 lub 3 razy obszerniejsza to obawiam się, że zrobi się z tego taka valhalla. 

No jak komuś nie podobała się część z 2018 roku to nie ma tu czego szukać. 

Odnośnik do komentarza

Można narzekać, że cros-genowość nieco stopuje nową jakość Ragnarok. Ale tutaj nie do końca chodzi tylko o lepszą grafikę. Nawet dla mnie to po prostu dalsze rozwinięcie. Reżyser chce skupić się na nowej stopie relacji między Kratosem a Atreusem. Jak trener i podopieczny, który staje się wciąż lepszy, lecz nachodzą do wątpliwości. To ma być trochę jak z TLoU 1&2 - obie gry będą się uzupełniać. 

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem czego można się było więcej spodziewać? Grafika i tak już kozak była na PS4, a teraz ma być jeszcze lepiej w drugiej części. 

Nawet nie przykładając uwagi do grafiki, to chyba każdy się liczył z tym, że będzie bigger better. 

Większa różnorodność przeciwników i lepsze wykorzystanie niektórych lokacji, bo z tego co pamiętam w 2018 były chyba 2 co za dużo nie było co do roboty. 

Epickością znowu pozamiata. Może niech malkotenci poproszą twórców, żeby zrobili dla nich cały spoilerowy trailer i już, bo czasem mam wrażenie, że niektórzy by już chcieli znać całą grę przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...