Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, Szymek napisał:

Tyr na łapie ma hieroglify. Chyba można z góry założyć że następna część w Egipcie 

Po wydaniu GoW3 zastanawiali się co dalej z serią. Plany były na mitologię Nordycką lub Egipt. Chyba nie będzie żadnego zaskoczenia, jeżeli w przyszłości Kratos będzie mordował Seta, Ozyrysa czy Anubisa. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rtooj napisał:

Ciekawe czy i tym razem tylko 1-2 fatality będzie na miarę poprzedniej sagi, w zasadzie z brutalnych pamiętam tylko wykończenie wilkołaka, reszta bardzo ugrzeczniona. Trailer niestety również bardzo pacyfistyczny pod tym względem.

Nawet Arteuszek go za to jedzie na tym trailerze XD 

.

.

.

ale i tak będzie grane maxxxxxx

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, XM. napisał:

Ja już obejrzałem z 10 razy ten trailer i w sumie nic mi się nie podoba xD jak ja tęsknię za epickoscia w tej serii, poprzednia część już ledwo co dawała radę w tym temacie. Chce powrotu do tego co ten trailer sagi przypomina w tym temacie

 

Samo intro do trójki z tą muzyką rozpierdala wszystko.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te „narzekania” na grafę. Panowie polecam zagrać sobie w GOW z 2018 na PS5 w 4k/60 ks. Panie Jeremiaszku jak to wygląda i się rusza, a tu przecież będzie jeszcze bardziej wsio podkręcone w detale i efekty.

 

Rozumiem, że komuś może nie podobać się odejście od starej formuły czy ma jakiś uraz z dzieciństwa do Sony i obserwowania plecków czyli hejtuje wsio co jest w TPP, ale o prezentację to się proszę nie martwić.  

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, balon napisał:

Tak czytam te „narzekania” na grafę. Panowie polecam zagrać sobie w GOW z 2018 na PS5 w 4k/60 ks. Panie Jeremiaszku jak to wygląda i się rusza, a tu przecież będzie jeszcze bardziej wsio podkręcone w detale i efekty.

 

Mnie zastanawia czego ktokolwiek się innego spodziewał po tej grze :) Graficznie to jest potwór od czasu ps4 pro który będzie podkręcony, mechanika walki została użyta na razie tylko w poprzedniej części a i tak ma być poprawiona.  Wcześniejsze leciały na tym samym "trójkąt trójkąt  kwadrat"  chyba  przez 5 części. Cała reszta to niewiadoma - ilość bossów, długość, fabuła, ale należy zakładać że będzie lepiej. Wiec ponawiam myśl - czego ludziom brakowało w trailerze?

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szymek napisał:

Tyr na łapie ma hieroglify. Chyba można z góry założyć że następna część w Egipcie 

Nie bardzo, akcja komiksowego prequela God of War 2018 dzieje się w Egipcie:

 

https://www.thegamer.com/god-of-war-fallen-god-comic-explained/

 

Co prawda zawsze może tam wrócić i posprzątać panteon bogów egipskich. :P

 

Ostatecznie kiedyś w końcu zostanie tym Ponurym Żniwiarzem. ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rtooj napisał:

A to nie miał wyjść jakiś komiks o tym?

 

 

5 minut temu, SlimShady napisał:

Mogliby wyjaśnić, co się dokładnie stało po trójce, i w jaki sposób Krejtos śmiga po mitologiach(tutaj trochę przemycili, ale dosyć skromnie), bo może gameplayowo jest to reboot, ale faktycznie jest to numerowana czwórka, a teraz piątka.

 

2 godziny temu, YETI napisał:

 

Po wydaniu GoW3 zastanawiali się co dalej z serią. Plany były na mitologię Nordycką lub Egipt. Chyba nie będzie żadnego zaskoczenia, jeżeli w przyszłości Kratos będzie mordował Seta, Ozyrysa czy Anubisa. 

W komiksie był w Egipcie, coś tam pokazali, ale wyjaśnieniem tego nazwać nie można. 

Podejrzewam, że w tej części będzie wprowadzenie do nowej mitologii za sprawą tyra i kolejna część już w nowym settingu. 

 

W trailerze pokazali tylko midgard rejon jeziora dziewięciu i svartfalheim, a do tego jeszcze dojdzie asgard i vanaheim, będzie grubo. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Ja już obejrzałem z 10 razy ten trailer i w sumie nic mi się nie podoba xD jak ja tęsknię za epickoscia w tej serii, poprzednia część już ledwo co dawała radę w tym temacie. Chce powrotu do tego co ten trailer sagi przypomina w tym temacie

 

W poprzedniej części na trailerze wężor robił za wabik tej epickości w tym wczorajszym to tak w sumie nic? No zobaczymy jak to będzie 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem historia w pewnym sensie zatoczy koło i w trzeciej części nordyckiej, dorosły już Atreus

Spoiler

zabije starego(chociaż mam teorię, że tak naprawdę jest bękartem, synem Odyna), za to, że np. (idąc za Druckmannem), nie pozwala mu się umawiać z chłopakami. To by było odważne podejście dać odejść takiej gierkowej ikonie i zastąpić go rudym gówniakiem.

Jeśli chodzi o serię, to w sumie mają tematyczny samograj, trochę takiego Assasyna na następne 100 lat, tylko zamiast historycznych realiów, wszelkie mitologie.

 

8 minut temu, Pupcio napisał:

W poprzedniej części na trailerze wężor robił za wabik tej epickości w tym wczorajszym to tak w sumie nic? No zobaczymy jak to będzie

Jak mają coś naprawdę konkretnego, to niech nawet tego nie pokazują, tylko zostawią do premiery. Jak Barlog jednego bossa robi nawet dwa lata, to niech chociaż utrzyma walkę z nim, w tajemnicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...