Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Czyli nie ma trophy za hard.
Szkoda, zawszę mnie to mobilizowało do wgryzienia się w mechaniki walki itd
No nic, normal kwadrat kwadrat trójkąt 50h platyna i na olx.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Szkoda, że nie ma pucharka za poziom trudność, ale tylko z tego powodu grać na normalu i nie czerpać przyjemności z zagłębianiu się w systemie walki i wyciskaniu z niego wszystkiego co oferuje.

Ciekawe jak taki "gracz" odnalazłby się w czasach przed pucharami.

Odnośnik do komentarza

Ja wybiorę hard. W jedynce było to spore wyzwanie. Na ostatnim poziomie frustracją i powtórkami mogę zatracić wątek fabularny i ogólne Flow grania :P

Gdy grałem pierwszy raz w jedynkę łapalem się na tym, że nie raz chciałem zmienić poziom na normal, więc i tu pewnie będzie hard dobry na początek. 

Odnośnik do komentarza

raczej przesadzają, choć to bardzo subiektywna kwestia. ja chyba podobnie jak przy jedynce zacznę na hard i potem give me god of war ewentualnie na ng+. powinno być fajne wyzwanie z koniecznością kombinowania z tym z czego się korzysta. z racji tego, że gra jest też z gatunku "story driven", to obawiam się give me gow na start, bo nie chcę zbyt wielu przestojów na trudniejszych momentach.

 

a co do poziomu trudności jeszcze, to sytuacja pewnie wygląda inaczej, kiedy staramy się robić side questy i opcjonalną eksplorację na bieżąco, co powinno ułatwić sprawę ze względu na wyższy poziom i lepszy gear.   

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Team Normal, czyli taki, pod którym projektowana była każda gra :)

 

Nie czekałem tak bardzo na grę od czasu RDR2, no hajpik jak za dawnych lat. Szkoda, że nocnej premiery nie ma.

 

większość mainstreamowych, dużych produkcji ma defaultowy poziom trudności (domyślnie "normal") projektowany z myślą o każdym, kto potrafi utrzymać pada w dłoniach. 

myślę, że dla wielu graczy ten poziom powyżej normal jest tym normalem właściwym.  

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam, pytanie do chętnych:

wygrałem wejściówkę na koncert GOWR z okazji premiery na 8 listopada na 18.00 w warszawie w Złotych Tarasach, odstąpię ją pierwszemu który się zgłosi na PW, jako, że nie uda mi się na ten koncert dotrzeć.

Powodzenia 

 

EDIT:

czas na zgłoszenie jest do 9.00 w niedzielę aby wejściówka nie przepadła.

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2022 o 16:49, ASX napisał:

Może to mylne wrażenie, ale jestem przekonany że część gier nie ukazała się na starą generacji tylko i wyłącznie z powodów marketingowych.

I w przypadku takiego remake'u Soulsow czy TLoU port na PS4 nie był niezgodny z wizją twórców, ale raczej niezgodny z wizją Sony, które chciało dać klientom dodatkowy powód do przesiadki na nowy sprzęt.

Wątpliwe, Horizon Forbidden West na bazowym PS4 oferuje już po prostu niestabilny obraz, trudno sobie wyobrazić cięcia potrzebne do Demonsow czy Ratcheta.

Odnośnik do komentarza

pewnie wszyscy wiedza o randomowych spoilerach proponowanych na yt, ale na recenzje polskich graczykow tez trzeba uwazac, bo co niektorzy to zero poszanowania (w tym znane kanaly), a o komentarzach to juz  nie wspomne. wlasnie sie na cos natknalem, mimo ze recezji to widzialem ze 3 (z czego jedna polska i w niej jakis kretyn w komentarzach zayebal spilerem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...