Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Tak przeciętna gra, ubisofciak, a takie hype, to samo co z RDR2 :shotgun:

Oczywiście bazuje na wypowiedziach z forum, gry nie posiadam jeszcze :P.

14 minut temu, Szermac napisał:

 

Teraz zaczną spadać recki 1/10 itp. od skrajnych lewaków lgptqxDD

 

"Though I’ve never read the books or seen the films, my outsider understanding was always that the Harry Potter franchise represented boundless imagination." 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Donatello1991 napisał:

Może i lekki ubisofciak, ale cały czas coś ciekawego się dzieje.

Ja tam Ubisofciaki lubię, fajnie , że gra wyszła dobra i można się dobrze pobawić, wielkim fanem Pottera nie jestem, ale filmy oglądałem, książki czytałem, więc chętnie ogram w najbliższym czasie.

2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Brawo. Jebać sony 

 

EDIT: Rozi, Ciebie też. 

ALe to jest piractwo na PC. Zapłaćcie Sony teraz za dlc :P. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Ja tam Ubisofciaki lubię, fajnie , że gra wyszła dobra i można się dobrze pobawić, wielkim fanem Pottera nie jestem, ale filmy oglądałem, książki czytałem, więc chętnie ogram w najbliższym czasie.

Ja się hajpowalem dead space a tam tydzień mi zeszło nabić 15h. Tutaj już mam 15 i chce się grać bardziej jak na początku.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości przeczytałem tę recenzję na Wired (https://www.wired.com/review/hogwarts-legacy-review/) i niestety, to co zostało tam napisane nigdy nawet nie stało obok poważnej recenzji. 5 akapitów na temat Rowling, 2 małe akapiciki o samej grze, 3 akapity kończące znów o Rowling. W tym kwiatki typu:

 

- "The game industry is far queerer than most people realize. All the things you know and love about your favorite games were made by queer people."

- "Nothing with a Wizarding World stamp on it can be viewed outside the context of it being a product of Dame J. K. Rowling, CH, OBE."

- "The story, besides being rooted in anti-Semitism (a global “cabal” is trying to end slavery but that's bad because the slaves like being slaves), doesn’t even feel compelling."

- "For that reason alone, I can't in good conscience recommend spending your money on it. Combined with who this game helps and who it harms, well, it's definitely not worth it unless your goal is to cause harm."

 

To jest po prostu niepoważne. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

A SkillUp też gardzi? Bo tu sie zaraz okaże, że tylko ACG się ostał, a wielu trzeba będzie cancellować na YouTube :reggie:

 

SkillUp nie ma żadnego problemu z tą grą.

 

Nie dostał wcześniej klucza do recenzji i nie zrobi jej po premierze z powodu nawału innych gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...