Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2022 o 14:44, Wania napisał:

Rok czekac na zakup to jest cierpliwosc :rofl: u mnie juz po gwarancji a tu rozkminy i brednie o tym ze przeciez chce sie kupic zestaw z jednym padem a nie z dwoma to nie biore :)))

Zaraz będzie "teraz to już mi się nie opłaca, poczkam na slimkę, albo pro". Potem z nowym modelem będzie problem z dostępnością i się zacznie "już wole na PS6 poczekać".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, mario10 napisał:

Myślę, że jak tylko kogoś nie ograniczają fundusze na te sety z grami to kto miał kupić to kupił, raczej biorąc pod uwagę dostępność i ostatnie podwyżki wszystkiego łącznie z watem, raczej będzie ciężko kupić golasa (o ile się pojawią) w takiej cenie jak zapowiadali przed premierą konsoli.

Ktoś w tych sklepach ogarnął jak łatwo wypchać gry czy dodatkowe akcesoria i się tego trzymają. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Faka napisał:

Chuj tam, z Media Expert zamówiłem sobie zestaw z dwoma padami, PS+ Plus i Demons Souls za 3199 zł, tragedii nie ma. 

chyba spoko zestaw

https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-dostepne-w-media-markt-pre-order-zestawu-z-ps5-padem-starlight-blue-i-gra-uncharted-kolekcja-dziedzictwo-zlodziei-za-2999-zl/

 

unchartedy można pogonić jak i pada i powinno wyjść spoko cena

 

tylko to jest preorder i dopiero za twa tyg dostawa

 

ajjj dobra widzę żę już zamówiłeś, ale może ktoś inny skorzysta

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, zagul napisał:

Ratchet, Returnal, wszystkie exy do tej pory były wciskane. To jest chyba jedyny mały plus wynikający z dostępności konsol. Łatwo i tanio można nowe gierki po premierze dostać. 

No ja właśnie czekam, aż będę po premierze mógł zapolować na dobrą okazję. Day 1 niekoniecznie, ale już po 2 tygodniach, jak ceny spadną, jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.01.2022 o 19:12, Faka napisał:

Nie no, już wziąłem sobie zestaw z tym DS, akurat sobie ogram, bo jakoś nie miałem okazji, tak czy siak nie ma tragedii, jeszcze tylko Returnala mi brakuje, ale to już raczej kupię na forumku od kogoś. No i pozostaje już tylko czekać na premierę Horizon 2 i GoW 2. 

W jakiej cenie był ten zestaw? Obecnie jest z DS, drugi pad i ps+ na rok za 3450zł i chyba ich troche pojebało z tą ceną.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

W jakiej cenie był ten zestaw? Obecnie jest z DS, drugi pad i ps+ na rok za 3450zł i chyba ich troche pojebało z tą ceną.

 

3199 zł dałem wtedy i to promocja była. Konsola mi już przyszła dawno, ale kurła, nie mam czasu ostatnio rozpakować i pograć, mam nadzieję coś w ten weekend ogarnąć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...