Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, mattaman napisał:

Różnica jest w tym, że ps5 gołej nie kupisz wcale (chyba że na olx za ponad 3tys) a klocka przy odrobinie wysiłku można kupić za cenę premierową.

 

No ale co z tego? Jak ktoś chce kupić PS5, to powinien jednak kupić X'a na eBayu, żeby w oczach kogoś z internetów nie być uznanym za "desperata" czy tam "frajera, który się daje kroić spekulantom"? :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mattaman napisał:

Różnica jest w tym, że ps5 gołej nie kupisz wcale (chyba że na olx za ponad 3tys) a klocka przy odrobinie wysiłku można kupić za cenę premierową.

 

Nie kupisz po premierowej cenie. Teraz XsX też najczęściej sprzedają w rozbudowanych bundle packach.

 

Jeżeli chodzi o dostępność konsol, to wszystko wskazuje na to, że z XsX i PS5 będzie jeszcze gorzej niż do tej pory. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mattaman napisał:

Czyli ta talent do brania "okazjonalnych" zestawów masz nie od dziś

 

 

Tam cena była normalna, po prostu był to jedyny bundle w tym markecie, a że byłem zmęczony po pracy to wziąłem i tyle - nic więcej przez to nie dopłacałem, tyle tylko, że dostałem grę, która mnie nie interesuje.

 

2 godziny temu, balon napisał:

To co do 3 razy sztuka? Następną generację kup od razu, będzie łatwiej i taniej :) 

 

Przecież tę generację kupiłem od razu :xboss:

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Wredny napisał:

@Bzduras, dzięki, ale nici z ewentualnego piwka, bo zadzwoniłem tam u babka powiedziała, że to jakiś glitch w Matrixie i nic fizycznie w sklepie nie mają.

 

W akcie desperacji więc...

194544219_Screenshot_20220217-105942_WPPoczta.jpg.53295a93dcdec28f4daa6846b267bb97.jpg

 

Tak z ciekawości... ile kalorii ma gruz i czy długo można przeżyć, jedząc tynk ze ściany? :philosoraptor:

 

 

Chłopie, daj se luz z tym. Ja brałem w neonet, konsola i trzy gry (TLOU2, Tsushima, Spider)  2848zł. 

Zadzwoń, ja zamówiłem przez tel, bo na stronie były niedostępne. Ale to było jakiś czas temu, ale i tak w życiu bym nie dał za prawie 4k. To nie jest warte tej kasy...

 

EDIT

Już kupiłeś...

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

gierki zapowiedziane w lunch window

 

Godzinę temu, balon napisał:

 na premierę czwórki, w lunch window

 

@balon - przestań, bo się głodny robię...

LAUNCH* :D

 

Godzinę temu, iluck85 napisał:

Chłopie, daj se luz z tym. Ja brałem w neonet, konsola i trzy gry (TLOU2, Tsushima, Spider)  2848zł. 

Zadzwoń, ja zamówiłem przez tel, bo na stronie były niedostępne. Ale to było jakiś czas temu, ale i tak w życiu bym nie dał za prawie 4k. To nie jest warte tej kasy...

 

W sensie, że na ich stronach nie ma niczego - pusta strona, nie ma zdjęć z podpisem "Produkt niedostępny", więc co mam zamawiać?

Zresztą... tu już nie ma już pola do dyskusji - wyszła Alojka przenajświętsza i jest za duże ciśnienie - konsola zamówiona, trzeba się pogodzić ze stratą kasy i żyć dalej.

A za zestaw zapłaciłem 3549,-

Reszta to Horizon Forbidden West.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że ta generacja to pierwsza gdzie faktycznie sprzętu nie można kupić. Ps4 slim kupiłem długo po premierze ale jak człowiek w sklepie. Chyba nikt się nie spodziewał, że aż takie kwiatku będą. Kumpel chciał kupić ale też na premierę nie zamawiał i dalej nie kupił bo nie ma chyba, że w zestawach.

Sam kupiłem chyba za 3050zł z Returnalem i padem, ale jestem zadowolony. Kilka gierek z Ps4 ograne w lepszej jakości i konsolka cichutka więc zakup jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

raczej nigdy nie wezmę konsoli na premiere

 

3 godziny temu, Pupcio napisał:

zrobiłem się giga złotówa jak przyszła ta słynna dorosłość :nosacz3:

To dopiero będzie bolało, gdy wydasz na komsolkę tyle co Wredny ze świadomością, że jakbyś jednak wziął na premierę to miałbyś najtańszą ofertę kiedykolwiek :nosacz2:

W ogóle mnie to wkurwia w obecnej sytuacji - chcesz coś mieć? Uuuuu, no to panie kolego lepiej szybko się decyduj i zaklepuj preordera jak tylko ruszy, bo za pięć minut nie będzie (albo będzie, ale z przebitką +XXX pesos). Nie ma miejsca na spokojną decyzję, nie ma miejsca na "a, to ja poczekam na testy sprzętu i zobaczymy, czy coś tam nie jest skopane". PS5, XSX, Switch OLED, Steam Deck, karty graficzne (chociaż te to mają cenę z kosmosu już w preorderach) - wszędzie ta sama gówniana sytuacja, a będzie już tylko gorzej przez najbliższe lata.

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest to że sklepy dostają wszystko w normalnych cenach, ale jak jest zapotrzebowanie to podbijają je do oporu albo wciskają bundle. Ostatni przykład, wczoraj x-kom wystawił 50 kart RTX 3050 w sugerowanej cenie (1350zł) sprzedali wszystko w 5 minut, teraz jest znowu cena 2400, czyli 1050zł dodatkowego zysku mają. Ja mam nadzieję że wszystko się uspokoi jak ludzie zaczną wracać do biur/uczelni, bo te 2 lata temu nagle okazało się że każdy potrzebuje nowego PCta do pracy/nauki zdalnej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Już i tak nie są dostępne. xD

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak jak mówiłem, kto chce to naprawdę te konsole dostanie bez problemu. xd

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

@YETI w sensie dalej wierzysz w bajki, że ludzie zabijają się o konsolę która średnio co 3-4 dni dostępna jest w kilku zestawach? Niezla odklejka.

Od tygodnia śledzie wszystkie większe sklepy, od tygodnia brak, no chyba ze ten zestaw dla desperata, który wziął Wredny. To jest JEDYNY, dostępny zestaw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...