Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za oceanem również kupienie PS5 to albo zabawa w bundle, albo kupowanie rocznych subskrypcji w sklepach na jakieś shity. Albo, jak w Gamestop, i jedno i drugie. Same bundle to też żart. Szczytem był bundle PS5 plus jakieś gówniane słuchawki plus, uwaga, punkty do Madden NFL za 150$, całość prawie 900$. Tyle, że u skalpelów na Facebooku można kupić nówki z odbiorem osobistym za 650$. Normalnie w sklepie 550, co i tak wychodzi IMO lepiej niż śmieciowe bundle za 900. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mario10 napisał:

Dziwię się, że jeszcze nie anulowali tych zamówień przecież jeśli zamówienie było preorderem to powinno być sprzedane w premierowej cenie, a na to przy obecnych cenach raczej nie ma szans. Ale mimo wszystko fama poszła i opinia o sklepie też.

Spoko, wezmą Kujawską w stroju kąpielowym do przekazania informacji o anulowaniu i piwniczaki wybaczą:pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie byłem na ich stronie i to jakiś nieśmieszny żart.

W bundlach zawsze FIFA22, której nie chcę i ciężko w ogóle byłoby się tego gówna pozbyć.

Ogólnie jakiś czas temu w EURO widziałem dość regularnie spoko zestawy (drugi pad i Morales/Demony/Ratchet), ale teraz w ogóle nie mają nic w ofercie (podobnie jak Media Markt) i tylko ten yebany Media Expert został z sieciówek.

A myślałem, że już się uspokoiło i w zestawach, ale jednak są do kupienia te PS5, a tu lipa (no bo te zestawy z ME są nie do przyjęcia).

Odnośnik do komentarza

Na to wygląda. Z sieciówek obecnie widzę tylko w Neonet, ale 2999 zł nie dam za zestaw z FC6 i Ratchetem, bo te gry latają już po 150 zyla na Allegro, więc głupio przepłacać. W końcu zdecydowałem się na zakup, a wygląda na to, że przegapiłem okienko dostępności, ech. 

Liczyłem na oficjalny zestawik z Aloszką, ale coś cisza.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

Obecnie tylko neonet ma jakieś zestawy


No tak nie bardzo chyba :reggie:
neonet.png.b0698d4ba5f5200b38f6e9816382a2a5.png
 

4 minuty temu, Square napisał:

Może próbujcie w xkom, na premierę się wywiązali to może i dobre zestawy będą mieli.


Po tej wpadce chyba w ogóle zrezygnowali z PlayStation, nie ma nawet takiej zakładki :pawel:
1884841589_xkom.png.1d498289a81512b1773e25808ba3a4b0.png

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

@Bzduras, to gdzieś blisko dworca Szczecin Główny? :philosoraptor:

Screenshot_20220216-234827_Chrome.jpg.b889d709ef58aac7e8223e2b5a513363.jpg

 

Bo się nad wycieczką zastanawiam :pawel:

W sumie dwoma tramwajami od dworca albo 20 minut spaceru. Daleko nie jest, mogę Ci pomóc się odnaleźć :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...