Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, YETI napisał:

Od tygodnia śledzie wszystkie większe sklepy, od tygodnia brak, no chyba ze ten zestaw dla desperata, który wziął Wredny. To jest JEDYNY, dostępny zestaw.

 

No ty śledzisz od tygodnia, a na łowcach, w dobrych cenach i z fajnymi grami były zestawy:

  • 9 lutego - zestaw w Media Markt
  • 8 lutego - mnóstwo zestawów w NeoNet
  • 5 lutego - zestaw w MediaMarkt
  • 4 lutego - zestaw w MediaMarkt
  • 3 lutego - kilka zestawów w MediaMarkt

Dalej nie chciało mi się szukać. Generalnie jak chcesz to znajdziesz, Wredny się troszkę pośpieszył, ale ciśnienie, więc rozumiem.  

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rozi napisał:

to trzeba śledzić minuta po minucie, najlepiej od rana.

 

Wygląda na to, że najdłuższym oknem dostępności to były zapisy na preorder kilka miechów przed premierą - o ile dobrze pamiętam, to chyba nawet pełną dobę trwały. :D Ja wtedy na przerwie w pracy ogarnąłem. A i jaka cena korzystna była, mmm... :fsg:

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem to samo z XBOXem :asax:

A z tymi zestawami to fakt, pospieszyłem się, bo później dotarła do mnie myśl, że wraz z premierą Horizona, rzucą bundle właśnie z Aloyką.

No i miałem rację, ale... to NEONET, sklep znany z wystawiania produktów, których nie ma i anulowania zamówień.

A nawet jakby to była prawda, to i tak nie trafię pomiędzy skalpera, a bota, kiedy w pracy jestem - nie mam czasu siedzieć i odświeżać strony.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

No ty śledzisz od tygodnia, a na łowcach, w dobrych cenach i z fajnymi grami były zestawy:

  • 9 lutego - zestaw w Media Markt
  • 8 lutego - mnóstwo zestawów w NeoNet
  • 5 lutego - zestaw w MediaMarkt
  • 4 lutego - zestaw w MediaMarkt
  • 3 lutego - kilka zestawów w MediaMarkt

Dalej nie chciało mi się szukać. Generalnie jak chcesz to znajdziesz, Wredny się troszkę pośpieszył, ale ciśnienie, więc rozumiem.  

Nie wiem dokładnie jak w Polsce, ale w strefie euro niby też pojawiają się regularnie oferty, tylko wówczas strona (nawet Amazon) siada w parę sekund po notyfikacji, zaczyna się walka z koszykiem i wpisywanie danych karty na ślepo, po czym paru farciarzy dostaje potwierdzenie zamówienia (czasem później anulację), a cały stock znika po 2 minutach. Czasem dłużej dostępne są jakieś pakiety powyżej 800 euro albo takie z TV. Plus mówię tylko o polowaniu na bundle za rozsądne 600-700 euro, gołe konsole są już w ogóle rzadkością. W sklepie stacjonarnym czasem raz na dwa tygodnie albo miesiąc zależnie od sieci pojawią się może 2, może 5, o jakiejś 10 rano we wtorek i znikną w ciągu godziny. Totalne szaleństwo, bez powiadomień albo mega farta przy objeździe sklepów zapomnij. 

 

Z XSX jest ciut lepiej, ale też schodzą na pniu i nigdy od czasu premiery nie czekały na półkach jak w Polsce w pewnym momencie.

Odnośnik do komentarza

No ok kto nie śledzi ten kupuje z FIFA i przepłaca. Ja gdybym chciał kupić ps5 co tydzień widzę zestawy lepsze i gorsze wystarczy coś wyłapać. Nawet możecie sobie powiadomienie na pepperku ustawić. Problem jest jak ktoś się napali w okolicy premiery jakiejś gry sklepy też wtedy wiedzą że mogą wam wcisnąć jakieś cyberpunki inne far cry które nie zeszły 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Powiedz to Wrednemu :reggie:

 

Teraz były spoko zestawy. Ponoć całe 3 min hehe

 

 

F4CA236F-7802-488E-8972-465266E93594.png

 

Te zestawy były już dostępne przed południem i wisiały dobrych kilka godzin. Tylko trzeba wklepać "Konsola PS5" w wyszukiwarkę, bo inaczej są niewidoczne. Zresztą dotyczy to wszystkich pozostałych elektromarketów. Dwa dni temu kupiłem tak zestaw z drugim padem i Ratchetem za niecałe 3K w MM, ale na drugi dzień anulowali. Próbowałem walczyć na infolinii, że poczekam na dostawę, ale niet i do widzenia. O dziwo kasę od razu zwrócili. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem też napisać że są znowu zestawy do kupienia na euro ale trzeba telefonicznie dzwonić i tak zamawiać. Następnie trwa weryfikacja 2-3 dni: w jakis sposób dokładnie chcą sprawdzić że nie chcemy opylić tej konsoli za 400 zł więcej, nie wiem. W każdym razie dałem zapisać się na listę i teraz czekamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...