Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obserwowalem dostepnosc PS5 przez ostatnie 10 dni. W tym czasie dropy pojawily sie po kilka razy w neonet, euro, media markt i media expert. Najbardziej profesjonalnie do tematu podchodzi media expert, bo rezerwujesz wlasciwa konsole w magazynie, a nie konsole widmo. Ale mi aie udalo w neonecie. W piatek zamowilem, we wtorek konsola w domu. 

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby Sony naciskało, jest to jedyny sklep który tak działa od kilku miesięcy. Zamawiałem tam dla kumpla telefonicznie. Połowa zestawów była niedostępna a na drugi dzień zadzwonili ,że moje zamówienie nie może być zrealizowane ponieważ nie mają już konsol do zestawów. 

 

Najlepiej podchodzi do sprawy chyba MM, żadnego zamówienia na sonkę mi nie anulowali. Od teraz jak ktoś mnie prosi o pomoc w zakupie to kupuję tylko w sklepie allegro i MM. Reszta sklepów to nie ogarnia ile ma konsol do sprzedania i później są cyrki. 

Odnośnik do komentarza
Kuurwa w austrii kupic ps5 sie nie da. Ja sie poddaje dobrze, ze matka w domu na laptopie siedzi i co 5 min odswieza strony XD ale generalnie ciezko dostac ponizej 1200 euro za gola konsole bez niczego XD
Ja już dwie znajomym do Austrii kupiłem. Nie obchodziło ich za ile i z jakimi grami, miałem brać cokolwiek tylko się pokaże. U nas schodzą znacznie wolniej, ale przed świętami pewnie znowu wszystko zwariuje.
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, okens said:

Kuurwa w austrii kupic ps5 sie nie da. Ja sie poddaje :/ dobrze, ze matka w domu na laptopie siedzi i co 5 min odswieza strony XD ale generalnie ciezko dostac ponizej 1200 euro za gola konsole bez niczego XD

to niezle ja za swoja dalem 550 euro na ebayu jakos (digital), probowalem na roznych stronach nawet z botami i lipa, probowalem kupic na amazonie doslownie 10 sekund po dodaniu produktu i alarmie od bota i tylko plulo jakimis bledami ktorych nigdy nie widzialem na tej stronie. Ludzie w Polsce maja kompletnie inne spojrzenie na kwestie dostepnosci konsol gdzie mozna je kupic dosyc latwo, podczas gdy na zachodzie to praktycznie niemozliwe dla zwyklego czlowieka.

Odnośnik do komentarza

Moj brat dostal 2 tygodnie temu w Libro ale mial olbrzymiego farta. Niby w niemczech maja co jakis czas ale do AT nie wysylaja :/ no ale tak jak mowilem, matka sie nie poddaje.

A niby Boeningi mialy z konsolami do nas latac ;)

Swoja droga od poniedzialku mamy lockdown takze pewnie z dostepnoscia bedzie jeszcze wiekszy dramat. Pozyjemy zobaczymy. Na razie RE Village i Riders Republik kupione i czekaja na konsole ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2021 o 09:09, Ukukuki napisał:

Wątpię żeby Sony naciskało, jest to jedyny sklep który tak działa od kilku miesięcy. Zamawiałem tam dla kumpla telefonicznie. Połowa zestawów była niedostępna a na drugi dzień zadzwonili ,że moje zamówienie nie może być zrealizowane ponieważ nie mają już konsol do zestawów. 

 

Najlepiej podchodzi do sprawy chyba MM, żadnego zamówienia na sonkę mi nie anulowali. Od teraz jak ktoś mnie prosi o pomoc w zakupie to kupuję tylko w sklepie allegro i MM. Reszta sklepów to nie ogarnia ile ma konsol do sprzedania i później są cyrki. 

Co do mm, jak to jest z tymi zamówieniami u nich, podobno nie ma jak sprawdzić statusu zamówienia bo po prostu sie nie zmienia, ja od wpłaty pieniędzy mam status "oczekuje na paragon" i nic wiecej, na infolinii nic nie wiedzą "sprawdze co z pana zamówieniem i napisze mail lub zadzwonie" oczywiście nic  ie piszą ani nie dzwonią :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tak spojrzałem na Euro AGD i ceny zestawów ps5 w cenach grubo ponad 3 tysiące. Jedynie co chyba się opłaca to ta wersja bez napędu, więc jak ktoś zainteresowany to nic tylko brać na święta. 

 

https://m.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-playstation-5-digital-edition-abonament-playstation-plus-12-m-ce-dodatkowy-pad-czerwony.bhtml

Odnośnik do komentarza

Ceny z dupy. Sklepy zwęszyły łatwy zysk i teraz sugerowana cena nie schodzi poniżej 2999 zł, a i taką z napedem szukać ze świecą w ręku. Trochę od tematu, ale wczoraj byłem w MM i tam XSX był najtaniej dostępny od ręki za 3399 zł, a dodatki w żaden sposób nie usprawiedliwiały takiej ceny - dwa dodstkowe pady (po chuy to komu w takiej ilości?) i ładowarka. Ale niestety golenie frajerów trwa w najlepsze. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, messer88 napisał:

A ja se chyba wezmę, myślę że ten z Returnalem albo z DeS i Chińczykiem dyrektora to ok ceny. Brak elektrośmieci, a nie nastawiam się że golas za 2300 będzie osiągalny w przyszłym roku. 

https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-z-rocznym-abonamentem-playstation-plus-oraz-grami-demons-souls-i-chivalry-ii-za-2999-zl-w-media-markt/

też spoko zestaw, DS używka dalej chyba sporo stoi, chivlary śmieć a plus albo się przyda albo można pogonić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...