Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, messer88 napisał:

A ja se chyba wezmę, myślę że ten z Returnalem albo z DeS i Chińczykiem dyrektora to ok ceny. Brak elektrośmieci, a nie nastawiam się że golas za 2300 będzie osiągalny w przyszłym roku. 

Demosny warte 100, GoT też gdzieś ze 150, plus ze 170 więc konsola wychodzi z 2500 PLN - nie ma tragedii + 200 pln przed świętami, przy takiej inflacji i z problemami z dostępnością. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, straszne problemy z dostępnością ps5 nawet przez strony internetowe, czego nie lubię robić, czy to waszym zdaniem aktualnie najlepszy zestaw ?

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-dodatkowy-kontroler-dualsense-czerwony-stacja-lad-trust-gxt-251-duo-charge-dock-zest-slu

 

A może macie jakieś inne ciekawe aktualne oferty, rozbieżność cen mnie powala, te same zestawy różnią się do 1.5k PLN.

U mnie jedynym wymaganiem jest aby była możliwość wzięcia konsoli na raty 0 procent.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Boskipl napisał:

Witam, straszne problemy z dostępnością ps5 nawet przez strony internetowe, czego nie lubię robić, czy to waszym zdaniem aktualnie najlepszy zestaw ?

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-dodatkowy-kontroler-dualsense-czerwony-stacja-lad-trust-gxt-251-duo-charge-dock-zest-slu

 

A może macie jakieś inne ciekawe aktualne oferty, rozbieżność cen mnie powala, te same zestawy różnią się do 1.5k PLN.

U mnie jedynym wymaganiem jest aby była możliwość wzięcia konsoli na raty 0 procent.

 

Wszędzie odradzają MediaMarkt, bo oni realnie tych konsol czesto nie mają, a na zwrot hajsu ludzie czekają tygodniami (maja ustawowo 30dni na zwrot hajsu). Bezpieczniej jest kupic w neonet gdzie takich przypadków nie ma lub w rtveuro (ostatnio był dobry zestawik za 3k z dwoma grami - finalnie wychodziło 2600zł za konsole)

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-playstation-5-ghost-of-tsushima-director-s-cut-death-stranding-director-s-cut.bhtml

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

 

Wszędzie odradzają MediaMarkt, bo oni realnie tych konsol czesto nie mają, a na zwrot hajsu ludzie czekają tygodniami (maja ustawowo 30dni na zwrot hajsu). Bezpieczniej jest kupic w neonet gdzie takich przypadków nie ma lub w rtveuro (ostatnio był dobry zestawik za 3k z dwoma grami - finalnie wychodziło 2600zł za konsole)

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-playstation-5-ghost-of-tsushima-director-s-cut-death-stranding-director-s-cut.bhtml

W Neonet taka sama sytuacja, oferują na sprzedaż konsole których nie mają na stanie. 

 

Edytowane przez Radnyns
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Radnyns napisał:

W Neonet taka sama sytuacja, oferują na sprzedasz konsole których nie mają na stanie. 

 

25 minut temu, Ukukuki napisał:

Ja z kolei nie polecam euro. Z MM za to nie miałem problemów, 3 konsole dla znajomych już tam ogarnąłem i nigdy cyrków nie było. 

 

To wygląda na to, że co człowiek to inna historia :yao:

Odnośnik do komentarza

Ja swoją gołą ps5 disc version z Currys wyłapałem za 2500pln w przeliczeniu na złotówki (uwzgledniając inflację heh) ale musiałem wcześniej zapisać się na listę, mniej wiecej dwa miechy wcześniej. Inaczej nie było szansy wyrwać konsoli tuż po dostawie. Deal taki sobie ale przynajmniej bez udziału w biznesie scalperów, którzy dalej srają ofertami po 600£ na fejsbuku i ebay.

Odnośnik do komentarza

Ja moją z media markt dostalem po dwoch dniach, tak opakowaną jakby to były święte relikwie. Karton taki, że ze dwie konsole by weszły, owiniete wszystko w folie powietrzne. Stan pudełek konsoli i akcesoriów jak zdjete z półki w sklepie, nawet rysy czy wgniecenia nie było. Tylko płytka od gry w zestawie latała luzem w pudełku, no ale tak pewnie zapakowali w fabryce ze se tam latała, bo pudełko zafoliowane. Na szczescie płytka bez rys. Byłem naprawde zaskoczony bo sie naczytalem na temat stanu niektorych przesylek z naszych marketow. Wiec MM moge polecić, z tym ze to bylo w lutym 21. Nie wiem jak teraz ;)

Odnośnik do komentarza

Jak mi przyszło PS5 ze Spidermanem rok temu to specjalnie siedziałem w domu, żeby odebrać od kuriera.. czekam i czekam - gościa nie ma.. wchodzę na maila sprawdzić status dostawy, a tam, że doręczona.. Ja już w panice, że kurier mi zawinął konsolę, ale tknęło mnie wyjść na ogród, a tam konsola sobie leży. Dobrze, że sprawdziłem, bo akurat zaczynało padać, a żeby było zabawniej to ja nie mieszkam w domku tylko w mieszkaniu z ogrodem na parterze.. Na szczęście stan konsoli, pada i gry był bez zarzutu. Z tym, że przeszedłem trzy gry i po kilku miesiącach sprzedałem. Pewnie w połowie roku się złamię i kupię znowu, ale na pewno nie w zestawach z rzeczami, które mnie nie interesują. Poczekam na zestaw z Horizon: FW i Gran Turismo 7

Odnośnik do komentarza

Widzę że konsole i gry niektórych użytkowników miały przygody z żywiołami. Jednemu e-koledze gra z ps5 nieomal skończyła spalona w piecu, Tobie konsola pluskała się w deszczu.. no to co zostało? Jedynie ps5 porwane przez trąbę powietrzną i zasypane pod gruzami po trzęsieniu ziemi ;)

Odnośnik do komentarza

Od 2 dni na lowcach gier wisi info o PS5 w media markt + demons souls + chivlary 2 + rok psplus. I tak wisi i nie wyszarzalo po 15 minutach. Wszedlem na strone mm i towar dostepny.

 

Cos sie zmienia? Rynek sie nasycil czy nowy lad plus inflacja odwrocila uwage od gierkowania bo sa wazniejsze sprawy? Cena 3k jak na obecne czasy za taki zestaw wydaje sie spoko a jednak nikt nie kupuje.

Odnośnik do komentarza

Nie było tych zestawów kilka razy od świąt, macie w tytule aktualizacja i podaną datę kiedy ponownie udostępniono. Przecież to normalna praktyka na łowcach od roku jesli chodzi o PS5. Niektóre zestawy powracały przez 2-3 miesiące aż sklep sprzeda te gry które im zalegają. 

 

Sytuacja będzie normalna jak się już pojawią golasy, wtedy można powiedzieć ,że desperaci kupili. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Mejm napisał:

Od 2 dni na lowcach gier wisi info o PS5 w media markt + demons souls + chivlary 2 + rok psplus. I tak wisi i nie wyszarzalo po 15 minutach. Wszedlem na strone mm i towar dostepny.

 

Cos sie zmienia? Rynek sie nasycil czy nowy lad plus inflacja odwrocila uwage od gierkowania bo sa wazniejsze sprawy? Cena 3k jak na obecne czasy za taki zestaw wydaje sie spoko a jednak nikt nie kupuje.

Brałem dla znajomego we wtorek i już następnego dnia dokładnie ten zestaw został dostarczony kurierem DPD. Także wydaje się, że informacja o wysyłce w 24h przy dostępnej konsoli na stronie jest prawdziwa. Więc jeśli ktoś ma wolne środki i nie chce dłużej czekać to chwila na zakup jest odpowiednia.

Odnośnik do komentarza

No cóż, ktoś chce pograć, a ktoś chce "zaoszczędzić" stówkę czy dwie. ;) I tak mozna czekać już kolejny rok, a w tym czasie kto chciał pograć, to ma za sobą już kilkaset godzin zabawy. Osobiście nie rozumiem takiego podejścia do rozrywki. Najbardziej mnie rozczulają osoby mówiące, że kupią, ale golasa po cenie z początku sprzedaży. Powodzenia przy tej inflacji i sytuacji na rynku. :D

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...