Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dobić sobie 20 dni za miesiąc przez konwersję golda (zdrapka z eneby) ale odpuściłem skoro na rynku mają jeszcze być przez jakiś czas dostępne doładowania. Bardziej opłaci się dobić z 3 miesięcy przy tak małej różnicy w cenie. Widziałem też, że zaczynają oferować zdrapki na GP Core więc może tutaj też będzie jakaś konwersja. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tego xboxa to se kupiłem głównie dla emulatorów, ale przy okazji ograłbym hity z xclassic, czy x360, albo one, gry które nie miałem jako posiadacz konsol sony.

no i pytanko mam, wiele promocji na sklepiku jest dla posiadaczy golda. Ale tego już nie nie można kupić z poziomu konsoli, czy jak?

widzę wprowadzili jakiś tani gamepass, to jest teraz tym golden? Jak mam kupić te gry taniej? 
(nie chce VPN czy inne regiony, chcę na swoim koncie, bez kombinacji). 

Odnośnik do komentarza

Miało być drożej, a jest taniej.
3 miechy gamepass core za ok 26 zł i konwersja tak jak było z Livem czyli 50 dni GPU za 3 msc GPC. To jest życie
Ładowac, nie pytać
https://lowcygier.pl/subskrypcje/tani-game-pass-ultimate-dla-aktywnych-subskrybentow-200-dni-za-107-zl/

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, sznyta. napisał:

1. Miało być drożej, a jest taniej.
2. Ładowac, nie pytać

1. Było i jest za 79 zł, bo to ta sama usługa (tylko zestaw gier, zamiast gier co miesiąc). Dziś mnie zdziwiły Goldy w Euro RTV, nie próbowałem kupić (podejrzewam, że system da im kod Core).

2. Ja się zapytam: skąd te firmy krzak mają 3 razy taniej niż legalnie? Generalnie Sony i MS nie dają rady nadążać za inflacją więc są superokazje w Turcji i Argentynie. Ale Wenezuela chyba nie ma swoich kodów (i to do aktywacji w UE bez VPN).

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2023 o 09:19, sznyta. napisał:

Miało być drożej, a jest taniej.
3 miechy gamepass core za ok 26 zł i konwersja tak jak było z Livem czyli 50 dni GPU za 3 msc GPC. To jest życie emoji2.png
Ładowac, nie pytać
https://lowcygier.pl/subskrypcje/tani-game-pass-ultimate-dla-aktywnych-subskrybentow-200-dni-za-107-zl/

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

No i pięknie :)

Kiedyś te konwersje z golda na gpu wchodzily w przypadku nowych lub powracających klientów (trzeba bylo czekać aż subkrybcja wygaśnie).

Obecnie każdy może sobie doładować gpu 3-miesięcznymi kodami na core.

Wychodzi fajny dil za jakies 16 ziko/mc.:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

... ale on ma nieaktywny, a wtedy o 8 miesięcy. Core to to samo co Gold i wszystkie stare poradniki działają. Jedynie zmieniła się konwersja z 2:1 na 3:2 oraz Ultimate bywa po 4 zł lub nie (Ultimate wbijamy na końcu). No i często nie ma gratisa za odnawianie.

 

Zaś ceny w Turcji są super w uwagi na bardzo wysoką inflację (i że giganci Sony, MS, Steam potrafią reagować na to latami, choć czasem szybciej, np. gdy dolar na Steam zdrożał z 3,5 zł po latach). Ryzyko jest też czy system przyjmie kody, u mnie kiedyś nie chciał (mimo, że kody były z polskich marketów, to kłamało o niezgodnym regionie więc kiedyś nie mogłem przedłużyć Golda, musiałem czekać aż wygaśnie i wtedy nowy Gold + Ultimate).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to chyba odpuszczę. Poszukam po prostu tańszych kodów na eneba dla GPU i w sumie mój kolega chce też, więc we dwójkę się zrzucimy to takie dramatu nie będzie. core mnie nie interesują, a z Turcja miałem już przygody, że kody nie chciały działać. 

Ale dziękuję wszystkim za pomoc 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
... ale on ma nieaktywny, a wtedy o 8 miesięcy. Core to to samo co Gold i wszystkie stare poradniki działają. Jedynie zmieniła się konwersja z 2:1 na 3:2 oraz Ultimate bywa po 4 zł lub nie (Ultimate wbijamy na końcu). No i często nie ma gratisa za odnawianie.
 
Zaś ceny w Turcji są super w uwagi na bardzo wysoką inflację (i że giganci Sony, MS, Steam potrafią reagować na to latami, choć czasem szybciej, np. gdy dolar na Steam zdrożał z 3,5 zł po latach). Ryzyko jest też czy system przyjmie kody, u mnie kiedyś nie chciał (mimo, że kody były z polskich marketów, to kłamało o niezgodnym regionie więc kiedyś nie mogłem przedłużyć Golda, musiałem czekać aż wygaśnie i wtedy nowy Gold + Ultimate).
Musiałeś mieć aktywnego Golda ale z innego regionu. Dlatego nie mogłeś przedłużyc polską zdrapką, jak masz coś z innego regionu to jedynie zdrapka global przejdzie lub z tego samego regionu. Pamiętam chyba w promocji Pringles dawali 7 dni ultimate za kod ze spodu puszki. Takim globalem mogłeś przekonwertowac Golda z Turcji czy innego regionu.
Odnośnik do komentarza

Od kiedy zmienili przelicznik z golda na 3:2 to tak średnio. Teraz można kupić core na 12 miesięcy za ok 100 zł i potem się dokupuje ultimate na miesiąc żeby przekonwertować, powinno wyjść 9 miesięcy. https://www.pepper.pl/promocje/12-miesiecy-xbox-game-pass-core-vpn-turcja-at-eneba-733161

 

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-game-pass-ultimate-1-miesiac-734785

 

Tylko nie napisali czy ten kodzik na miesiąc będzie działał z aktywnym core

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie gp na olx, gościu mi dał login i hasło do konta, kazał ustawić konto jako domowe (czy coś takiego) i wiecej sie tam nie logować bo nie jest to konto indywidualne i teraz pytanie, czy moge sobie tego konta uzyc na dwoch konsolach (dziewuchy i mojej) czy on jest w stanie zobaczyć że jakaś osoba si3 podpieła i mnie np zbanować. Gość handluje kontami na olx. 

 

bez beki mi tu, nie cebuliłem od 6 lat tylko prawilne kupowanie gier :)

Edytowane przez S_600
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...