Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem na chwilę, chociaż powinienem dawno spać, ale warto było. Od razu skojarzenia z Transistorem przez rzut kamery, muzykę i klimat. Gierka od razu złapała. No i te dialogi. Póki co zdobyłem łuk i włócznię. Łuk jest wpyte, a ten jego rozstrzał jest świetny na czaszki i inne zgrupowania, ale włócznią też wydaje się mieć potencjał. Natomiast mieczem rzeczywiście trudniej jakby. Przynajmniej na początku, ale nie skreślam. Doszedłem do mojry i na tym dzisiejsza przygoda zakończona. Trzeba będzie zakupić pudełko :xboss:

Odnośnik do komentarza

U mnie najlepiej zrobiła włócznia - doskonały zasięg, atak obszarowy przy szarży i stunlock jeśli bijemy nieopancerzonego przeciwnika.

 

Sama w sobie gra przetrwała test gamepassa i nie nie tylko nie wyleciała z dysku po kwadransie to jeszcze będąc w pracy doszedlem do

 

Spoiler

Pól Elizejskich 

 

wy-smie-ni-ty tytul z doskonałym stylem graficznym (te postaci :obama:), jestem w stanie w pełni zrozumieć jak takie gry konkurują o goty z grami AAA.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na początku też myślałem, że włócznia jest spoko, dopóki nie zagrałem rękawicami. One tak wymiatają, że nawet bliski dystans nie przeszkadza, bo walicie z nich jak z karabinu. W dodatku młotkiem można zwiększyć dystans ciosów. Zawsze staram się dawać główny boon zamrażający, albo pioruny na atak. Wtedy miazga. Inna dobra taktyka to odpychanie od Posejdona, rozwalacie wszystkich na ścianach.

No i koniecznie używajcie dash + atak, robi znacznie większe spustoszenie i jesteście w ciągłym ruchu. Na rękawicach zrobiłem mój obecny rekord 20 minut, a i tak nie cisnąłem jakoś ostro.

Włócznia niestety obecnie jest dla mnie najsłabszą bronią. O ile na początku miała potencjał, tak wypada blado na tle reszty broni, szczególnie jak aspekty odkryjecie.

Odnośnik do komentarza

Artstyle i muzyczka zalatują po prostu developerem. Tak samo narracja i historia. Zarówno Transistor jak i Bastion również są pod tym względem świetne i obie polecam. Nie wiem jak z Pyre, bo nie grałem, ale studio ewidentnie ma swój styl, który mi bardzo odpowiada.

No i soundtrack z Transistora coś pięknego. Wiele razy przesłuchany na spotifaju:banderas:

Odnośnik do komentarza

Wyśmienity tytuł. Doszedłem do

Spoiler

pół elizejskich i mnie byczek wyjaśnił po dość długiej walce.

U mnie póki co najlepiej gra się mieczem,  ale odblokowałem jedynie łuk (jest za wolny) i tarczę (tej dam szansę bo lubię ten styl walki z GOWa).

 

Rzeczywiście boost kiedy każdy cios odbawia HP, ale zaczynasz z -60% daje kopa, ale na bossach gdzie nie ma mobków (j.w.) zaczynają się problemy. 

 

POSPRAWDZAMY. Bo jest przy czym. Oprawa av, klimat, postaci, dialogi (na szczęście krótkie, ale treściwie), moc, szybkość rozgrywki. Piękne to.

 

Mam tylko nadzieję, że dev przygotował sporo atrakcji bo wydaje mi się, że pędzę przez te piekielne biomy za szybko. 

Odnośnik do komentarza

Ja takie pytanko. Czy w wersji na PS5 jest jakaś możliwość transferu progresu z wersji na Switcha? Na NS widziałem, że była opcja zrzucenia progresu z wersji PC (nie wiem czy i jak działała, ale widziałem, ze była), więc zastanawiam się czy tutaj też jest.

Bo na Switchu mam już kilkanaście godzin i sporo odblokowanej zawartości, a nie wiem czy mi się chce zaczynać znowu od początku na PS5 ;/

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Banan91PL napisał:

Oj to wiem w takim razie ze to gra nie dla mnie

 

W ustawieniach jest jest możliwość włączenia God Mode, który daje Ci 2% wytrzymałości na obrażenia za każdy zgon. Max do 80%. Ogarniesz i będzie znacznie przyjemniej. ;) 

Edytowane przez Bigby
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...