Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kanabis napisał:

Dobra zostal tylko patokles do platyny. W sumie jakos nie odczulem jakiegos wkurwu jak wspominal inch. Jak sie od poczatku wszystkim nektary rozdaje to spoko to idzie.

Ja od poczatku rozdawałem po rowno kazdemu. Zobaczymy czy nie zmienisz zdania jak bedziesz latał od achillesa do pata modlac sie o przychylne rng. Mi zajelo prawie 60h wszystko. Wolałby 32 heat zamiast tego grindu.

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy, mam nadzieje ze to juz ostatnie dialogi patiego. Faktem jest ze wszystko raczej ladnie jest kolejkowane jesli chodzi o dialogi i wchodzi spoko po drodze. Ale tez z pewnoscia akurat misja patiego i achillesa jest niepotrzebnie wydluzona.Tym bardziej ze jest na 3 planszy. Mi tylko raz w sumie dialog wpadl nie ten co trzeba jak go odwiedzalem. Akurat zlowilem u niego rybe i zamiast ciagnac watek achillesa powiedzial ze fajna rybke zlapalem :dafuq:

 

Aha tak apropos lowienia ryb jakby ktos sie zastanawial jak lowic lepsze ryby to na 99% zalezy od tego jak szybko wcisniemy r1. Zwrocilem na to uwage i od razu zlapal sie jesiotr i inne ryby ktorych nie mialem.

A tak jeszcze apropos broni dla mnie chyba najmocniejsza i najbardziej ulatwiajaca gre bron to luk z aspektem hery, z pojsciem w obrazenia od wystrzalu i wystrzalem dionizosa. Nie ma na to sily :D

Odnośnik do komentarza

Ja dałem sobie spokój z odblokowaniem wszystkiego jak po 3 pełnych runach nastawionych na zdobycie jednego brakującego boona ani razu mi się on nie trafił (nawet z dodatkowym losowaniem). Odblokuje dwa brakujące aspekty, ukończę nimi gierkę i starczy.

Z buildów mi najbardziej pasują rękawice + aspekt demeter + dopakowany tidal dash. Bossowie padają jak muchy tylko łapa boli od mashowania na przemian dash+atak.

Odnośnik do komentarza

True ending tak na prawdę nie jest zakończeniem fabuły. Ukryte aspekty odkrywa się tak jak piszesz z tym że aspekt Zagreusa się nie liczy, Ja po ponad 50 ucieczkach miałem wszystko na maxa (cały codex, questy, 2 strony lustra, no nie miałem w tej grze co robić) a i tak bogowie nie dawali mi dialogu z tym zaklęciem. Dopiero jak znów zainstalowałem po tygodniu ponownie Hadesa zaczeły sie pojawiać w co 2 runie ;0

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, messer88 napisał:

Ale jest legancka muzyczka jak się wraca. True ending nazwijmy to zrobiony to wjeżdżam w wiki co tam dalej można porobić. 
 

czyli żeby odblokować 4 aspekt na wszystkim to muszę wpierw wydać 5 krwi na apgrejdy danej broni zanim się pojawi nowy dialog tak? 

Tylko najpierw musisz odblokowac guan yu i dopiero wtedy bedziesz mogl pozostalę

Odnośnik do komentarza

Ok, doszedłem do Hadesa i nawet zabrałem mu połowę życia :kaz:

Dwie sprawy:

a) dopiero wczoraj się kapnąłem, że za klucze w lustrze można kupować dodatkowe rozszerzenia :reggie:. Masa kluczy zmarnowana na bronie, które są średnie, non stop biegam z włócznią. Trzeba było od razu odblokować lustro....

 

b) Zmarnowana krew na ulepszenie karabinu, zamiast włóczni :frog:. Niestety nie wiem jak zdobyć kolejne, żeby odblokować aspekt włóczni, heh

 

Ogólnie to wierzę, że w końcu się uda, bo mam maks ulepszone życie, komplet wystrzałów na przycisku B i całą masę innych dupereli :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj skończyłem trzeci chapter i w czwartym  dostałem w dupę od trujących szczurów, no ale właśnie się dowiedziałem, że można up gradować bronie krwią (mam 4 sztuki) co polecacie na dzień dobry? Rękawicę są mega włócznia i miecz tym póki co idzie mi najlepiej. 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...