Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kur** No nie moge tego kostka wbić na 32 Heat level. Za dużo tych utrudnień. No tak 28 jeszcze bym dał radę. Ale kurde 32 to już prawie wszystkie utrudnienia trzeba mieć włączone.

 

Zauważyłem, że ta gra nie do końca randomowo generuje dary, komnaty itd. Wystarczy się poddać, wyjść do menu i mamy to samo przejście co wcześniej. To samo na drodze się pojawia. Więc jak ktoś chce np mieć w 1 komnacie młotek Dedala to wystarczy ginąc do momentu aż  się pojawi (zgon generuje nowa turę rng) i jak już złapiemy młotek na 1 komnacie dopki będziemy poddawać grę - ale nie ginąć ostatecznie - to zawsze w 1 komnacie będzie młotek. To trochę ułatwia podejście do 32 heat level bo można zrobić run rozpoznawczy co będzie przed nami i co wybierać. 

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Donatello1991 napisał:

To po ilu ten true ending?

Spoiler

Najpierw 10 razy trzeba ubić Hadesa, żeby Persefona wróciła do Podziemi i dać jej 6 nektarów tak, żeby w relacji pojawiło się serce z kluczem. Potem dalej trzeba latać i rozwinąć relację z co najmniej 6 bogami dając im nektar i ambrozję. wtedy będzie zadanie od Persefony, żeby zaprosić wszystkich bogów do Podziemi.

 

Edytowane przez tedi007
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, tedi007 napisał:
  Ukryj zawartość

Najpierw 10 razy trzeba ubić Hadesa, żeby Persefona wróciła do Podziemi i dać jej 6 nektarów tak, żeby w relacji pojawiło się serce z kluczem. Potem dalej trzeba latać i rozwinąć relację z co najmniej 6 bogami dając im nektar i ambrozję. wtedy będzie zadanie od Persefony, żeby zaprosić wszystkich bogów do Podziemi.

 

O shit. Zrobię sobie przerwę i może pyknę. 

Odnośnik do komentarza

Udało mi się odblokować praktycznie wszystko (oprócz jednego durnego achievementa na którego szkoda mi czasu). Zajęło mi to 88 podejść (65h) i jest to trochę za dużo, dialogi popychające questy do przodu powinny pojawiać się o wiele szybciej albo być zablokowane przez heat gauge czy coś. Nadal jest to świetny tytuł, po prostu trochę rozwleczony jak ktoś chce zobaczyć ukończyć wszystkie zadania.

Odnośnik do komentarza

A u mnie gra już poleciała z dysku. Wczoraj i dzisiaj miałem jeszcze kilka podejść do Hadesa. Nie wiem, nie umiem go zabić i już miałem serdecznie dość przechodzenia przez te wszystkie nudne poziomy tylko po to, żeby ponowie stanąć do walki. A jak czytam, że żeby przejść grę i odkryć prawdziwe zakończenie, to trzeba kilku udanych podejść, to :reggie:. Osobiście te wszystkie próby grindu (prawie 50 podejść) uważam za zmarnowany czas. No ale nic, przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że nie grałem i nie próbowałem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nie dygaj, mi przy 50 ucieczce dopiero wyszło czy coś koło tego, a kilka dni później oglądałem napisy po 10 próbach wyjścia i teraz lecę sobie z heatami. Git gud wiecznie żywe. A god mode? Jeszcze jak, jeśli tylko Twoje sumienie udźwignie to, że za każdym razem gdy go włączasz gdzieś w Warszawie umiera jeden sprzedawca gierek.

Odnośnik do komentarza

@Shago polecam tarczę i zabawę w odskok i atak specjalny czyli rzut tarczą, na pierwszy lokacje wybierz Aresa na druga Atene, u Aresa podstawa to skill zagłada, która oznacza przeciwnika i za jakiś czas zadaje DMG mowa o ataku specjalnym czyli Y, na drugą lokację sęp na atenę i odbijanie podczas dasha u Aresa rób wszystko w DPS a Ateny wszystko w obronę uwierz, że to w połączeniu odskok plus rzut tarczą nie wymaga jakiegoś mega Skilla bo jak Ci się dobrze run ułoży to tarcza ostro kroi a Ty rzucasz ją z daleka.  

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza

To ja też coś polecę na pierwsze przejście.

 

1. Posejdon build.

Bierzemy Tidal Dash i potem dokładamy do tego Razor Shoals. Broń bez znaczenia i tak praktycznie cały run opieramy się na dashu. Po zadaniu obrażeń z dasha,  Razor Shoals nakłada kolejne rozłożone w czasie. Te dwa skille na wysokim poziomie zabiją wszystko. Do tego co się tam trafi, kolejne skille od Posejdona, czyli ten co o kilkaset procent zwiększa obrażenia od uderzenia przeciwnika w przeszkody  i kolejny który o kilkadziesiąt procent zwiększa obrażenia zadawane bossom. Najlepsze duo to z Zeusem jak się trafi, każde odepchnięcie sprowadza błyskawicę, prawdziwa rzeź. Jak się trafi to od Hermesa bierzemy zwiększenie ilości dasha - zadawanie szybciej obrażeń a od Afrodyty cokolwiek co nakłada osłabienie - zmniejszenie otrzymywanych obrażeń, bo jednak operujemy w pobliżu przeciwników.

 

2 Demeter Laser

 

Bierzemy trzy kryształy i Crystal Beam do Demeter na Wystrzał, wszystko inne bez znaczenia rozwijamy ten skill. Może trochę ciężej przechodzi się kolejne roomy, ale bossowie padają ekstremalnie szybko jak dostaną wszystkie trzy lasery na pysk. Bossa bije laser a my skupiamy się tylko na unikaniu obrażeń. 

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shago napisał:

Skubani jak namawiają :obama:

Biegałem z tymi laserami  od Demeter i prawdę mówiąc słabo je wspominam..

Nie ma nic lepszego na Tadeusza oraz całe Elizjum. Nie ma.  

Na upartego całą walę z Minotaurm  i Pedałem można przejść na 0 hita

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...