Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest rewelacyjna i wciągająca. 20 runów za mną, udało mi się uciec dwa razy.
Najpierw zbierałem boony jak leci, każdy po kolei. Później zacząłem trochę kombinować i skupiać się na jednym / dwóch skillach (np. atak + dash lub special + cast) z dobrym skutkiem.
Aktualnie chciałbym zagłębić się w temat boonów i maksymalizować zbieractwo heroic / legendary / duo ponieważ na razie mało tego wpadło. Znacie jakiś łatwy do przyswojenia poradnik ?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nie grać już a 60 prób ucieczek za mną :D, robię teraz 4 rundę kazdą bronią czyli wybrane 3 czaszki. Gra prawie za każdym przejściem coś nowego daje, a jak sie wejdzie do pierwszego pomieszczenia to nie ma siły by przerwać run. Piękny balans broni, każda może być dobra.

 

Nadal jednak podtrzymuję zdanie że chaos czasami psuje zabawę. Duże komnaty z trującymi szczurami to koszmar.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Po 150 ucieczkach odkładam grę.

Nie mam zamiaru zdobywać trzeciego pomnika, szkoda czasu na upgrade wszystkich maskotek i broni, ceny za utwory i inne elementy są chore, zostały nie zdobyte trzy więzi, afrodyta dlatego że nie mogę ciągle odbyć stosunku z zieloną głową, i Artemida nie potrafi się załączyć.

Bawiłem się pysznie a gry nienawidzę za kradzież życia.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

Po 28h skończyłem właśnie "wątek główny".

 

Genialna gra, normalnie zacząłem lubić rogale, Returnal i Hades pokazały, że rogal mają obecnie swój czas i nie muszą mieć słabej fabuły i powtarzalnego gameplay'u. Cudo, już Bastion i Transistor (w Pyre nie grałem) od nich mi się podobał, ale rogalowy Hades to jest po prostu mistrzostwo. W natłoku innych gier nie zagrałęm na premierę, ale teraz akurat przed wyjazdem do Grecji wpadło jak znalazł. Rewelacyjna produkcja. 10/10, najlepsza w swoim gatunku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kurde, wciąga ten Hades. 

 

Co prawda jeszcze mnie ostatni boss wyjaśnia przed samym końcem drugiej fazy, ale nie przeszkadza to w parciu dalej. 

 

Pierwsza gra to szybkie wtf i plaskacz na ryj, ale progres jest tu świetnie pomyślany plus wiele kombinacji darów daje za każdym razem inne odczucia.

 

Czasem doskwiera balans, szczególnie Styks. Bo przez pierwsze plansze przechodzi się jak masło a potem jebane szczury i szukanie worka potrafią napsuć krwi. 

 

Najlepiej mi się biega z tarczą i darami Aresa, Demeter i Hermesa. Szybki dash, zagłada plus lasery i szybko poziomy lecą. 

 

Muzyka, grafika, fabuła, wszystko topka. 

 

Osoby plusik oczywiście za Meg <3 

 

4ne62wbkc4c61.jpg.ac92285d92952d3fc38f849efb8f20c4.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...