Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Figuś napisał:

 

te odpowiednio krótsze terminy to okres jaki dostaniesz doładowując zdrapką subskrybując już dany próg

Czyli teraz jak mam plusa do 03.2023 i kupię zdrapke to po stracie usługi u nas nie mogę sobie tą zdrapką podnieść usługi na extra? 

 

Druga sytuacja kończy mi się obecny plus, kupuję extra na miesiąc i coś takiego można wydłużyć starym plusem? 

 

Ciekawe kiedy podadzą że wszystkie zdrapki plusa tracą ważność z końcem roku :kaz:

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę u znajomka, te kody co były w bundlach z PS5 są z 25% discountem, więc jak ktoś dostał kod z konsolą to i tak musi przepłacić za upgrade w tym wypadku xd Oby coś z tym zmienili zanim dotrze do E u r o p y.

 

edit

a nie, pomyliłem się. To 25% to pokazane było jaki aktualnie ma aktywny PS+, kod z bundla jeszcze nie był użyty przez kumpla bo nie da się stackować obecnie. Źle spojrzałem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BRY@N napisał:

Druga sytuacja kończy mi się obecny plus, kupuję extra na miesiąc i coś takiego można wydłużyć starym plusem?

tak, a co do pierwszego pytania to już sam nie jestem pewny

 

4 minuty temu, BRY@N napisał:

Ciekawe kiedy podadzą że wszystkie zdrapki plusa tracą ważność z końcem roku

nie bo bedziesz nimi mógł normalnie przedłużać plusa zwykłego extra i premium

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Elitesse said:

Może było ale powiedzcie czy gry będą w wersjach GOTY czy będzie trzeba dokupić osobno dodatki?

Zakładam, że jak mam DLC do spider mana to będzie działać z wersją z abonamentu.

Zapewne większość tytułów pojawiających się w usłudze będzie w wersji podstawowej, bez dodatków. Chciałbym się mylić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wkurzające jest to, że skoro ktoś ma plusa na 7 lat to niech sobie przekonwertuje do wyższej i niech ma, nie powinno mieć znaczenia czy kupił w promce czy nie. Ma to mu się należy, a kolejne niech już będą na podanych odgórnie zasadach.
Tak samo z wersjami gier. Jak mam ps5 to powinienem dostać wersje do PS5 na przykład Spidera.

Ja akurat mam ps plusa do marca jak się będzie dało przejdę na adekwatną ilość dni extra i ogram to w czym mam plecy, a jak się skończy to wówczas będę myślał czy przedłużać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...