Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1. mam plusa aktywnego do stycznia 2023. mogę zrobić upgrade do extra naaaa dajmy na to 3 miesiące, czy muszę ulepszyć do końca aktywnej subskrypcji ?

2. wyklarowała się sytuacja z plusami kupionymi na rabacie ? brałem na 12 miechów na promocji 33%off. czy z tego powodu będę musiał "zwrócić" kwotę tej promocji przy konwersji ? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Square napisał:

Znaczy się po ile, bo ja w sumie tylko kupowałem zdrapki 100 zł jak były poniżej 80 zł. Wtedy gierki na PSS czy Plus w promocji wychodzą sporo taniej.

 

Wczoraj kupowałem po 85 zł z groszami. Teraz jest oferta za 82 zł z groszami. Nie wiem czy zejdą poniżej 80 zł ze względu na zwiększone zainteresowanie i kurs dolara.

Ostatnio kupowałem Golda do miłej konwersji na GPU, to cena codziennie była inna. Raz mniejsza, raz większa, potem znów spadek. Tu może być podobnie.

 

Te nowe warianty wchodzą nie tylko w PL w czwartek? Oferta będzie albo powinna być taka sama jak dla innych krajów w europie?

Odnośnik do komentarza

Teraz pytanie, co będzie korzystniejsze:

 

1. Kupić zdrapkę na roczny abonament (176 zł na tą chwilę), jutro wrzucić na konsolę i liczyć na dobry rabat przy konwersji (aktualnie mam aktywnego plusa do czerwca 23')

2. Nie kupować plusa, tylko ogarnąć zdrapki na 100 zł i bezpiecznie skupić się tylko na tym rocznym przedłużeniu

3. Turcja i zakup środkowego pakietu za 106 zł i olanie streamingu + zapisu w chmurze. No i trochę też szkoda aktualnego pakietu w PL, który jest ważny jeszcze przez rok

 

Dylematy, dylematy...

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ölschmitz napisał:

pewnie wstyd, ale nigdy nie kupowalem nic tutaj

https://www.eneba.com/pl/psn-playstation-network-card-365-days-poland-psn-key-poland

to normalnie pewniak za ta cene? maja po 42 ojro.

Na lowcach gier maja kod rabatowy do nich, 100pln wychodzi chyba cos kolo 82zl z ich kodem

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pattro napisał:

Nowy PS Plus już dostępny. Bo jakoś tak wyjątkowo spokojnie tu. :cool2:

Właśnie przeglądałem zawartość. Ogólnie nie jestem targetem ponieważ i tydzień mogę nie grać, ale widzę że jest kilka fajnych gier i może na te 108 dni co mam jeszcze opłacone zrobię ulepszenie za te 40 zł, choćby dla RDR2 w które jeszcze nie grałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...