Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Teardown | PS5

 

Dragon’s Dogma: Dark Arisen | PS4

 

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On | PS4

 

Dead Island: Riptide Definitive Edition | PS4

 

Superliminal | PS4, PS5

 

Eiyuden Chronicle: Rising | PS4, PS5

 

Nobunaga’s Ambition: Taishi | PS4

 

Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz | PS4

 

River City Melee Mach!! | PS4

 

Kto się zesrał? 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Figuś napisał:

Rivier City ok jak i Teardown day one, reszta to jeden wielki :kekw:

Wychodzi na to że River City i Jake Hunter niedostępne u nas.

"*River City Melee Mach!! only available in North America in Canada and the United States and available in Great Britain, Europe only in Australia, Belgium, Bulgaria, Hungary, Cyprus, Czech Republic, France, Germany, Hungary, Iceland, India, Ireland, Israel, Luxembourg, Malta, New Zealand, Romania, Slovakia, Slovenia, South Africa, Switzerland, "

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Tego Teardown będę testował, tylko czy się nie znudzi szybko. Ceny tych abonamentów są niewspółmierne do gier tam dodawanych. Od czerwca biorę tylko Essential, chyba, że już w Siege grał nie będę, bo Fortnajcik ma darmowe multi :obama:

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Faka napisał:

Tam się opłaca tylko wziąć na miesiąc abo i to co jakiś czas jak wpadnie jakaś tam gierka. Patrząc na listę jakie dodawają to się po prostu nie opłaca brać na rok jakikolwiek abonament. Nie wiem, chyba się niedoczekamy takiego poziomu jakim jest gp. 

Dokladnie tak. Ja już dwa razy wzialem na miesiącu i miałem wtedy intensywne granie w to co mnie interesowało. Nie wyobrażam sobie brac to na rok i potem liczyć że akurat coś wpadnie fajnego. Zwłaszcza, że i tak mam spory backlog.

Odnośnik do komentarza

Sony to są mistrzowie.
Najpierw plus kosztował 240 wiec łatwo do zbicia 200/ rok zdrapkami.
Później dodali nowe plany min. extra, dali sporo niezłych gier soulsy returnal tsushima i swoje exy AAA i cyk 400zl.
No ale każdy już co chciał to ograł, a to co teraz dają to powrót do bieda plusa w najniższej wersji ale już 500/rok.

Dla kogoś kto kupi konsolę na święta i żył ostatnie 3 lata w jaskini to nadal dobra opcja ale jak jest na bieżąco i nie gra online to nie ma sensu

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

Mam pytanie o PS Premium i gry z PS3. Wiem, że są to gołe wersje, bez dodatków i że nie można ich nawet kupić z poziomu PS5/przeglądarki. Jak jednak wygląda sprawa z takimi grami jak "God of War Wstąpienie" i tytułami, które w swoim czasie miały w pudełkach tzw. "Network Pass", czyli trzeba było wklepać kod z pudełka, żeby móc aktywować grę online. Czy ten rodzaj przepustki jest domyślnie odblokowany w PS Premium, czy też we wspomnianym chociażby GoW: W nie da się grać po sieci, a co za tym idzie zdobyć platyny?

Edytowane przez MacLSkr
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2023 o 18:42, Lochu napisał:

Wychodzi na to że River City i Jake Hunter niedostępne u nas.

"*River City Melee Mach!! only available in North America in Canada and the United States and available in Great Britain, Europe only in Australia, Belgium, Bulgaria, Hungary, Cyprus, Czech Republic, France, Germany, Hungary, Iceland, India, Ireland, Israel, Luxembourg, Malta, New Zealand, Romania, Slovakia, Slovenia, South Africa, Switzerland, "

co za gówno pierdolone, river city chciałem do coopa, Jake Hunter też chciałem ograć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...