Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj przeglądałem katalog gier wieczorem to miałem opis i filmiki przy danej grze na PS5.

 

Ale te oznaczenia faktycznie są kiepskie, jak mam pakiet extra to powinna się wyświetlać tylko zawartość dla tego pakietu, a mi też się pokazały jakieś gierki z katalogu premium.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Jakby co, bo widziałem że ktoś się pytał, to nowy Plus na razie nie działa na PC. 

Cytat

Sony informuje bowiem, że Polska faktycznie znajduje się na liście krajów, w których usługa nie jest aktualnie dostępna, ale zostanie włączona w ramach „przyszłych aktualizacji” PS Plus.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mario10 napisał:

Ja wczoraj przeglądałem katalog gier wieczorem to miałem opis i filmiki przy danej grze na PS5.

 

Ale te oznaczenia faktycznie są kiepskie, jak mam pakiet extra to powinna się wyświetlać tylko zawartość dla tego pakietu, a mi też się pokazały jakieś gierki z katalogu premium.


Z punktu widzenia sprzedawcy to muszą Ci jakoś zaproponować przejście na wyższy pakiet. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kafaresko napisał:

No to slabo

 

Słabo, słabo ale i tak nie jest tak źle skoro chociaż działa to na konsolach. O ile działa ;) Pewnie musieli iść na jakieś kompromisy, bo jeszcze nie tak dawno mogliśmy tylko patrzeć z zazdrością na inne rynki, które miały PS NOW. Z drugiej strony to też dla nich lepszy biznes jak więcej ludzi kupi konsole zamiast grać w jedne z lepszych gier na PC w cenie abonamentu. Jak ktoś chce zagrać na PC w grę od $ony to proszę zapłacić 250 zł - 300 zł za takiego GOW z 2018 r. czy inne TLoU  2014 r. ;)

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Elitesse napisał:

Jak ktoś chce zagrać na PC w grę od $ony to proszę zapłacić 250 zł - 300 zł za takiego GOW z 2018 r. czy inne TLoU  2014 r. ;)

Można wiele zarzucać Sony, ale akurat ceny ich gierek na PC nie przekroczyły 220zł na premierę (GoW), reszta trzymała się linii 169zł (Days Gone, Death Stranding, Horizon).

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Czoperrr napisał:

No tak, ale to stara gra z PS4, która chodzi w pudełku za 49 zł.


Argument bez sensu. Skoro masz ją tanio na konsolę albo ograłeś na premierę na konsoli to po kij Ci wersja PC ?
Na PC jest to nowość i produkcja wysokobudżetowa i należy rozpatrywać jej cenę pod tym kątem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pan giger był szybszy i powiedział to, co ja chciałem powiedzieć. Dla pecetowca to, że gra chodzi w pudełku na konsoli jest nieistotne, bo dostaje nową quality game, dla której nie musi specjalnie kupować konsoli. Te 220zł to uczciwa cena w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Ins napisał:

Ktoś wie czemu nie mogę odpalić sobie Tekkena 2 mimo, że kupiłem go na PSN w 2009 roku? Resident Evil DC ta sama sytuacja i tutaj bez problemu mimo, że nie posiadam subskrypcji.

Gry Namco tylko dla posiadaczy konta premium. Głupota, ale tak sobie $ony wymyśliło. Też mam T2. Nawet za 40zł bym jeszcze raz kupił, no ale nie chcą moich pieniędzy :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

to, że w katalogu extra bardzo wiele gier jest oznaczonych jako premium to jakiś błąd ? nawet przy nakierowaniu na upgrade przy danej grze jest komunikat o podbiciu do extra a nie premium.

 

nie widzę też nigdzie informacji, kiedy dana gra wypada z obiegu (jeśli w ogóle). można to gdzieś sprawdzić przed ulepszeniem czy też może dopiero po ? 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Kazub napisał:

to, że w katalogu extra bardzo wiele gier jest oznaczonych jako premium to jakiś błąd ? nawet przy nakierowaniu na upgrade przy danej grze jest komunikat o podbiciu do extra a nie premium.

 

nie widzę też nigdzie informacji, kiedy dana gra wypada z obiegu (jeśli w ogóle). można to gdzieś sprawdzić przed ulepszeniem czy też może dopiero po ? 

Jak klikniesz w dany tytuł aby się otworzyła jego zakładka to tam jest podana data. Nie wszystkie tytuły to maja, więc sprawdź np. Rdr aby wiedzieć o co chodzi i gdzie to jest. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Można wiele zarzucać Sony, ale akurat ceny ich gierek na PC nie przekroczyły 220zł na premierę (GoW), reszta trzymała się linii 169zł (Days Gone, Death Stranding, Horizon).

 

OK, no dobrze. Trochę mnie poniosło z tymi cenami ale muszę przyznać, że ich nie śledzę, a jako gracza boli mnie taka praktyka. Z biznesowego punktu widzenia to doskonały patent na zarabianie gotówki drugi raz na tym samym. Dlatego nie mogą sobie pozwolić aby abonament pozbawił ich zysków ze sprzedaży wersji na PC. Z drugiej strony za jakiś czas pewnie podniosą ceny do nowego standardu... No i nie da się odsprzedać wersji na PCta ale to już inny temat.

 

W końcu konsola w wersji bez czytnika płyt zyskała racje bytu. Dla casuali to dobry wybór.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2022 o 06:33, szurubur napisał:

Kupiłem pakiet extra za 109zł do lutego 2023.

Najbardziej cieszy dlc z Ghost of Tshushima, podstawka po ograniu poszla na sprzedaz wiec teraz mam mozliwosc ogrania dodatku. 

Dark Picture Little Hope, pierwsza czesc przeszedlem w gp, wiec teraz druga zostanie ograna na plusie.

Ys IX chcialem ograc na pstryku ale skoro jest to ogram na ps5.

Warhammer inqusition kiedys tam gralem przy okazji darmowego weekendu i bylo fajne.

Disaster report 4 z ciekawosci sprawdze.

 

i szczerze to tyle, szału nie ma. GP chyba dał mi wiecej gier na początek mojej przygody z abonamentem. 

 

Pytanie do zorientowanych, te gry beda sie zmieniac co miesiac tak jak w przypadku gp czy bedą zmieniac oferte co kwartał, pól roku czy np w ogole? 

Też mam do lutego 2023 dokładnie do 27.02 i mi wyskakuje 

 

Screenshot_2022-06-25-11-33-55-84_fff335ca613a5f557fcea787596aedca.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...