Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szwagry :cool2:

 

W środę dojedzie do mnie moje PS5 po grubo 10-cio letniej przerwie od gier :banana-santa:

 

I tutaj mam pytanie, a w zasadzie dwa

 

Po pierwsze jak to wygląda z PS Plus? Faktycznie są 2/3 gry co miesiąc do ściągnięcia i grania w opór? Wiem, że są trzy wersje z opłatą roczną (najtańsza za 240 zł, pośrednia za 400 i kompletna za 480) i w tym są właśnie gry darmowe + z jakiegoś katalogu - ile ich jest mniej więcej i czy można je również ściągać/grać w opór? Jest sporo gier typowo dla dzieci 7 lat? 

 

A drugie pytanie to jak szybkie trzeba mieć łączę żeby to wszystko ładnie śmigało? Jutro idę załatwiać sobie światłowód i babka mi proponowała 100 Mbs/s tylko jestem już na tyle stary, że nie wiem czy to dużo czy mało :rofl: z rozwojem i nadążaniem za technologią od ładnych kilku lat mi nie po drodze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Psyko napisał:


I nie wchodź na PPE

Co to znaczy PPE? :thanks:

 

Jutro muszę rozeznać temat ile maks mają łączę na światłowód. Wiem, że za 59 zł to 100 Mbs, a później jakieś za 79 zł więc pewnie 200 Mbs

 

Ktoś mi w Euro RTV mówił, że na tym podstawowym za 240 zł na rok są tylko te gry czasowo dostępne, np na jedną dobę jak odpalisz i później nie ma dostępu. A na tych wyższych ponoć można grać w opór - zależy mi też na tym żeby moja córka się ograla trochę na jakichś gierkach dla dzieci :D

 

PS - tak BTW gdzie najlepiej, najtaniej i najbezpieczniej zakupić PS+ ? 

Edytowane przez HajsMajster
Dopiski
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, HajsMajster napisał:

Ktoś mi w Euro RTV mówił, że na tym podstawowym za 240 zł na rok są tylko te gry czasowo dostępne, np na jedną dobę jak odpalisz i później nie ma dostępu. A na tych wyższych ponoć można grać w opór - zależy mi też na tym żeby moja córka się ograla trochę na jakichś gierkach dla dzieci :D

To cię okłamał w żywe oczy, za 240zł masz najniższy Tier czyli Ps+ Essential czyli co miesiąc trzy nowe gry, do których jak dodasz do swojej biblioteki masz cały czas dostęp przez czas który masz aktywna subskrypcję i na PS5 dodatkowo dostajesz dostęp do PS+ Collection gdzie od premiery jest około 20 tych samych gier.

 

Drugi poziom środkowy za 400zł to PS+ Extra czyli masz dostęp do około 300 gier +/- biblioteka tych gier jest prawie stała co jakiś czas jakieś tytuły z niej wylatują i co miesiąc jest nowa wrzutka.

 

Trzeci poziom najwyższy za 480zł/rok to Ps+ Premium, czyli masz dostęp do około 800(w tym wszystko to co w EXTRA) gier z tym że znaczna ich część to gry z PS3 w streamingu których nie zainstalujesz na konsoli, klasyki z pierwszego playstation, pełno remasterów z ps4, sporo gier dzięki premium możesz też streamować. Są też triale  czyli takie dzisiejsze wersje demo ale tego tam jest strasznie mało. Co do dostępności tych gier to tak jak w extra, raz w miesiącu dodają nowe gry do subskrypcji, co jakiś czas też coś wyleci, póki co to dopiero wystartowały te wyższe abonamenty to nie ma jakiejś regularności w usuwaniu gier.

 

No i w wyższych też normalnie dodajesz na stałe do swojej biblioteki comiesięczne gry z PS+ Essential w które możesz grać jak masz aktywny któryś z abonamentów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, HajsMajster napisał:

PS - tak BTW gdzie najlepiej, najtaniej i najbezpieczniej zakupić PS+ ? 

 

Polecam lowcygier.pl Są promocje na różne gry, a także na abonamenty. Można kupić doładowania 100 zł do psn za 83,75 złotych itp., a te środki wydać na interesujący nas abonament. Sony wycofuje się ze zdrapek/kart z abonamentem i idzie w kierunku zdrapek/kart z walutą.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Szermac napisał:

Ja się pytam dlaczego oszukiści z Sony podali, że będzie Catlevania Lords of Shadow w klasykach do ogrania i widnieje ta gra na listach mówiących o nowych grach w Plusie Premium, a nie ma jej :c Może jestem ślepy.

Teraz patrzę i na brytyjskim PS+ Premium jest.

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...