Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.10.2022 o 23:27, Elitesse napisał:

Może oni też nie kupują w swoim PS Store tylko cebulą gdzieś indziej aby było taniej ;)

Raczej niemożliwe... Bo niby jakby to było możliwe, że najpotężniejsi Cebularze Świata by jeszcze nie odkryli "Nowego Lądu"? :rofl::rofl:

Tak BTW... jak chcecie robić u Kebabów po taniości PS PLUS to od razu z VPN - skraca czas problemów do minimum :cool2:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, HajsMajster napisał:

Raczej niemożliwe... Bo niby jakby to było możliwe, że najpotężniejsi Cebularze Świata by jeszcze nie odkryli "Nowego Lądu"? :rofl::rofl:

Tak BTW... jak chcecie robić u Kebabów po taniości PS PLUS to od razu z VPN - skraca czas problemów do minimum :cool2:

 

Nie takie rzeczy już się filozofom nie śniły ;)

Nie wiem czy wszędzie jest sklep sony ale im dalej na wschód, tym może być taniej. Dostępne tam wersje mogą mieć np. języki azjatyckie, brak angielskiego, a zamiast tego turecki, bo też tam się z niego korzysta. Hipotetyczna sytuacja, nie wiem nie znam się i nie sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale nawet jak będą to kwestia, którą wyżej podałem - skorzystają chyba tylko nowi klienci, bo subskrybenci nie mogą przedłużać z poziomu sklepu PSN, czy nie? A przynajmniej nigdzie tego nie widzę - mam tylko ustawienie autoodnawiania jak skończy się obecny okres (za bodajże 400 zł / rok bez żadnych rabatów).

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, _Red_ napisał:

No dobra, ale nawet jak będą to kwestia, którą wyżej podałem - skorzystają chyba tylko nowi klienci, bo subskrybenci nie mogą przedłużać z poziomu sklepu PSN, czy nie? A przynajmniej nigdzie tego nie widzę - mam tylko ustawienie autoodnawiania jak skończy się obecny okres (za bodajże 400 zł / rok bez żadnych rabatów).

w zeszłym roku normalnie mogłem przedłużyć z promki na PSS

Odnośnik do komentarza

ano nie ma, zdrapek z rocznym plusem za 160zł też już od dawna nie ma

 

jedyne wyjście to kupno tanich zdrapek żeby miało sony z czego pociągnąć za przedłużenie jak się skończy plus

 

przy dzisiejszych cenach w sklepikach z kluczykami jakieś 330-340zł by wyszło za rok extra

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

No dobra, ale nawet jak będą to kwestia, którą wyżej podałem - skorzystają chyba tylko nowi klienci, bo subskrybenci nie mogą przedłużać z poziomu sklepu PSN, czy nie? A przynajmniej nigdzie tego nie widzę - mam tylko ustawienie autoodnawiania jak skończy się obecny okres (za bodajże 400 zł / rok bez żadnych rabatów).

Plus przeceniany na PS Store z okazji Black Friday był możliwy do kupna dla wszystkich, nawet jak już miałeś subskrypcję.

Częściej jednak przeceniali go dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi bo przymierzam się do zakupu, ale potrzebuje informacji gdyż nie jestem na czasie z konsolami. Chce zagrać na ps5 w LEGO piraci z Karaibów i LEGO Indiana Jones 1 i 2. Sprawdziłem i jest taka możliwość w klasykach i to chyba chodzi o ps now. Z tym że jest gwiazdka na stronie Sony przy tych tytułach i napisane że nie w każdym regionie. W związku z tym mam kilka pytań. Czy jest już u nas ps now? Czy za to się płaci osobny abonament? Jak to sprawdzić czy w Polsce są te gry ,a jeżeli ich nie ma to czy założenie konta na inny kraj i kupienie tam ps now da mi możliwość ogrania tego? Jak sprawdzić w którym kraju te 3 gry są dostępne. Szukałem dzisiaj sporo i nic nie wiem. Jestem rok bez konsoli i wypadłem z obiegu bo trochę się zmieniło z tymi abonamentami i doszło ps now. Te 3 gry zaważą na tym którą konsole wybiorę. Wolałbym ps5 ale jak się nie uda to będę zmuszony do xklocka.

Edytowane przez gutozaur
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...