Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

PlayStation Plus 

For the duration of Black Friday Deals, save 25% on any of the three PlayStation Plus 12 month membership plans**, whether that’s PlayStation Plus Essential, Extra or Premium. Current PlayStation Plus members can save 25% when you upgrade your current plan to PlayStation Premium or Extra. Sign in to see your Black Friday deals.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Dziś nabrałem 3x100 zł za 270 zł (chyba sporo osób nabyło w RTV euro zapas kodów przy rabacie 50/500 zł i się pozbywa nadmiaru), także 22.50 zł miesięcznie za gierki na żądanie to dla mnie lepsza wygoda niż handlowanie pudełkami na OLX.

 

Mam teraz spokój do końca 2024, ale można stackować dalej roczne okresy w tej promce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

IMHO nie ma różnicy, bo wyjdzie na to samo docelowo 

 

Mam PS+ Extra i na ekranie zakupu widziałem dwie opcje, obie z rabatem 25%:

 

- upgrade do Premium na pozostałe dni subskrypcji (408 dni do 12.2023): 67 zł zamiast 89 zl

- dodanie kolejnego roku Extra, czyli do 12.2024. Cena oczywiście 300 zamiast 400 zł. Wybrałem ten wariant.

 

Teraz jakbym chciał zrobić kolejny zakup to mogę podbić do Premium z rabatem 25%, ale już do 12.2024 (127 zł na 774 dni), lub kupić za 300 zł kolejny rok Extra do 12.2025.

 

Czyli jeden pies czy wpierw upgrade, potem przedłużenie. Ceny upgrejdu są adekwatne do pozostałego czasu, czyli ok 16 groszy dziennie x pozostala liczba dni.

 

Opisałem to zrozumiałe? xD

 

A no i tak jak napisałem wyżej, można kilka razy kupować i dokładać kolejne okresy zniżki.




edit:
patrzajta na to https://www.playstationlifestyle.net/2022/11/16/ps-plus-december-2022-monthly-games-predictions-rumors-leaks/
 

Cytat

 

PS Plus December 2022 monthly games predictions

Kena: Bridge of Spirits (PS5)

Hades (PS4)

Resident Evil 2 Remake (PS4)

 


:heavy breathing: 
To tylko przewidywania, ale brzmią dobrze, Hadesa nie kupowałem, RE2 ponoć dobre, nie grałem. Kenę jeszcze chwilę by popykał. Dobry miesiąc byłby w takim setupie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://lowcygier.pl/subskrypcje/wszystkie-warianty-playstation-plus-taniej-w-playstation-store-rok-ps-premium-za-33224-zl-zamiast-480-zl/

 

Na tym K4G kupowałem jedna zdrapkę i wstrzymali zakup bo chcieli, żebym uzupełnił dane konta i wysłał zdjęcie dowodu/prawa jazdy/paszportu, gdzie widocznie jest imię i nazwisko i reszta wprowadzonych danych. 2 razy odmówiłem  wysłania zdjęć i prosiłem o zwrot kasy to stwierdzili, że po ponownej analizie przepuszczą sprzedaż. xD

Odnośnik do komentarza

Ja brałem np. na OLX od kogoś, kto miał zapas zdrapek. A dopiero co można było w RTV Euro nabrać w pytę kodów z rabatem 10% przy wydaniu 500 zł. 

 

Z tych dziwnych chińskich stron wolę nie ryzykować chociażby z przyczyn podatkowych. Za 10 lat jakieś wezwanie do skarbówki wpadnie za nieopłacony VAT albo cos - już przerabialem kilka obowiązkowych wezwań na komendę jako świadek za jakieś stare przedwieczne deale, szkoda mi czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza

https://www.kinguin.net/pl/category/3392/playstation-network-card-100-pln

 

Kupowałem wczoraj i z kodem big14 wychodziła karta 100zł za 85zł dlatego zapłaciłem coś koło 265zł, a że jest extra teraz za 300zł zamiast 400 to wyszło dobrze.
Teraz sprawdzałem i z kodem big14 wchodzi za 93zł doładowanie za 100zł więc jak chcesz to możesz jeszcze spróbować. Tylko chyba na raz się dało w takiej cenie z rabatem kupić dwa kody więc najpierw 2 kody, a później jeszcze jeden.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...