Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.pushsquare.com/news/2022/11/ps-plus-black-friday-deals-begin-this-week

 

Cytat

Once Sony has published its PS Plus deals and PS Store sale for Black Friday, we'll have you covered on the site with coverage of the best PS5, PS4 discounts. Don't forget you are able to stack your PS Plus membership, so even if you're an active subscriber, you can still take advantage of these offers.


A to ciekawe, nie widziałem nigdzie potwierdzenia tych słów.
W RTV EURO można jeszcze przez kwadrans kupić kody (i inne rzeczy) w promce 50 zł rabatu za 500 zł. Tylko po cholerę mi portfel za 5 stówek aż, połowa by styknęła ;( Poza szemranymi Kinguinami oferującymi dobre ceny przy 0% VAT (śliski temat) to chyba na razie najlepsze legalne źródło, by nabrać zdrapek z 10% rabatem.

Odnośnik do komentarza

Promocja ma zakończyć się 28 listopada:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/abonament-playstation-plus-taniej-o-25-od-18-listopada-sony-zapowiada-black-friday-w-playstation-store/

 

Cytat

Przeceny pojawią się w najbliższy piątek (18.11) i zakończą z dniem 28 listopada.

Najprawdopodobniej z oferty skorzystać będą mogli wyłącznie użytkownicy bez aktywnego abonamentu PS+.

 

Gdyby tak to byłoby słabo ale mam nadzieję, że nie. Cały czas wstrzymuję się z wejściem na poziom extra albo premium ale może przy tej okazji mogłoby się to bardziej opłacać.

Odnośnik do komentarza

Ze zdrapkami te 360 zł to koszt jednej nowej gry, więc mocno opłacalne.

Zresztą nie mam pojęcia skąd oni wzięli tą informację o tym, że to tylko dla nowych użytkowników. Nawet na oficjalnym Twitterze PlayStation jest informacja tylko o odnawialnej subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

Ze zdrapkami te 360 zł to koszt jednej nowej gry, więc mocno opłacalne.

Zresztą nie mam pojęcia skąd oni wzięli tą informację o tym, że to tylko dla nowych użytkowników. Nawet na oficjalnym Twitterze PlayStation jest informacja tylko o odnawialnej subskrypcji.

 

Powołują się na jakiegoś gościa, który wcześniej trafnie typował gry, które będą wrzucane. Tak, 300zł - 360 zł to dobra cena jednak mam już GPU na XSX wiec w moim przypadku byłoby to dublowanie gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...