Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie się złożyło że dali obniżkę plus te kody. Akurat mi się kończy tak kiepsko bo w marcu daleko i różnorakich promocji dlatego teraz za 265zł to się skusiłem :)

 

Można jeszcze tu spróbować

https://lowcygier.pl/subskrypcje/wszystkie-warianty-playstation-plus-taniej-w-playstation-store-rok-ps-premium-za-33224-zl-zamiast-480-zl/

 

Też wychodzi koło 256zł

Odnośnik do komentarza

I przy zakupie tam dajecie "outside EU / 0 VAT"? Wiem, że to pewnie jeden na tysiąc, że ktoś się zainteresuje, no ale mimo wszystko unikanie podatku może być potencjalnie ścigane. Już mam uczulenie na takie sprawy, bo służby za X lat mogą się tematem zainteresować, gdy już zapomnieliśmy o sprawie.

Na keye.pl np. nie ma nigdzie słowa czy to brutto, netto, ani w koszyku ani w regulaminie. Więc teoretycznie klient nie bardzo jest świadomy, ale kinguin jasno pozwala wybrać swoją strefę do opodatkowania.

Odnośnik do komentarza

Teraz to lipa jest z cenami tych kodów. Śledzę łowców gier i dotychczas cena doładowania "100 zł" oscylowała jakoś w cenie nawet 85 zł! Czasem trochę w górę, potem trochę w dół, ostatnio więcej w górę więc myślałem, że to kwestia ceny dolara. Teraz ceny tych doładowań w nienaturalny sposób wystrzeliły w górę więc pewnie sprzedawcy mieli wcześniej cynk, że będzie jakaś promocja w sklepie Sony. Bo co to za interes zapłacić 250-300 zł za doładowanie 200 zł do psn. Jak się skończy promocja, to pewnie cena też się unormuje. Może w czerwcu na days of play będą podobne promocje. W takich realiach warto chyba przed potencjalnymi obniżkami doładować sobie konto i czekać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem doładowanie za 87 zł z instant gaming. Pierwsze poszło bez problemu, przy drugim zakupie chcieli zdjęcie dokumentu. Podziękowałem jak ktoś wyżej już zrobił jednak oddali mi pieniądze :) Drugie doładowanie kupiłem na innej stronce. Doładowałem podstawowy abonament na kolejny rok - do końca stycznia 2025 r. Potem odpaliłem wersję Premium abonamentu pomimo tego, że mam GP ale promocyjna cena zrobiła swoje. Z tego co pobieżnie przejrzałem ponownie listę gierek to jest tam kilka pozycji, które chciałbym sprawdzić. Oby się nie okazało, że są dostępne tylko na PS5 bo będzie lipa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

Mario masz teraz RE2 na psstore za 42,25. Nie ma na co czekać tylko brać i grać, bo warto. Jak za darmo za taki tytuł. 

 

Biomutant w sumie do sprawdzenia, tylko przy natłoku dobra pewnie nie będzie kiedy. 

Ja to dawno temu kupiłem w biedronce jak była promka razem z Tomb Raiderem za 99 zł. Więc dużo więcej mnie to nie kosztowało:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...