Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, gutozaur napisał:

Panowie powiedzcie mi bo przymierzam się do zakupu, ale potrzebuje informacji gdyż nie jestem na czasie z konsolami. Chce zagrać na ps5 w LEGO piraci z Karaibów i LEGO Indiana Jones 1 i 2. Sprawdziłem i jest taka możliwość w klasykach i to chyba chodzi o ps now. Z tym że jest gwiazdka na stronie Sony przy tych tytułach i napisane że nie w każdym regionie. W związku z tym mam kilka pytań. Czy jest już u nas ps now? Czy za to się płaci osobny abonament? Jak to sprawdzić czy w Polsce są te gry ,a jeżeli ich nie ma to czy założenie konta na inny kraj i kupienie tam ps now da mi możliwość ogrania tego? Jak sprawdzić w którym kraju te 3 gry są dostępne. Szukałem dzisiaj sporo i nic nie wiem. Jestem rok bez konsoli i wypadłem z obiegu bo trochę się zmieniło z tymi abonamentami i doszło ps now. Te 3 gry zaważą na tym którą konsole wybiorę. Wolałbym ps5 ale jak się nie uda to będę zmuszony do xklocka.

 

Ja wybrałem xboxa na początek tej generacji i nie żałuję. Ogromna większość gier z poprzednich generacji uruchamia się na nim bez problemów, nie trzeba za to płacić dodatkowego abonamentu i gry nie są streemowane tylko ściągasz/instalujesz na dysk. Po tym względem xbox jak dla mnie wypada o wiele lepiej, a też mam teraz taki okres, że ogrywam sporo starszych gier z poprzednich generacji - xone i x360. Osobiście to jestem bardzo zawiedziony ofertą abonamentową Sony. Liczyłem na to, że wypadnie to jednak lepiej. Nie wszystkie gry we wstecznej da się odpalić na nowym xboxie dlatego dla tych kilku starych tytułów zakupiłem dodatkowo x360. Zastanawiam się też nad PS3 celem ogrania tych kilku ekskluzywnych klasyków, które zawsze mnie interesowały. PS5 zakupię bliżej końca generacji jak pokaże się tam więcej dobrych gier i wydadzą mniejszą wersję konsoli, najlepiej z większym dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Currently on PlayStation Plus Premium:

  • Ratchet & Clank Future: Quest for Booty (PS3)
  • Ratchet & Clank Future: A Crack in Time (PS3)
  • Ratchet & Clank: All 4 One (PS3)
  • Ratchet & Clank: Full Frontal Assault (PS3)
  • Ratchet & Clank: Into the Nexus (PS3)

Coming to PlayStation Plus Premium on November 15:

  • Ratchet & Clank (PS3)
  • Ratchet & Clank: Going Commando (PS3)
  • Ratchet & Clank: Up Your Arsenal (PS3)
  • Ratchet & Clank: Deadlocked (PS3)
  • Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (PS3)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2022 o 18:23, gutozaur napisał:

Panowie powiedzcie mi bo przymierzam się do zakupu, ale potrzebuje informacji gdyż nie jestem na czasie z konsolami. Chce zagrać na ps5 w LEGO piraci z Karaibów i LEGO Indiana Jones 1 i 2. Sprawdziłem i jest taka możliwość w klasykach i to chyba chodzi o ps now. Z tym że jest gwiazdka na stronie Sony przy tych tytułach i napisane że nie w każdym regionie. W związku z tym mam kilka pytań. Czy jest już u nas ps now? Czy za to się płaci osobny abonament? Jak to sprawdzić czy w Polsce są te gry ,a jeżeli ich nie ma to czy założenie konta na inny kraj i kupienie tam ps now da mi możliwość ogrania tego? Jak sprawdzić w którym kraju te 3 gry są dostępne. Szukałem dzisiaj sporo i nic nie wiem. Jestem rok bez konsoli i wypadłem z obiegu bo trochę się zmieniło z tymi abonamentami i doszło ps now. Te 3 gry zaważą na tym którą konsole wybiorę. Wolałbym ps5 ale jak się nie uda to będę zmuszony do xklocka.

 

Moim zdaniem PS4/PS5 z powinno Cię zadowolić. W najwyższym PS Plus Premium za 490 PLN rocznie (co wychodzi taniej niż jakbyś bez jakiejś promki kupował Game Pass) masz ponad 800 gier (prawie dwa razy więcej niż u konkurencji) z wszystkich generacji PlayStation poza PS Vita (z czego PS1/PS2 i PSP działają w ramach emulacji a PS3 jako streaming). Znajdziesz tam jak i hity, jak i indyki, jak i klasyki.

 

W ofercie widziałem z PS3 sporo gier LEGO - Batmany, Star Warsy, jest też Indiana Jones. Piratów nie widziałem. Jest też Harry Potter kolekcja. Granie w chmurze jeśłi masz cywilizowane łącze jest absolutnie najprostszą drogą do grania dzisiaj - zero instalacji, po prostu klikasz i się włącza po chwili. Jedyna draka, że jak grasz chmurowo w grę możliwą do ściągnęcia i potem ją ściągniesz to save'y się nie przenoszą (za to trofea już tak). Więc albo chmurowo albo z dysku (w przypadku gier z PS3 nie ma i tak wyboru).

 

Mam PS4 i jestem mega zadowolonym, zwłaszcza że jeszcze nadal jest dobrze wspierane ;)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mendrek napisał:

 

Moim zdaniem PS4/PS5 z powinno Cię zadowolić. W najwyższym PS Plus Premium za 490 PLN rocznie (co wychodzi taniej niż jakbyś bez jakiejś promki kupował Game Pass) masz ponad 800 gier (prawie dwa razy więcej niż u konkurencji) z wszystkich generacji PlayStation poza PS Vita (z czego PS1/PS2 i PSP działają w ramach emulacji a PS3 jako streaming). Znajdziesz tam jak i hity, jak i indyki, jak i klasyki.

 

W ofercie widziałem z PS3 sporo gier LEGO - Batmany, Star Warsy, jest też Indiana Jones. Piratów nie widziałem. Jest też Harry Potter kolekcja. Granie w chmurze jeśłi masz cywilizowane łącze jest absolutnie najprostszą drogą do grania dzisiaj - zero instalacji, po prostu klikasz i się włącza po chwili. Jedyna draka, że jak grasz chmurowo w grę możliwą do ściągnęcia i potem ją ściągniesz to save'y się nie przenoszą (za to trofea już tak). Więc albo chmurowo albo z dysku (w przypadku gier z PS3 nie ma i tak wyboru).

 

Mam PS4 i jestem mega zadowolonym, zwłaszcza że jeszcze nadal jest dobrze wspierane ;)

Mam PS4 tylko właśnie spalił się wentylator a nie opłaca się oddawać do naprawy bo zawołali 400-500 zł więc stwierdziłem że zmienię już generację. Konsola tylko do grania z dziećmi więc potrzebuje gry dla najmłodszych. Długo się gryzłem co kupić, obejrzałem chyba wszystkie filmy na YT z porównaniem i nadal nie mogłem podjąć decyzji. Poszedłem więc innym torem i poczytałem o awaryjności obu konsol oraz padów i obsłudze gwarancyjnej i kupiłem Xboxa series x. Sprzedam ją za 2-3 lata i kupię ps5 pro czy slim w zależności co oni tam wypuszczą i mam nadzieję że do tego czasu zaczną robić konsole które nie piszczą i nie mają żadnych problemów. W międzyczasie zaryzykuję i sam spróbuję wymienić wentylator w mojej ośmioletniej PS4 i to będzie złoty środek. Na tej moment to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Gdybym grał sam to ps5 byłoby lepszym wyborem, ale do niedzielnego grania z dziećmi wybrałem przede wszystkim tańszą konsole. Dzięki wam za porady.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PanKamil napisał:

Ktoś zapoda listę w jakiej kolejności najlepiej przechodzić te ratchety? Zamiast normalnie 1,2,3.. to niczym z nazwami xboxa :sadkek:

Ratchet & Clank -> Ratchet & Clank 2 Going Commando -> Ratchet & Clank 3 up Your Arsenal -> Ratchet Deadlocked -> Ratchet & Clank Tools of Destruction -> Ratchet & Clank Quest for Booty -> Ratchet & Clank A Crack in Time -> Ratchet & Clank Into The Nexus.:usmiech:

Przy czym największy przeskok w rozgrywce jest między R&C a R&C 2. All 4 One i Full Frontal Assault to spin-offy, jeden to coopowa rozgrywka, drugi to Tower Defence.

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...