Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, balon napisał:

GTA VC? Pięknie. SA zrobiony w GPU, VC będzie PS+ Idealne miejsce dla tego wydawnictwa. 
 

Aaaa i ten Asisyn od boczku. Zawsze chciałem sprawdzić, ale szkoda mi było drobniaków. Będzie okazja. 

Te Assassyny 2,5d nie będą działać na PS5 xdxdxd 

Odnośnik do komentarza

W...why? Dotąd chyba każda gra z ps4 działała, najwyżej było ostrzeżenie, że może się coś dziać błędnego.

 

Lukam tu np. https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0001-CUSA01329_00-ACCHRONICLESEP01 i piszą, że będzie działać 

 

Przy AC Indiach za to:

"Podczas grania na PS5 w tej grze mogą występować błędy i nieoczekiwane działanie"

 

W praktyce miałem tak przy Śpiących Psach. Gralem, ale potrafiło się scrashowac

 

AC Rosja nie sprawdzałem, ale jebać te wersję z przyczyn oczywistych xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2022 o 08:59, ASX napisał:

te Asasyny to po prostu jedne z tych kilku gier, które nie działają we wstecznej

Odradzam tego w Angli, gra fajna i nawet chciałem ją przejść, jednakże na ps5 jest niegrywalna, chyba że ktoś lubi ciągłą dyskotekę. Ja nie dałem rady z tym białym błyskiem. Chyba, że coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rotevil napisał:

Eh kiedyś to były fajne horrory na premierę w halloween, w tym roku oprócz Scorna to chyba nic ciekawego, warto kupić extra dla The medium? 

MADiSON sobie spróbuj jak chcesz się polękać zdrowo :cool:

W ogóle to mieli dodać do klasyków Castlevania: Lords of Shadow 1 i nie ma xD

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Red_ napisał:

Też odpaliłem tylko dla nostalgii i po godzinie nudnych questów chyba zostanie już tylko w fazie wspomnień.

 

Za to Medium i ten klimat :obama: Włączyłem z ciekawości, ale jak dostałem po łbie placem Matejki to jakbym był u siebie. Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy z tym mechanizmem świata duchowego.

Aż obczaję to Medium jutro :ohboy:. Więc tak werdykt starego pryka co gra za długo w gry od odnośnie Grand Theft Auto Vice City The Definitve Edition.... Nie polecam mi podobnym. Za to odkryłem też parę dni temu Hotline Miami-cos wspaniałego :drakeyeah:

Muuuzyka :master::leo:

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Szajka napisał:

I ta plusowa wersja to śmiech dla mnie. Choć jest

Ona się czymś różni od pudełkowej?

 

11 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Też odpaliłem tylko dla nostalgii i po godzinie nudnych questów chyba zostanie już tylko w fazie wspomnień.

 

Dużo gorzej niż w SA? Bo szczerze to już nic nie pamiętam.

 

Co do Medium to dobra gierka. Idealna na przegryzkę przed jakimś AAA (np przed zbliżającym się Ragnarokiem) lub innym molochem. Skondensowana, klimatyczna, nietrudna. 

Odnośnik do komentarza

Ciężko mi porównać bezpośrednio z SA bo obie gierki ogralem milion lat temu, no ale drewutnia straszna na dzisiejsze standardy, trochę szkoda spędzać więcej czasu niż pół godzinki dla odświeżenia wspomnień.

 

Medium za to fajny samograj póki co jak te wszystkie talesy minus dialogi xd Odprężający w porównaniu do gier gigantów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj sciagnalem to VC na sprobowanie i nie da sie w to grac w dzisiejszych czasach. Juz pomijajac fakt ze to miasto wydaje sie takie sterylne i nijakie bez klimatu bo jednak przyzwyczaja sie czlowiek do wiekszej ilosci detali w grach, to jeszcze fatalne sterowanie i uczucie groteskowej kreskowkowosci potegowane przez komiczne sylwetki postaci. No nie dam rady tego ograc mimo, ze to byla moja ulubiona czesc kiedys.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Psyko napisał:

Pierwsze The Division IMO dużo fajniejsze niż sequel. Klimat zimowego, przetrzebionego przez epidemię NY jest nie do podjebania :fsg:

 O właśnie ten setting mi siadł najbardziej.a jeszcze giercowanie w pojedynkę daje trochę survivalowego sznytu. Grafika na mnie robi wrażenie nie powiem, nie wiem kiedy to wyszło, ale w swoim czasie musiało robić wizualiami. Pomimo downgrade’u jaki był przed premiera wiem. Podejścia mojego do ubi ten tytuł nie zmieni, ale narazie się ciesze :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...