Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maxofff napisał:

Panowie wiecie może gdzie można kupić taniej abonament PS Essential lub Extra ? 

Wiem że jest teraz promo w sklepie ale nie mogę kupić bo moja subskrypcja kończy się dopiero 20 stycznia tego roku.

Trochę taniej niż normalnie i dla wszystkich

https://www.cdkeys.com/playstation-plus-12-month-subscription-poland?mw_aref=planetagracza

Odnośnik do komentarza

Dzięki "Square".

 

A powiedzcie jak bym kupił Tureckie konto, bo gdzieś tam chłopaki pisali że sporo taniej. 

Tylko mam 3 pytania do obeznanych w temacie :

1. Czy jak będę miał dodane to Tureckie konto na drugim użytkowniku na konsoli, to czy włączając konsole muszę najpierw zalogować się na tym użytkowniku z Turcji, czy mogę bezpośrednio na swoim starym starym koncie, bez przelogwywania? 

2. Czy ściągając grę mogę ją ściągać na starym koncie i na nim grać i zdobywać trofea ? 

3. Czy dużo gier nie będzie wtedy mieć j. Polskiego ?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, maxofff napisał:

Dzięki "Square".

 

A powiedzcie jak bym kupił Tureckie konto, bo gdzieś tam chłopaki pisali że sporo taniej. 

Tylko mam 3 pytania do obeznanych w temacie :

1. Czy jak będę miał dodane to Tureckie konto na drugim użytkowniku na konsoli, to czy włączając konsole muszę najpierw zalogować się na tym użytkowniku z Turcji, czy mogę bezpośrednio na swoim starym starym koncie, bez przelogwywania? 

2. Czy ściągając grę mogę ją ściągać na starym koncie i na nim grać i zdobywać trofea ? 

3. Czy dużo gier nie będzie wtedy mieć j. Polskiego ?

1. Nie musisz

2. Żeby ściągnąć grę musisz zalogować się na konto tureckie, potem możesz przełączyć się na swoje i normalnie wbijać trofki

3. Tego nie wiem

Odnośnik do komentarza

Udało się komuś w końcu zagrać w Heavly Sword? Wczoraj sprawdzałem czy miesiąc od informacji o tym, że gra pojawiła się w PS Premium w końcu się w nim pojawiła. U mnie jej nie ma.

Tak jak ostatnio narzekałem, że w zakładce kolekcji klasyki w PS Premium dalej widnieje Mafia II, to teraz dochodzi do tego pierwsza Mafia w wersji definitywnej... :facepalm: Oczywiście tylko do kupienia, a nie do zagrania w ramach abonamentu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kafaresko napisał:

Ja nadal czekam, aż w naszym regionie udostępnia granie na PC poprzez aplikacje PlayStation plus. Inne regiony mają a u nas blokada, a to prawie rok od premiery usługi. 

 

Może obawiają się, że spadnie im sprzedaż konsol na naszym rynku. Zwłaszcza teraz gdzie każdy szuka oszczędności.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to tak, sprawdź gdzieś w Extras Goodies https://ratchetandclank.fandom.com/wiki/Ratchet_%26_Clank_(2002_game)_Goodies_menu ale z tego co tu napisali to dopiero w Challenge Mode się pojawia po przejściu gry się pojawia.

Cytat

After the credits and final cutscene, the HelpDesk Girl will appear on screen, present the player's number of gold bolts, gold weapons, and unlocked skill points

W każdej części w takim osobnym menu są.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...