Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam siły do tej aplikacji. Nie oceniam gier ale tego jak to działa. To cały czas wygląda i działa tak jakby wykonanie tej apki zlecono dwóm studentom albo jakimś praktykantom aby ciąć koszta. Chciałem sprawdzić Heavenly Sword. Odpalam konsolę, aplikację która się muli, niebieski ekran, długie czasy ładowania - prawie jak w czasie łączenia się modemem z internetem i ładowania zdjęć. Wchodzę w katalog wszystkich gier, a tam Mafia 2 w edycji definitywnej. Wchodzę w grę, to jest tylko do kupienia. Pomyślałem, że może coś jest nie tak, to sprawdziłem jeszcze raz na kilka sposobów i jest tylko do kupienia. Sprawdziłem pozostałe kafelki gier, które były obok i tam prawilnie były jako zawartość z PS plusa premium/extra. Zacząłem szukać ręcznie tej Mafii i wpisywać w wyszukiwarkę - nie ma. Kiedyś była chyba trylogia dostępna, może ją zdjęli, bo nie śledzę tego cały czas. Ok, ale dlaczego pokazała się w katalogu gier z abonamentu? Bez sensu. Potem jeszcze widziałem, że w katalogu jest Control ale tym razem na kafelku była podana cena więc w to nie klikałem. Teraz patrzę na zestawienie gier i Control powinien być w abonamencie. Już zgłupiałem. No ale nie po to to odpaliłem. Szukam dalej tego Heavenly Sword. Nie ma. Nigdzie tego nie ma. Przejrzałem ponownie wszystkie działy i nie znalazłem tej gry. Swoją drogą to dziwny ten podział, gdzie pewne tytuły znajdują się zdublowane w kilku katalogach, a gry odpalane jako produkcje z PS4 w klasykach...

 

O ile Sony umie robić gry, to już ogarnięcie sklepu internetowego z pozycji konsoli czy tego abonamentu ich przerasta. Usługę porównuję do GPU, gdzie M$ pokazał jak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Strasznie to dziwne i nieintuicyjne dla mnie jest. Ta mafia raz mi się wyświetliła jak wszedłem na stronę główną i przesuwałem w prawo aby dojść do katalogu z grami. Natomiast jak rozwijałem po lewej stronie listę z katalogami i tam wszedłem, to już jej nie było. :dunno: Dziwi mnie to, że w jednym miejscu znikła a w drugim dalej zostało.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Elitesse napisał:

 

O ile Sony umie robić gry, to już ogarnięcie sklepu internetowego z pozycji konsoli czy tego abonamentu ich przerasta. 

 

No appka sklepu na konsoli to zbrodnia w biały dzień.

Gier nie można znaleźć w wyszukiwarce, kategorie są wybrakowane. Na EP rozmawiałem nawet z pewnym devem, to powiedział, że na premierę gra może się nie wyszukiwać. Jedyny sposób to wybrać "wszystkie gry" i mozolnie jechać alfabetem aż znajdziesz pozycję.

I ten problem jest od dawna i dotyczy wielu sprzętów np. Dissidię Duodecim z PSP ze sklepu PS Vita nie znajdziesz, ten na PSP wyłączony, na PS3 dopiero.

Nie wspomnę, że przy dużej ilości ekementów sklep potrafi zczyścić pamięć i wrócić do początku.

 

Sony super robi wiele rzeczy, ale appka sklepu do tego nie należy...

Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem, że zabolał was ten post o trofeach i wersji z podbitą rozdziałką :D ale temat nie jest o tym czy ridge racer 2 z psp to dobra gra (kto miał ograć to pewnie to zrobił na psp) tylko o PS Plus. Tak że napsiałem, że mnie boli jakie to jest gówno w wersji premium (3 gry na krzyż co miesiąc, zero dodatków, brak trofeów itp. itd.)

Edytowane przez karmaster
ridż rejser
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Fallen to dla mnie była ogromna niespodzianka. Nie lubię filmów SW, a gra była tak niesamowita i mroczna, że z wywieszonym jęzorem czekam na drugą część. Jeśli ktoś nie grał to zachęcam. To jest jedna z tych pozycji, gdzie platynę robimy nie dla tego, że trzeba, a z czystej przyjemności, co tylko pokazuję jak świetnie została wykonana praca całego zespołu deweloperów. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, czarek250885 napisał:

No Fallen to dla mnie była ogromna niespodzianka. Nie lubię filmów SW, a gra była tak niesamowita i mroczna, że z wywieszonym jęzorem czekam na drugą część. Jeśli ktoś nie grał to zachęcam. To jest jedna z tych pozycji, gdzie platynę robimy nie dla tego, że trzeba, a z czystej przyjemności, co tylko pokazuję jak świetnie została wykonana praca całego zespołu deweloperów. 

 

Nigdy nie zetknąłem się z grą która zmuszała mnie do zrobienia platyny.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Patricko napisał:

Macie taki problem, że nie możecie dodać Jedi do kolekcji? Miałem wersję na płycie i rzecz jasna wziąłem upgrade do PS5. Teraz wersja na PS4 ma u mnie normalną cenę (200 zł, niezły lol), a PS5 darmowa.

 

Spróbuj coś takiego:

- Go to Settings > Users and Accounts > Other > Restore Licenses.
- Select Restore and wait until the operation has been completed, then try accessing your content again.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...