Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Daffy napisał:

Faktycznie ale mimo wszystko chyba coś nie tak jest z sprzedażą FW, chwaliło się Sony jak to od lutego się sprzedało?

nie podawali, chyba największa ofiara nowego standardu cenowego, jak i premiery pomiędzy DL2 i Elden ringiem, w sumie trzy duże gry w lutym zeszłego roku miały premierę

3 minuty temu, Moldar napisał:

Dziwi mnie brak Sackboya w usłudze.

też mnie to wkurwia bo od dłuższego czasu umawiamy się na coopa ze Square

Odnośnik do komentarza

Do tego rok od wydania przypada a chyba wspominali że najwcześniej po roku od premiery gry AAA będą trafiały do abonamentu. Co do sprzedaży pewnie czekają aż dobije do jakiejś ładnej liczby (10 mln?) tak samo jak z TLOU2 o sprzedaży którego nie mówili praktycznie nic (poza miesiącem premierowym) do dobicia 10 mln. A Horizon na pewno się dobrze sprzedał bo przecież był bundlowany z konsolą.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tej sprzedaży FW, jeśli serio się nie chwalili to bankowo mocny zawód. Chyba faktycznie niefortunny okres premiery bo jedynka sprzedała się jak na standardy Sony świetnie więc dwójka miała wszystko by sprzedać się też dobrze.

 

W każdym bądź razie ciekawa sytuacja bo jeszcze chwilę temu Sony twierdziło że nie będzie dublować passa jeśli chodzi o premiery gier ze swoich studiów. Niby rok to nie day one ale pewnie nie jeden użytkownik sonki teraz pomyśli, że w sumie po co brać coś na premierę jak za rok ogram za pół darmo

Edytowane przez Daffy
  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, nero2082 napisał:

bardzo dobra odpowiedź na gp, w końcu. let them fight 

 

a ty @Daffy odklejaj się dalej 

 

jak tu nie robić CW jak każda normalna rozmowa to jest klałn od szeregowych klapów? :beka: o exikach jebanych dobrze albo wcale

  • beka z typa 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

jak tu nie robić CW jak każda normalna rozmowa to jest klałn od szeregowych klapów? :beka: o exikach jebanych dobrze albo wcale

Jak tu nie dać klałna jak typ zastanawia się czemu wrzucili grę do abonamentu która:

miała premierę rok temu

niedługo dostanie DLC + spin-off VR

jest benchmarkiem graficznym (wg DF)

sprawi że o PS+ Premium znowu będzie głośno, przynajmniej przez jakiś czas

 

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

W którym miejscu się odklejam? Bo zadałem pytanie o sprzedaż i zastanawiam się jaki jest powód dania tej gierki do plusa?

 

Z tego co ja widzę po wrzutkach do plusa, jeszcze od czasów ps4, to działa to inaczej. Tam pojawiają się exy Sony, które już się raczej dobrze sprzedały. TLoU, Unchartedy, GoW, Until Dawn czy pierwszy Horizon i jeszcze trochę tego by się znalazło. Nie zdziwię się jeżeli gra pojawi się jako gra miesiąca w podstawowym abonamencie.

Wspominano już, że gra była dodawana do konsoli, a na początku życia PS5 ciężko było kupić czystą konsolę bez żadnych dodatkowych pierdół zwiększających jej cenę. Jeden ze sklepów internetowych wyciągał z tych zestawów Horizona i sprzedawał oddzielnie i konsolę oddzielnie - przy okazji robili sobie reklamę rzucając najtaniej na rynku tą grę. Teraz dochodzić ma wydanie DLC i wersji gry na PS VR 2 więc to też trochę taki zabieg marketingowy.

 

Z drugiej strony może to też być wczesna odpowiedź na ofertę M$ na ich gry w marcu. Prawdopodobnie pokaże się tam Ghostwire Tokyo, może coś jeszcze ciekawego rzucą. Ciekawe też jest to, że w droższym abonamencie $ony ma pojawić się trial nowego GoW.

 

Tak poza konkursem to ten nowy Horizon wypada lepiej od pierwszego? Można zaczynać od niego przygodę jak nie skończyłem pierwszej części? Byłem napalony na grę ale jakoś mnie tak zmęczyła, że odechciało mi się grać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, łom napisał:

Jak tu nie dać klałna jak typ zastanawia się czemu wrzucili grę do abonamentu która:

 

Klałna dostajesz jak napiszesz coś nieprzychylnego grze którą lubi rozi, kamilek lub messer - niezależnie od tonu czy prawdziwości wypowiedzi. No, ale jest to też przesiew z kim można jeszcze w ogóle o grach rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...