Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Typ nienawidzi playstation i dupa go boli, że duzy eks wylądował w plusie i nie daj boże można pochwalic playstation i jeszcze ludzie będą zadowoleni. No takich to minusami/klaunami i dobranoc. Pewni sackboy dalej sie zajebiście sprzedaje dlatego go nie ma w plusie:dynia:

Plusik rozjebał i tyle:banderas:

 

Gościu, przecież tu każdy napisał, że to zajebisty rzut. Zaś Sony jak ma sukces sprzedażowy to od razu o tym pisze, zwłaszcza o tak dużych markach. Ogarnij czerep, bo coś ci się deczko odkleja ostatnio. :reggie:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Klałna dostajesz jak napiszesz coś nieprzychylnego grze którą lubi rozi, kamilek lub messer - niezależnie od tonu czy prawdziwości wypowiedzi. No, ale jest to też przesiew z kim można jeszcze w ogóle o grach rozmawiać.

 

KRAJ PLAYSTATION 

Odnośnik do komentarza

Totalne odklejenie xddd gdzie mnie boli że to trafiło do plusa? Sam ten ruch chwałę przecież xddd

 

anus boli nie ważne co napiszę tylko że wogole śmiem tu coś napisać ;)

 

I nie nie tyczy się tylko mojej osoby a jeszcze kilku

 

PS. Tak bardzo nienawidzę PlayStation że pewnie i tak kupię kiedyś tak jak każda konsole od ilus tam lat

2 minuty temu, Rtooj napisał:

Ale ten tekst że ktoś nie kupi głośnej gry na premierę bo MOŻE za rok będzie w abonamencie za 50 zł to trochę zabawny. No ale pewniejsze to niż premiera Forbidden West na pc po roku.

Nie będę pokazywać palcem ale jest wielu co tak pomyśli ;) ale to już offtop i niech każdy sobie gra w ci chce i kiedy chce 

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie że Horizon na OLX średnio chodzi/chodził po 60 zł, jak wsadzali zdrapki do kazdej konsoli. Ja go na premiere kupiłem za 120/140 zł, no ale i tak fajnie że w końcu trafił do abonamentu. Dla mnie wszystkie gry sony powinny byc w abonamencie, przynajmniej tym najwyższym.

 

A co do samej usługi, to mając game passa i PSN wiem że ten drugi na pewno przestanę opłacać... 

 

Ponad rok za mną a ciekawe tytuły trudno byłoby mi na palcach 1 ręki zliczyć. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Ale wiecie że Horizon na OLX średnio chodzi/chodził po 60 zł xD.

Qrna ja go na premiere kupiłem za 120 zł, no ale i tak fajnie że w końcu trafił do abonamentu.

Dziwne informacje, przecież wystarczy sprawdzić że na OLX chodzi za 90-150, a na premierę gra kosztowała minimum 299 więc skąd kwota 120.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Ale wiecie że Horizon na OLX średnio chodzi/chodził po 60 zł xD.

Qrna ja go na premiere kupiłem za 120 zł, no ale i tak fajnie że w końcu trafił do abonamentu.

 

Raczej chodził, bo u mnie na OLX lata raczej ok. 100zł i to za wersję na PS4 - te na currenta Sony latają za ok. 150. Wiem, że jest upgrade, ale mam trochę skrzywienie, że dla PS5 wolę wersje dedykowane tej konsoli. Z resztą możliwość wypożyczenia gry bez ruszania się z domu to wielka wygoda. ;) 

Odnośnik do komentarza

Ale upgrade polega na tym że jak wklepiesz kod to wybierasz sobie która wersję chcesz ściągnąć ps4 czy ps5. Zdrapki chodziły za bezcen nawet przy premierze.

 

Nie mówię o plytach tylko o kodach które były dodawane do konsoli i rozdawane przedstawicielom handlowym.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HFW "za darmo" to uczciwa cena. Jedynka przeszedłem, no ale okrutnie mnie zmęczyła, dodatku do niej nie ograłem. No ale kiedyś się obada dwójeczkę, choćby dla grafiki. Co do ceny to chyba nie ma znaczenia. TLoU 2 chodzi za 40 zł w marketach na promocji, a jeszcze nie wrzucili. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shankor napisał:

HFW "za darmo" to uczciwa cena. Jedynka przeszedłem, no ale okrutnie mnie zmęczyła, dodatku do niej nie ograłem. No ale kiedyś się obada dwójeczkę, choćby dla grafiki. Co do ceny to chyba nie ma znaczenia. TLoU 2 chodzi za 40 zł w marketach na promocji, a jeszcze nie wrzucili. 

Nie za darmo tylko za 5 bomb za rok, a w tym abonamencie dla mnie praktycznie nic ciekawego nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shankor napisał:

@Paolo de Vesir Masz na myśli usługę, która nie była oficjalnie dostępna w Polsce, a teraz jest martwa?

 

Nie jest martwa tylko zmieniła nazwę na PS+ Premium czy tam Extra. Chodziło mi po prostu o to, że Sony już to wrzuciło. Nie mówię, że to dobrze czy źle tylko stwierdzam fakt, nawet jeśli usługa nie była dostępna w Polsce to była i tak na wyciągnięcie ręki. Zwłaszcza tutaj gdzie często jeździ się na zakupy do Turcji czy Argentyny.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rtooj napisał:

W nowej ofercie kusi Inscryption za 62 zł, a bawi GTAV za 185 zł.

Te obecne promki to trochę oszukane bo niby są podwójne promocje gdzie jak ktoś ma plusa to ma lepszy rabat. Faktycznie jednak ten rabat dla plusowiczów to tradycyjna promka a dla nieplusowicżów pseudooferta. Gta v jest za 89 co i tak to drogo bo parę lat temu było po 50 zl xd Może to jakaś wersja na ps5 i jest droższa bo tam chyba nie było patcha do nowej gen za free.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...